XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Fotoalba - fotky a komentáře

 

Fotoalba - fotky a komentáře

Fotoalba - fotky a komentáře

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Diskuse o fotkách.
Než si dáte na Xchat jakoukoliv fotku, měly byste si raději přečíst Nápovědu, aby jste se potom zbytečně neptali, či o nějakou fotku nepřišli smazáním od Administrátora.

viz. http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=73

Přehled upgradu:
Pohyb po fotkách - Šipky na fotce, nad fotkou a pod fotkou znamenají pohyb po vybrané řade fotek (hledání, album, uživatel, ...), náhledy fotek v pravém sloupci zobrazují vždy předchozí a další fotku v albu podle uživatelského tříděni.

Komentáře - Majitel fotky je může po dnešním update smazat. Dále může komentář napsat i nepříhlášený uživatel.

Přesouvání fotek do jiného alba - Po dnešním update lze v tříděni fotek
Navíc je možno fotky nahrávat do privatního alba, případně alba na heslo.

Na výpisu fotek Je možno měnit velikost náhledu mezi 5 definovanými.

Otáčení fotek Je možné z třídení-editace fotek. Je možné fotku otočit o 90 stupňů vlevo či vpravo. A to i více najednou.

Velký náhled - I to je možné u fotky zobrazit. Buďto přes link v šedé liště pod fotkou nebo v menu vpravo dole. Kliknutím na fotku se zase velký náhled zavře.

Statistika fotek (pocet navstev a zobrazeni)

Fotouploader

Moderátoři: ONDRASHEK

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 z 43 | 40 | 41 | 42 | 43 | » | Poslední

 

ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 13.03.2007 12:46:44 ... (41/421)
Re: Přesun z fora "Nápady na vylepšení a chyby XChatu"
Odpověď na příspěvek od djkana ( mailto:djjarda2@seznam.cz ) z 04.03.2007 15:37:19:

Jo, brandování fotek je myslím fjůčurka, co fotoalbům docela chybí...přitom by to až tak náročný napsat určitě nebylo. Ale je otázka, co by na to řekla zátěž mašin *40*

Elfik *88*
guest Muž InTheEnemy (InTheEnemy@centrum.cz) ... 04.03.2007 16:36:47 ... (40/421)
Re: Přesun z fora "Nápady na vylepšení a chyby XChatu"
► djkana ( mailto:djjarda2@seznam.cz )

- OK... tak to zkus naprogramovat a uvidíme *40*
Myslím, že tohle je dost náročný

*1424*
djkana Muž djkana (djjarda2@seznam.cz) ... 04.03.2007 15:37:19 ... (39/421)
Přesun z fora "Nápady na vylepšení a chyby XChatu"
Pche

Fotoalbum
Podle mě by nebylo marný udělat možnost přímo nastavit kteří uživatelé můžou alba otevírat, popřípadě třeba aby je mohli otevírat jen mí přátelé - ochrana s heslem je dobrá, ale zas člověk musí každýmu komu chce dávat heslo. Pak by taky nemuselo být marný mít možnost zakázat tisk a uložení fotky. Nebo například taky přidat vodoznak do fotky. Té zatím asi vše.

InTheEnemy

- S tím přístupem by to nebylo marné :o)
- Zakázat tisk - to by bylo naprosto zbytečné, protože si může kdokoliv ten obrázek uložit do PC a vytisknout, popř funguje zkratka [CRTL + P]
- Vodoznak si můžeš vytvořit sám - najdeš k tomu určitě mnoho různých editorů :o)

Pche

Tak jasně že si můžu vodoznak vkládat třeba v photoshopu .... ale to neumí každej, že jo. A pokud by tam bylo někde formulářový pole, do kterýho by člověk vložil nějakej text a ten by se vložil jak poloprůhlednej text přes fotku (třeba by si uživatel moh vybrat i barvu a míru průhlednosti), popřípadě třeba přes všechny fotky v albu, tak by to taky nebylo špatný. A myslím, že by to bylo pro většinu lidí snazší jak do každý fotky co si sem daj přidávat vodoznak v nějakým editoru.
guest Muž ONDR4SH3K (ONDR4SH3K@seznam.cz) ... 08.02.2007 10:44:14 ... (38/421)
Re (2): Komenty
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:carnero@carnero.info ) z 08.02.2007 10:24:08:

Tak to jsem rád, že jsem měl aspoň z okraje pravdu. *18* Ale chtělo by to co nejrychleji udělat to, co je ve schválených nápadech ohledně komentářů. *52* Tak s chutí do toho programátoři. *32*

*44*
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 08.02.2007 10:24:08 ... (37/421)
Re: Komenty
Odpověď na příspěvek od ONDR4SH3K ( mailto:ONDR4SH3K@seznam.cz ) z 08.02.2007 10:00:51:

Nekonecno asi ne, pevne disky serveru maji nejakou velikost. Ale nevim o zadnem jinem omezeni, takze cislo "hodne" je asi nejpresnejsi :)

*44* carnero
guest Muž ONDR4SH3K (ONDR4SH3K@seznam.cz) ... 08.02.2007 10:00:51 ... (36/421)
Komenty
Jeden nejmenovaný človíček se mě ráno ptal, kolik se dají napsat komentářů k fotce. Napsal jsem nekonečno. Co je na tom pravdy?

*44*
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 05.02.2007 17:42:40 ... (35/421)
Re (3): Tož to taky přispěju svojí troškou do mlýna....
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.02.2007 17:37:44:

Jsem si vedom toho, ze je to hodne problem. Sam nemam tuseni, zda u nejake sve fotky mam nebo nemam komentar. Vzhledem k tomu, ze o tomto nerozhoduji, zkusim se znovu poptat :)

*44* carnero
feainne Muž feainne ... 05.02.2007 17:37:44 ... (34/421)
Re (2): Tož to taky přispěju svojí troškou do mlýna....
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:carnero@carnero.info ) z 05.02.2007 17:29:59:

S komentáři je opravdu problém. Mám něco nahráno odhadem 700-800 fotek a udržet si přehled o komentářích je problém. Proto bych uvítal cokoliv, co by mohlo být nápomocné. Třeba jen zobrazování počtu komentářů u náhledů fotek, nebo vypsání komentářů v pořadí od nejnovějších ...
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 05.02.2007 17:29:59 ... (33/421)
Re: Tož to taky přispěju svojí troškou do mlýna....
Odpověď na příspěvek od etigo z 05.02.2007 17:19:04:

Nad RSS pro fotoalba se uvazuje. I kdyz asi ne pro komentare, to se uvidi.

Jelikoz system nepozna nove a stare komentare, ikonka je trochu nerealizovatelna.

Vypis navstev uzivatelu XChatu ne.

*44* carnero
guest Muž etigo ... 05.02.2007 17:19:04 ... (32/421)
Tož to taky přispěju svojí troškou do mlýna....
Co takhle zavést RSS na fotoalba? Tak třeba:

- jako výstup všech mých komentářů, co jsem kde udělal, abych se mohl potom pohodlněji kouknout na to, jak na můj komentář lidé reagovali atd.
- jako výstup všech komentářů, co byli přidáný k mým fotkám.

Dále třeba nějakou ikonku, či symbol, že k danému albu / fotce byl přidán nový komentář. A třeba by nebylo od věci zakomponovat, kdo mě navštívil z Xchatu. Sice vím, že tam nechodí pouze lidé z Xchatu, ale řekl bych, že jich je drtivá většina. *44*

*712* etigo

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 z 43 | 40 | 41 | 42 | 43 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: