XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Internet a počítače / Operační systémy | WIN | LIN | Novell

 

Operační systémy | WIN | LIN | Novell

Operační systémy | WIN | LIN | Novell

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vše o os windows a linux
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 z 62 | » | Poslední

 

KeithTČerná hvězdička Muž KeithT (kvancura@bluebottle.com) ... 10.09.2004 12:51:31 ... (10/620)
Re (2): XP Service pack 2 CZ
Tak jsem se spletl, SP2CZ už je...
Behold... http://www.microsoft.com/downloads/de...a&displaylang=cs

Ale píšou tam něco o "další verzi" a "menší instalaci"... no prostě dal bych si bacha, aby mi to nerozjebalo počítač... :}
KeithTČerná hvězdička Muž KeithT (kvancura@bluebottle.com) ... 08.09.2004 23:23:25 ... (9/620)
Re: XP Service pack 2 CZ
Lokalizovaná myslím ještě není... nebo aspoň asi před 14ti dny, kdy jsme se o to zajímal, nebyla...
guest Muž Alwin_X (alwin@volny.cz) ... 08.09.2004 10:47:45 ... (8/620)
XP Service pack 2 CZ
Nevite nekdo kde se to da stahnout? Na microsoftím serveru je jenom Anglická verze
guest Muž zajdee (zajdee@seznam.cz) ... 14.07.2004 13:32:17 ... (7/620)
Re: LINUX
fora na abclinuxu.cz doporucuju, po trose badani tam leccos vyresi .)
ale pokud jde o ten modem, tak to nevim, jestli vubec pujde, jelikoz tyhle modemy jsou opravdu delane tak, ze vetsinu prace za ne udela procesor pocitace...
pokud v linuxu podpora bude, nejspis se nevyhnes rekompilaci /prekladu/ jadra ze zdrojovych kodu...
guest Muž zajdee (zajdee@seznam.cz) ... 14.07.2004 11:45:58 ... (6/620)
Re: Prosím o radu LINUX
No a co takhle trosku detailnich informaci? ;)
co je tam za grafiku, za modem?
popr. v shellu zadej
lspcidrake
a pnpdump
a ty vypisy nam sem zkopiruj... nebo jeste lip, pouzij forum na abclinuxu.cz, tam ti poradi urcite rychleji (A asi i lip), nez tady :)
guest Muž zajdee (zajdee@seznam.cz) ... 07.07.2004 19:58:04 ... (5/620)
Re: OSka
Nechci tu rypat do systemovky woken (ta je vazne hrozna), ale slysels o BartPE? :-)
guest Muž blackdiablo (tvyn@atlas.cz) ... 05.07.2004 13:08:30 ... (4/620)
OSka
já tu mam na jednom stroji Win XP+ Win 98 a na druhém Win XP + Linux Fedora Core 2 a většinou když už něco potřebuju spustit, tak se to podaří......jen ty Linuxové jsou náročnější na administraci, tak než se mi něco podaří nakonfigurovat, tak to chvílu trvá....pokud dělám na jiném stroji, tak si beru sebou KNOPPIXe.....tan fachá skoro všude a je to rozhodně větší komfort, než se někde patlat se sytémovkou od woken.....
guest Muž patrix (patrix@centrum.cz) ... 15.06.2004 14:34:00 ... (3/620)
Re: Linux vs. hry
Windows jsou každopádně kompatibilní na 98%. Protože vznikly skoro jako první OS na PC. A když se Bill Gates rozhodl u Win Longhorn změnit strukturu ( blbé slovo že? ) tak zjistil že by to sice mohlo ohrozit Tuxi ale že by se kompatibilita neshodovala s předešlými windowsi. A tak je na světě problém ... jenže ten trvá tak dlouho že většina pc nadšenců přešla k Linuxům, které jsou výborné na internet a bezpečnost ale kompatibilita je docela mizerná ( odpusťte tuxi ;)) Hodně dobře jsou na tom Apple Macintosh počítače. Jenže s těmi v čr téměř nikdo neumí a není zde vůbec rozšířený. Já používám pořád Win XP Prof. který aktualizuju. Očistec dělám jednou za 2 roky a větší potíže mi nedělají. Rozhodně lepší než všechen software a zkušenosti vyhodit a přejít k Linuxům...
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž lithius.di.alumini (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 15.06.2004 09:39:06 ... (2/620)
Linux vs. hry
A jak se vám Linuxáři daří rozchodit staré i nejnovější hry? Souhlasim s tim že to je Linux like OS jsou super, ale imho historickym vývojem to nejsou systémy podporující hry. Takže pro hračičky to vidim na relativně přijatelnou kombinaci ;o) ... wokna na kompu a ochrana nějakym linuxovym strojem *40*
guest Muž werygood (werygood@centrum.cz) ... 13.06.2004 15:01:39 ... (1/620)
XP
XPecka jsou tak blby.musim to zase preinstalovat.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 z 62 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: