XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Nestálé místnosti na XChatu

 

Nestálé místnosti na XChatu

Nestálé místnosti na XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaký máte názor na nestálé místnosti na XChatu? Do jaké chodíte? Máte nějaké dokonce rádi? Napište :-)
Papá   *711*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 2 | » | Poslední

 

guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 01.01.2011 02:46:36 ... (5/15)
Re: Ahoj :))
Odpověď na příspěvek od MaXXter z 18.11.2010 16:42:56:

Mýlíš se , i nestálé místnosti musí splnovat určité podmínky a pravidla taktéž mají ....


Go n-éirí an bóthar leat!
guest Muž MaXXter ... 18.11.2010 16:42:56 ... (4/15)
Ahoj :))
Nestálé místnosti jsou super věc. Neplatí tam pravidla, každý si je stanoví jak chce, může si s místností dělat co chce. A když náhodou správce zaspí a nějakej magor to tam podělá, tak si dotyčný může založit další, to není problém.
Já bych chtěl hlavně pozvat lidi do room Hard Dance (příp. Jumpstyle, Melbourne Shuffle), která sice není založená pořád, ale když je, tak tam jde o hledání lidí, kteří tančí Jumpstyle, Melbourne Shuffle nebo poslouchají Hardstyle, Hardcore nebo jinou elektronickou hudbu. Pokud máte zájem, kontaktujte mě vzkazem pokud nebudu online. Rád bych našel nějaké lidi se stejným zájmem ;)

*66**246**240*Save The Rave*240**246**66*
guest Muž Douglas (marsima@centrum.cz) ... 26.10.2010 23:12:10 ... (3/15)
Douglasův názor
No nestálé místnosti mají jisté výhody *1009* akorát využiju tohoto fora *18* abych se zeptal na vaše názory ohledně fungování a provozu v nich.*811*
Nedávno ikdyž se to zdá jako věčnost co začala podle mě zcela zbytečná rekonstrukce Xchatu která nás spíš sere *40* a ještě před vypuknutím jsem napsal vzkaz jednomu uživateli co se stará o chod Xchatu a ve vzkazu jsem mu navrhoval aby uživatel kterej tu místnost založí měl po celou dobu působení v místnosti Správce dokud ho systém nevyhodí pro 45 minutovou neaktivitu.Na tento vzkaz mi bylo zděleno že by to byl velkej zásah do chodu místnosti....
Držme se toho '' velký zásah do chodu místnosti'' protože já nevím jestli je lepší když Správce dostane někdo kdo v zápětí třeba vyháže celou místnost zamkne a změní popisek ( taky se může říct že zakladatel tam měl být aktivní je to jeho boj) ale stát se může cokoliv *47* ale většina lidí u chatování dělá i něco jiného *105* přece nepošlu cca 15 lidí když to je tak rozjeté pryč jen proto že se zadívám na televizu nebo podobně...*369* ale když pak ten uživatel vyháže celou místnost zamkne a přepíše popisek tak zakladatel může udělat jen jedno zaheslovat místnost nebo se obrátit na admina a tem mu taky nemusí pomáhat protože to je mimo...
Myslím si že tohle není vůbec blbej nápad kterej by aspoň o něco ulehčil a zpříjemnil chatování a jak to tak pozoruju tak radši se řeší Xchat vzhled okna jestli lišta nahoře bude tenká nebo tlustá apod prkotiny a pomalu začínám uvažovat jakej přínos to bude mít pro uživatele po všech těch výpadkách a načítání a o závod mačkání tlačítka F5 a někonečno přihlašování se znova na Xchat *920* podle mě se nic tak zásadního nezmění aby jsme si řekli že to za to stálo *71*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 03.09.2010 19:44:38 ... (2/15)
:)
Čus,

nestálé místnosti mi přijdou jako náhražka Xchatu jako takového. Původní záměr byl snad ten, že se lidé logli a nalezli na nějaké společné místo, kde virtuálně kecali. Čím víc lidí ovšem, tím víc názorů a tudíž i sporů. K tomu připočítám různé dělení podle toho, kdo za jakým účelem se přišel virtuálně pobavit a vynásobím narůstajícím počtem členů ... a máme z toho chat jako vyšitej :)

Pokud se chci na chvilku někam zašít, aby mne nikdo neotravoval a žádná již stálá místnost k tomu není vhodná, vytvořím si svou. Na chvilku? No proč ne. Ale zakládat ji jako BU stále? Proč? Adminy chápu, některé SS ve větších rooms chápu, programátory chápu. Pak je tu podle mne poslední relevantní možnost a to, když si dva "miláčkové", "sluníčka", "srdíčka", "kocourci" atd chtějí užít soukromí a Xchat je jediná možnost (to ale pouze v případě, že nejsou oba ve stejný čas zároveň i na třeba takovém fejsbůku, skajpu, ajsku, msnku aj ....).

To pak tvoření room, která je stále zamčená a ze které nikdo nereaguje, je pro mne jen stejně hloupé "sbírání" hodin jako je tzv "botování" :))



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
zooomek Muž zooomek (zooomek@seznam.cz) ... 28.08.2010 20:51:10 ... (1/15)
zooomek
Ahoj. :)

Nestálé místnosti jsou ty nejlepší místnosti, pustíte tam koho chcete, kecáte s kým chcete, pro odreagování od větších stálých místností určitě pohoda. Pak to řeší taky " problém " mnoha uživatelů a to kick guesta ve stálé místnosti, tady si ho můžem kopat do aleluja. :) Další príma věc pro botaře a lomítkaře, co si budem povídat...


/(,")\♥ ♥(",)
./♥\. + ./█\. Ange_ & me *100*
_| |_♥_| |_

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 2 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: