XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Máte Problémy?

 

Máte Problémy?

Máte Problémy?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Svěřte se, pomůžeme *52*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 90 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž Noosyzpi (Pozsonyi.wolf@seznam.cz) ... 25.01.2009 22:57:57 ... (754/894)
Re (6): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 25.01.2009 21:04:51:

Já to neřeším..jen mě docela mrzí že mi to neřekla dřív..Njn se stane no..ještě jich bude :D
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 25.01.2009 21:04:51 ... (753/894)
Re (5): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od Noosyzpi ( mailto:Pozsonyi.wolf@seznam.cz ) z 25.01.2009 17:11:31:

Prostě jsi byl jen přestupní stanice no... *105*

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž Noosyzpi (Pozsonyi.wolf@seznam.cz) ... 25.01.2009 17:11:31 ... (752/894)
Re (4): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od Noosyzpi ( mailto:Pozsonyi.wolf@seznam.cz ) z 25.01.2009 02:03:37:

nevěřil bych kdyby mi to nenapsala.. jen se podivejte..žadna osudova chyba...tohle mi napsala:
Tak hele..hned na začátku mi to nepřišlo dobrý..i přes to sem se snažila to někam dotáhnout..pak už jsem se nutila k tomu abych s tebou byla..prostě na něco jsme zapomněli.. Pak když sem s tebou byla celej den..bylo to moc..otrávilo mě to ještě víc..začala jsem mít ráda někoho jiného..pak když si mi dál tu pusu..došlo mi že s tebou nedokážu být..a pak se do mě zamiloval někdo jiný..ale tohle nemá cenu ti vyprávět..a i kdyby jo..tohle nechci nikomu říkat..včera jsem to řekla ségře a malém jsem o toho člověka přišla..

Nevim co si o tom myslet..celou dobu mi s ni bylo tak krasne a ano takto..ale smutnej nejsem..jsem stastny..
guest Muž Noosyzpi (Pozsonyi.wolf@seznam.cz) ... 25.01.2009 02:03:37 ... (751/894)
Re (3): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 24.01.2009 22:00:22:

Už to je jedno..už je vše jedno..je konec..ukončila to
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 24.01.2009 22:00:22 ... (750/894)
Re (2): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od Noosyzpi ( mailto:Pozsonyi.wolf@seznam.cz ) z 23.01.2009 23:23:30:

Pokud se ji pokusili znásilnit a polibek v ní vyvolá takovouhle reakci, tak je to záležitost vyžadující pomoc psychologa. Nošením kytek ani omlouváním se nic nevyřešíš (ostatně pokud spolu chodíte, nemáš se za co omlouvat). Čekáním se založenýma rukama také ne. Takže by to chtělo si v klidu sednout a promluvit si o tom, co s tím svým problémem slečna chce a bude dělat. Myslím že soudobá psychologie (pokud není v podání PHDr. Niredy) zmůže leccos. Na druhou stranu, člověk by měl tak nějak rozumně posoudit, jestli dotyčný odborník opravdu umí a chce pomoci... I psycholog může být vůl jak anděl *47*

Takže asi tak. Pokud s tebou odmítá úplně komunikovat tak se možná ještě dal navázat kontakt prostřednctvím někoho z jejího okolí (může být, že se s tebou nechce setkat protože se stydí za svou reakci) ale pokud opravdu nechce, tak prostě nechce a basta. Bohužel nemůžeš vyloučit ani situaci, že si slečna všechno vymyslela a prostě si z tebe celou dobu dělala dobrý den. Osobně mi to přijde celkem pravděpodobné, protože s takou zkušeností se většinou lidi těžko svěřují a už vůbec ne někomu z chatu, po pár týdnech "vztahu"...

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 24.01.2009 22:00:21 ... (749/894)
Re (2): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od Noosyzpi ( mailto:Pozsonyi.wolf@seznam.cz ) z 23.01.2009 23:23:30:

Pokud se ji pokusili znásilnit a polibek v ní vyvolá takovouhle reakci, tak je to záležitost vyžadující pomoc psychologa. Nošením kytek ani omlouváním se nic nevyřešíš (ostatně pokud spolu chodíte, nemáš se za co omlouvat). Čekáním se založenýma rukama také ne. Takže by to chtělo si v klidu sednout a promluvit si o tom, co s tím svým problémem slečna chce a bude dělat. Myslím že soudobá psychologie (pokud není v podání PHDr. Niredy) zmůže leccos. Na druhou stranu, člověk by měl tak nějak rozumně posoudit, jestli dotyčný odborník opravdu umí a chce pomoci... I psycholog může být vůl jak anděl *47*

Takže asi tak. Pokud s tebou odmítá úplně komunikovat tak se možná ještě dal navázat kontakt prostřednctvím někoho z jejího okolí (může být, že se s tebou nechce setkat protože se stydí za svou reakci) ale pokud opravdu nechce, tak prostě nechce a basta. Bohužel nemůžeš vyloučit ani situaci, že si slečna všechno vymyslela a prostě si z tebe celou dobu dělala dobrý den. Osobně mi to přijde celkem pravděpodobné, protože s takou zkušeností se většinou lidi těžko svěřují a už vůbec ne někomu z chatu, po pár týdnech "vztahu"...

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž Noosyzpi (Pozsonyi.wolf@seznam.cz) ... 24.01.2009 14:29:02 ... (748/894)
Re (3): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od Tmowe z 24.01.2009 12:04:38:

Já budu čekat..zapomenout člověk může kdykoliv a bude na to dost času. Dám ji čas snad to bude dobrý no.
guest Muž Tmowe ... 24.01.2009 12:04:38 ... (747/894)
Re (2): Osudová chyba?
Odpověď na příspěvek od Noosyzpi ( mailto:Pozsonyi.wolf@seznam.cz ) z 23.01.2009 23:23:30:
Příběh celkem smutný, toť ano ale jak se říká komu není rady, tomu není pomoci, ona musí chtít sama.... S tímhle nic neudělaš. A pokud se chová takhle, tak tím že ji budeš psát, nosit kytky, apod. nic nenapravis. *4* je mi líto ale některé věci se nedají vyřešit. Je tudíž lepší zapomenout a nebo stále čekat. *8* znám to.... *4*
guest Muž Noosyzpi (Pozsonyi.wolf@seznam.cz) ... 23.01.2009 23:23:30 ... (746/894)
Re: Osudová chyba?
.........já ji pořád psal a snažil se ji podržet a rozveselit..prostě jsem se pořád snažil ji pomoct a překonat to..už jsem se ji taky omlouval a chtěl jsem se ji omluvit osobně a koupil jsem ji kytku ale ona mě nechtěla vidět tak jsem ji to nechal ve schránce..už nevím jak ji pomoct..hodně mi na ní záleží a nechci ji ztratit..už jsem zkoušek ji i nechat čas ale nic nepomohlo..prosím o nejaké rady..díky
guest Muž Noosyzpi (Pozsonyi.wolf@seznam.cz) ... 23.01.2009 23:18:37 ... (745/894)
Osudová chyba?
Poznal jsem bezva holku přes net. Psali jsme si a asi týden po tom jsme se viděli. Pak jsme se vídali tak 2-3krát za týden. Denně jsme si psali a byli štastní a zamilovaní do toho druhého. Znáte to..prostě na bylo strašně pěkně. A pak předminulou sobotu jsem byl za ní a když jsem čekal s ní na můj autobus tak jsme se jako obvykle objali a pak jsem ji políbil. Kdysi se ji pokusili znásilnit a tohle ji to připomnělo. Od té doby jsem se s ní neviděl a ani mi pořádně nenapsala........

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 90 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: