XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Internet a počítače / Programování / Programovací jazyky

 

Programování / Programovací jazyky

Programování / Programovací jazyky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o programování a programovacích jazycích.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 14 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 14.06.2007 16:34:33 ... (45/135)
Re: devilkin
Odpověď na příspěvek od devilkin4 ( mailto:devilkin4@centrum.cz ) z 14.06.2007 16:26:57:

Sem tě chvíli ani nechápal *3* :)
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 14.06.2007 16:32:42 ... (44/135)
Re: devilkin
Odpověď na příspěvek od devilkin4 ( mailto:devilkin4@centrum.cz ) z 14.06.2007 16:26:57:

*3* *3* *3*
Chces programovat a ani sama nevis co vlastne? Tak to si drsna holka. Nejdriv se to nauc a pak neco chtej *4*

carnero
hidden in the darkness... ...changing your lives
guest Muž devilkin4 (devilkin4@centrum.cz) ... 14.06.2007 16:26:57 ... (43/135)
devilkin
Jak sem psala předchozí příspěvek nevíte někdo co znamená to v pohledu iso??
guest Muž pep_in (pep_in@atlas.cz) ... 10.06.2007 16:38:53 ... (42/135)
Pascal
Pomoc nepotřebuju, spíš jen perlička.

10 minut koukám, co mám špatně, kompilátor to vzal, jen když jsme dal trace into tak se mi to zastavilo na reset(f); pro méně zdatné, pascal a delphi označují řádek chyby tak, že skončí pod ním. Před tím je příkaz přiřazení, z jakého souboru má program číst. No shrnu to, zjistil, jsem, že nemám vytvořený datový soubor. :-)
guest Muž apm_ ... 10.06.2007 09:35:51 ... (41/135)
Re: Pomoc!!
Odpověď na příspěvek od devilkin4 z 09.06.2007 13:37:27:

Nazdar bazar,

> Achoj potřebovala bych pomoc!!!
na takto položenou otázku/prosbu se dá odpovědět jen www.naprogramujmi.cz! Jinak šetřete vykřičníky, v budoucnu se Vám ještě mohou hodit.

> Musím do školy něco naprogramovat a vůbec si s tím nevím rady!!
Tady se neřeší domácí úkoly viz http://stare.cz/otazky#homework

> tak kdyby byl někdo tak hodnej a pomohl mě??
Lidé hodní nejsou, zvláště ne my Češi. Prosba a hezký úsměv nestačí, projev vlastní snahy by mohl být impulsem k pomoci. IMHO.

> Potřebovala bych naprogramovat program ve visual basicu program pro kreslení :
Naprogramujte si co zvládnete, pak copy&paste sem Váš základ modulu/funkce/třídy a označte to, co Vás zlobí (protože tiše doufám, že se s tím už nějakou dobu perete a jen nějaká dílčí část Vám není jasná, protože zbytek máte v malíčku).

> tak prosímk kdyby byl někdo schopnej to naprogramovat tak napište!!!!
4 vykřičníky? Hm, přitvrzujete na prosbě? ;P

Shrnutí: Zapoměntě na jeden den na sluníčko a opalování a večerní dýchánky s kamarádkami v parku s krabicovým vínem v ruce, vemte z tašky sešit ze školy, kde máte jistě plno rozumných poznámek z hodin podtržených krásnými různými barvičkami/fixy, pročtěte si HOWTO, otevřete VB, dejte založit nový projekt a už stačí jen přemýšlet nebo využívat rozmanitý help VB.

Až Vám nebude něco jasné, tak se stavte na kus řeši, třeba to bude plodnější diskuze.
guest Muž devilkin4 ... 09.06.2007 13:37:27 ... (40/135)
Pomoc!!
Achoj potřebovala bych pomoc!!!Musím do školy něco naprogramovat a vůbec si s tím nevím rady!!tak kdyby byl někdo tak hodnej a pomohl mě??
Potřebovala bych naprogramovat program ve visual basicu program pro kreslení :
-krychle v pohledu iso
-kvádr v pohledu iso
-pravidelný n-úhelník n=6
tak prosímk kdyby byl někdo schopnej to naprogramovat tak napište!!!!
dík
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 01.06.2007 10:28:31 ... (39/135)
Re (9): Ajax
Odpověď na příspěvek od a2b z 01.06.2007 10:14:55:

To je rozhodne jednodussi varianta a asi lepsi. Nez se neco ucit a zjistovat parametry, je lepsi to zkusit "na vlastni kuzi". Bohuzel i to ma sve tmave zakouti - nejaky benchmark nebo statistiky serveru pri testovani daji nejake cisla. A ty je nutne umet precist a vedet, co znamenaji! Jen se koukat na sluzbu z pohledu uzivatele a rikat si to je dost rychle nebo to je dost pomale nestaci.

IMHO chce to vedet, co clovek vlastne chce, ocekava a kolik tomu chce venovat.

Cimz narazim hlavne na to, ze si mnoho lidi predstavuje nejakou sluzbu jako Hurvinek valku. A pak jsou nesmirne zklamani, ze neco nefungovalo (zpravidla nezajem uzivatelu, protoze podobnych sluzeb je hromada na mnohem vyssi urovni).

carnero [ http://carnero.info ]
guest Muž a2b ... 01.06.2007 10:14:55 ... (38/135)
Re (8): Ajax
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:carnero@carnero.info ) z 01.06.2007 09:46:34:
tos napsal hezky *1009* ... nicméně já byh to shrnul :) ... ať si stáhne nějaký open source projekt, na těch pár desítek uživatelů do začátku to stačí a než se chytí, naučí se třeba něco víc a získá i nějaký obrázek o tom, jak jsou tyto služby náročné na servery *6*
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 01.06.2007 09:46:34 ... (37/135)
Re (7): Ajax
Odpověď na příspěvek od InternetRelay ( mailto:pavelporadna@seznam.cz ) z 01.06.2007 00:48:43:

Nejsem si uplne jisty, ale misto toho, aby si na forum psal co vsechno si kde videl (take jsem videl hodne :) by sis mel ujasnit co vlastne chces. Zatim si nemuzu pomoct, ale pripadas mi jako male dite v hrackarstvi - jeee C#, jeee PHP, jeee ASP, jeee .NET, jeee... furt jasa nad necim, ale nevi co chce a k cemu to vlastne je dobre. Proto bych doporucil driv, nez se zacnes vubec cokoliv ucit si najit na netu vyhody a nevyhody jednotlivych jazyku a najit si jejich pouziti. Srovnat to s tim, co potrebujes. A pak se to zacit ucit a neco v tom tvorit.

Ono se Ti muze stat, ze se sice neco krasne naucis, ale pak zjistis, ze pro dany ucel je to nepouzitelne - sice to funguje, ale hrozive.

Od veci take neni ani si udelat jasno v tom, co dany chat ma delat, zda ma svoje misto na trhu, kdo tam bude chodit, kolik tech lidi bude, jak je tam nalakas. Jen neco programovat je pekne, ale ve vysledku naprosto k nicemu (k cemu je online sluzba, kdyz ji nikdo nepotrebuje?).

carnero [ http://carnero.info ]
guest Muž InternetRelay (pavelporadna@seznam.cz) ... 01.06.2007 01:11:50 ... (36/135)
Re (8): Ajax
Odpověď na příspěvek od a2b z 01.06.2007 00:54:41:
tak to je síla no:/

Poradna online pro vás http://www.pavel.jarkad.cz

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 14 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: