XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak často byste to potřebovali?

 

Jak často byste to potřebovali?

Jak často byste to potřebovali?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zajímavost...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 z 59 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | » | Poslední

 

guest Muž Nikit.one ... 06.03.2005 15:57:53 ... (99/589)
!!!
Kdyby to šlo, ležela bych se svým klukem v posteli nonstop!!!
guest Muž peta_s_bananem (petoch@seznam.cz) ... 05.03.2005 23:14:18 ... (98/589)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od justeen ( mailto:justeen@centrum.cz ) z 28.02.2005 18:46:46:
Prosim vas, kdo je ta Justeen? Jaktoze je tak chytra? Kolik ji doopravdy je?
Jinak ja to momentalne potrebuju petkrat denne, ale to stejne nikoho nezajima:)
guest Muž Eternick (Eternick.Emers@seznam.cz) ... 05.03.2005 21:39:51 ... (97/589)
Jak často?
Tak jak by to jen šlo? Bohužel teď chodím s frogi.......:-)
guest Muž MOOB (milan.jaros@centrum.cz) ... 04.03.2005 13:05:00 ... (96/589)
Re (10): ...
Odpověď na příspěvek od justeen ( mailto:justeen@centrum.cz ) z 28.02.2005 19:06:52:
Holky, OBE jste me zklamaly. Nadherne ctivo jste poskytly verejnosti, uznavam. Ale ten zaver! Hur by to snad nenapsali ani Theresa Rebeck & John Brancato. Cekal jsem, ze se shodnete na nejakem zaveru, zamilujete se do sebe a vyzkousite vse v praxi. Dokonce jsem si chtel zazadat o predkupni pravo na pokracovani, ale tohle? Bohuzel vas zklamu a dnes odpoledne se, za trest, budu srotit. Neplacte, samy jste si to zavinily. (Ci)
Docela bych rad, nejakym zpusobem, navazal. Bude to k tematu.
Myslite si, ze potreba mladych muzu je zpusobena vetsi potenci? Nebo je to zpusobeno jejich neustavajicim kontaktem s muzi, s kterymi se v tom navzajem podporuji?
Dalsi slovo do pranice: Uspokoji vas, v dostatecne mire, sex prostrednictvim korespondence?
guest Muž T-enter (t.enter@centrum.cz) ... 28.02.2005 20:29:00 ... (95/589)
....
No tak zatim sem nikdy necitil potřebu ale když na to přijde tak několikrát denně *47* ale protože moje přítelkyně bydlí asi 100km daleko tak se v poslední době stává, že to je tak 1x - 2x za 14dní *21* ale přežít se to dá *4*
guest Muž Cutie. (Terrinka.tv@centrum.cz) ... 28.02.2005 19:10:44 ... (94/589)
Re (10): ...
Odpověď na příspěvek od justeen ( mailto:justeen@centrum.cz ) z 28.02.2005 19:06:52:
ja knihy čtu! ale je videt ze se vubec nechapeme....ja uz totiz vubec nevim jak to začalo a ty pišeš moc dlouhy texty a kdyz reknu ze je nekdy nečtu celý tak sem te zase zklamala ja vim:) to ja delam moc rada lidem....*8*ale v něčem se neschodnem...sex podle mě je nejpřirozenější utužení vztahů to možná ale určite né nejlepší....jen samy pudy a tak no nevim ja sem ted takova zatrpkla z jednoho kluka tak tim to asi bude:(radsi končim tohle tema:(
guest Muž justeen (justeen@centrum.cz) ... 28.02.2005 19:06:52 ... (93/589)
Re (9): ...
Odpověď na příspěvek od Cutie. ( mailto:Terrinka.tv@centrum.cz ) z 28.02.2005 18:48:20

Víš co holka, zchladni, to nejsou mé fantazie, to je příklad, který má zdůvodnit to, proč matky nechcou, aby jejich děti otěhotněli. Proboha, přečti si to s klidnou hlavou, já na tebe neútočím a neříkám, že jsi puritánka, pouze tvrdím, že sex je nejpřirozenější utužení vztahů, že každý člověk má sexuální pud, ať už orientovaný na kluky, holky, knihy, malbu, modlení či co. Vysvětluji jak to vidím s láskou, vztahy a vůbec sexem, otázkou těhotenství u mladých, proč matky brání své dcery přeb brzkým početím.

Dost jsi mě zklamala, protože takovou reakci jsem vážně nečekala. Zkus se nad tím, co jsem napsala zamyslet, zkus si přečíst Freuda a jiné autory zabívající se touto otázkou. Zkus v tom mém textu více vnímat slova KDYBY a PAK, možná mu porozumíš.
guest Muž Cutie. (Terrinka.tv@centrum.cz) ... 28.02.2005 18:48:20 ... (92/589)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od justeen ( mailto:justeen@centrum.cz ) z 28.02.2005 18:43:27:
jo ale uvedom si ze my vtom systému žijeme a kdyz otěhotní holka co nejdřív takze treba 10letá holčička tak to tý matce vetšinou jedno není...možná sme původem zvířata a to to ještě není jisté...romantičtější duše pořád treba věří ze sou z adama a evy tak nekaz iluze:)no jo a 100 000 se za deti nedává to by asi stát zkrachoval ikdyz krachuje uz takhle:)....to je jasný ze spousta lidí by mela 10 detí už v 16cti kuli prachům ale to je dost nereálný...to by to tak delal každej a vlastne by pak ani nebyl milionář protoze by ty peníze měli všichni a tak by se žít prece nedalo by se všechno rozprodalo nikdo by nedělal a kdyby ji tak proč kdyz by měl takovejch peněz jen z šukačky?to by šel celej system do hajzlu maš fakt dobrý fantazie nak to nechápu co řešíš neřikam že je špatný s někym souložit...ja to dělala poprvy ve 13cti a bylo to dost brzo ani sem z toho pomalu neměla rozum chudak:(ale neštve me to nemam z toho mindrak a nejsem zakomplexovana puritanka at si to každej delá jak často chce jen řikam ze to není k životu nutnost....a nekdy to i život komplikuje
guest Muž justeen (justeen@centrum.cz) ... 28.02.2005 18:47:41 ... (91/589)
kolikrát ???
Poslední dobou pokaždé, když jdu spát....
guest Muž justeen (justeen@centrum.cz) ... 28.02.2005 18:46:46 ... (90/589)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Cutie. ( mailto:Terrinka.tv@centrum.cz ) z 28.02.2005 13:32:28:

tak to je velká chyby: "nejsme jen zvířata" ? , ne my jsme JEN zvířata a naše chování se od toho odvíjí. To, že se člověk postavil nad zvířata je jeho vlastní nebetyčný egoismus, protože on zvíře je a snaží se jako každé zvíře přežít.

Kdybychom nežili ve společnosti a v systému, jaký teď máme, například v přírodě jako tlupa, bylo by matce jedno, kdy dcera otěhotní, ba naopak, snažila by se o to co nejdřív, protože by se o ní nemusela starat matka, ale její samec a ona sama, také by došlo k zachování rodu, který by mohl vymřít. Nehledě na to, že větší tlupa toho víc ví, víc umí ale taky víc sní, takže pokud by nebyl dostatek jídla matka by svou dceru sice nenechala zemřít, ale jen proto, že je plodnější a mladší.

Ještě jiný příklad, kdyby se za každé dítě platilo sto tisíc, našlo by se málo matek, které by rozmlouvaly dcerám těhotenství, protože ale matka samoživitelka nebo manželé mladí, beze školy, postavení a zaměstnání jsou dnes odsouzeni k životu na hranici bytí a nebytí je matka a rodina nucena k tomu, aby dcera neotěhotněla příliž brzo (a dokonce se odvážím říci, že za slovy: "zkazíš si celý život" se skrývá: "proboha, další hladový krk, který musíme živit")

Možná si řekneš, že oni mě přece nemusí živit a že je to mateřská láska, ale já bych to nenazval mateřskou láskou, ale spíše snahou o zachování rodu, podvědomě matka cítí a i dcera, že už nemusí znovu otěhotnět (může třeba zemřít) a proto se bude starat o již narozené dítě.

Prostě, pocity a city, které my považujeme za vznešené mají vždy základ a vycházejí ze zvířecí podstaty člověka, která, ať on sám chce nebo nechce, je ještě mnohem silnější a větší než ta řekněme lidská. Člověk je totiž hrozný sobec, tvrdí, že od zvířat se liší třeba láskou, ale co ví o čápech, co k sobě cítí, že se nikdy nerozdělí ???

A právě ty pudy nám dávají tolik radosti, vždyť co je láska, zamilování, touha, city. To jsou pudy, krásné. Není to rozum, protože je snad rozumné zamilovat se a neprosazovat jen sebe, ale žít v kompromisu s někým jiným a mnohdy mu i ustoupit na svůj úkor s neexistující vyhlídkou výhody z toho plynoucí, napadá mě teď slovo simbióza... ,ale ta přece nemůže být tak krásná :)

Abych to ukončila, myslet si, že nejsme zvířata a že se tak nechováme je velmi hloupé. Ale odvolávat se na to taky. A ještě něco, proč se žene do záhuby ?

Ale nechmě těchto debat, stejně k ničemu nejsou !!! Bavme se o tom, proč jsme tady !!!!klidně nachala zemřít, protože jen silní přežijí

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 z 59 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: