XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Gayové a lesbičky

 

Gayové a lesbičky

Gayové a lesbičky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o homosexuálech? Vyjádřete svůj názor, na tuto jinou orientaci.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 122 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | » | Poslední

 

guest Muž 13579kluk (snitek@email.cz) ... 28.12.2008 22:01:06 ... (1035/1215)
Rande
Neporadi mi nekdo jak pozvat kluka na rande kdyz nevim jestli je taky gay?
guest Muž u519 ... 28.12.2008 19:59:57 ... (1034/1215)
Re (7): Zajimavé
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 28.12.2008 17:44:12:
Prvně nevim, kde jsi se dočetl v mém článku, že homosexualové dělají něco proti přírodě? Ano věda značně pokročila a obyčejnou rýmu neumíme dodnes vyléčit. Zapomínáš na jednu věc. Příroda je neustále o několik kroků před lékařskou vědou a snaha lékařů a vědců léčit nevyléčitelné choroby tomu paradoxně přispívá. Podívej se do lékařských časopisů o kolik se ročně zvedá počet zatim nevyléčitelných lidí. Kolik lidí se začíná díky chemii a lékům (spíše jejich vedlejším účinkům) rodit zmutovaných. Kam si myslíš, že to povede? Podívej se kolik procent populace celosvětově se dá považovat za zdravé? Kdo si myslíš, že bude za čas vytvářet hodnoty abychom se mohli o ty nemocné starat? Roboti? Na světě vládnou peníze a ti co je mají se jich určitě nevzdají v jejich prospěch. Budeš zavádět komunismus nebo podobnou společnost, kde si budou všichni rovni? Jasně už to slyšim mě se to netýká tak proč bych řešil něco co možná příjde.
A máš pravdu, že homosexualové mohou adoptovat děti a téměř ve 100% jsou to bezvadní rodiče ale co tě vede k názoru, že je to důvod proč nevymřou? Vychovávají je snad taky k homosexualitě? Nebo člověk a jeho rod/krev neumře s ním pokud nemá přímého potomka?
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 28.12.2008 17:44:12 ... (1033/1215)
Re (6): Zajimavé
Odpověď na příspěvek od u519 z 28.12.2008 15:18:20:
To máš pravdu, že druh, který se neumí rozmnožovat, by v přírodě nepřežil a vlastně by ani nemohl vzniknout, že?
Mýlíš se ovšem v tom, že se živočišné druhy vykazující homosexuální chování neumí rozmnožovat.Nakonec, původně byly všechny živočišné druhy hermafrodité, že....
Zkus si přečíst třeba toto:
http://www.004.cz/view.php?cisloclank...mosexualita-u-zvirat
Myslíš, že je popsané chování proti přírodě? Možná ano, proti té přírodě, jak ji zjednodušeně chápe lidská společnost už přes 2000 let.. Ale žádný z živočišných druhů uvedených v článku ještě nevyhynul a platí to i pro druh homo sapiens sapiens. Příroda je daleko rozmanitější, než se povrchně a dogmaticky zdá. Tvůj názor není založen na přírodě, ale konvencích. Věda od té doby značně pokročila.
Spousta gayů a lesbiček si pořídí bez větších problémů vlastní dítě, možná i s problémy, ale přece,ne?:-) A když ne, tak se snaží o adopci. Řekl bych, že jde prostě o zákon zachování rodu za všech okolností. Ano, jsou bezdětní nešťastní lidé, ano, jsou i lidé nemocní, kteří dříve či později nepřežijí, ale to nemá s tímto fenoménem nic společného. A pochybuji, že by homosexuální tvorové dělali něco proti přírodě. Kdyby ano, tak by již jistě dávno vyhynuli.

A taky je zajímavé toto:
http://www.004.cz/storage/abeceda_homosexuality.pdf
ale to už je delší a náročnější na bednu:-))

*4799*Za chatování radostnější!*22**4666*
guest Muž u519 ... 28.12.2008 15:18:20 ... (1032/1215)
Re (5): Zajimavé
Odpověď na příspěvek od decibelka z 28.12.2008 00:27:31:
Plně s tebou souhlasim ale neodpustim si jednu poznámku. Zatim vše co člověk udělal proti přírodě se mu ošklivě vymstilo a neznám nemocného tvora (tím nemyslim, že homosexualita je nemoc beru to obecně jako živého tvora), nebo takový druh, který se neumí rozmnožovat, že by v přírodě přežil.
guest Muž decibelka ... 28.12.2008 00:27:31 ... (1031/1215)
Re (4): Zajimavé
Odpověď na příspěvek od CodeVinci z 17.12.2008 00:40:58:

velice se mi libil prispevek od CodeVinci. Vy ostatní mi přijdete jako kdyby jste byli něci více a homosexuálové něco méně. Sakra, vždyt to jsou uplně normální lidi. Jen mají jinou orientaci. No a? Homosexuálové si svéo protějšku váží, protože když se opravdu zamilují*15*tak si neubližují, protože vědí že v jejich světě je těžké si najít jiný protějšek. Protože je jich málo. A tak se kluci nechovají ke svému příteli. Nenadávají jim do krav, kurev a dalších spojení které se kluci vymyslíGay by tohle svému příteli neřekl, a holka své partnerce už vubec ne. Tak je berte jako uplne nomální lidi, protože to oni jsou a nějaké zvlástní jednání si nezasouží.
guest Muž 100pro_blond (marek-trnka@email.cz) ... 24.12.2008 23:56:40 ... (1030/1215)
hmm
sam som gay...... narodil som sa nim je to normalne.......
a cirkev??? Boh nas stvoril k obrazu svojmu... vsetkych.....
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 17.12.2008 06:27:24 ... (1029/1215)
Re: Nikdo neni lepší člověk,než jsi ty.
Odpověď na příspěvek od CodeVinci z 17.12.2008 00:14:38:

Já bych to řekl trošku jinak. Gay je taky člověk a musíme ho brát takového jaký je *40*
guest Muž CodeVinci ... 17.12.2008 00:40:58 ... (1028/1215)
Re (3): Zajimavé
Odpověď na příspěvek od berserg z 08.10.2008 13:36:23:Můj názor je ten,že tady mluvíte o povyšování té či oné oriantaci.Někdo má takové či makové zkušenosti s tím nebo s oním,ale přátelvství,kamáradství je nadevše.Dnes je všude nenávist,naivita a neochota pomoct.4% jsou tu od počátku naší civilizace a budou až do konce.Lidi prostě asi trpi jakousi krátkodobou či dlouhodobou amnézií.Jasně dřív se gayové neukazovali,ale všichni o nich věděli,tak nechápu,že se s tím lidstvo zabývá tak horlivě ještě v dnešní době.
guest Muž CodeVinci ... 17.12.2008 00:14:38 ... (1027/1215)
Nikdo neni lepší člověk,než jsi ty.
Moudrý člověk pravil:,,Chovej se k lidem tak jak chceš aby se chovali k tobě." Nezáleží na tom jestli jsi qeer nebo ne.Jestli jsi černej nebo bílej,zdravej nebo nemocnej. Na konci jsme vždycinky jenom obyčejný lidi.Nikdo neni lepší než ty nebo já.Člověk je člověkem,když dokaže dávat,milovat a hlavně pomoct.
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 11.12.2008 15:16:45 ... (1026/1215)
Re (2): http://cs.wikipedia.org/wiki/Homosexualita
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 11.12.2008 07:14:24:
Ahoj drobáku, no napsat to do vzkazu by jednodušší nebylo ze dvou důvodů:

- v daný moment by vzkazník vyžadoval o 3 kliknutí více, a já se snažím vyvarovat zbytečných pohybů
- takto je můj návrh současně podroben veřejné podpoře či zatracení, aniž bych musel pořádat jakási referenda nebo se s někým hádat.

Stejně si to YumY udělá jak chce, je svéprávná a nikdo ji neřídí, alespoň já teda určo ne.-)))

*4799*Za chatování radostnější!*22**4666*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 122 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: