XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Diskuze o uživatelských fórech

 

Diskuze o uživatelských fórech

Diskuze o uživatelských fórech

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nápady na zlepšení úrovně fór, cokoliv vás napadne
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 32 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž ONDR4SH3K (ONDR4SH3K@seznam.cz) ... 14.06.2008 18:59:02 ... (264/314)
Re: Fórum
Odpověď na příspěvek od Hedulkamici ( mailto:Hedulkamici@centrum.cz ) z 14.06.2008 18:24:07:

Ahoj,

Tato možnost pro mobilní telefony není dostupná. Musíš si fórum založit přes prohlížeč na počítači.

*44*

Fórum: ONDR4SH3K
Certifikátor: Oblast Opava, Ostrava
guest Muž Hedulkamici (Hedulkamici@centrum.cz) ... 14.06.2008 18:24:07 ... (263/314)
Fórum
Když chatuji z mobilu,tak jak si mohu založit vlastní fórum?Hedvika :-)
guest Muž MaxiHafanecek ... 11.05.2008 10:49:29 ... (262/314)
Re (6): Diskuse pro všechny
Odpověď na příspěvek od SunnyRain ( mailto:sunnyrain@atlas.cz ) z 08.11.2007 16:43:2 Pane Bože co to píšeš za úplné nesmysly tohle je xchat... a jestli něčemu nesrozumitelnému nerozumiš tak to bude pouho pouze tvou slabou inteligenci porozumět věci té a té toď vše.
guest Muž brave1 (brave1@centrum.cz) ... 18.02.2008 10:18:27 ... (261/314)
Re (2): webka
Odpověď na příspěvek od Veena z 17.02.2008 21:43:55:
tak sorry
guest Muž Veena ... 17.02.2008 21:43:55 ... (260/314)
Re: webka
Odpověď na příspěvek od brave1 ( mailto:brave1@centrum.cz ) z 17.02.2008 20:51:46:

Štěkáš na špatný strom, tohle je fórum pro diskuse o fórech a ne nápadech na nové věci do místností *18*

------------------------------------
Enjoy the silence ... *66*
guest Muž brave1 (brave1@centrum.cz) ... 17.02.2008 20:51:46 ... (259/314)
webka
šlo by aby třeba aby byla lišta z webkou kydybch na to kliknul,aby se mi ukýzal na webce jako je to na er. webkách že je tam lišta na webku.jestli by to šlo na místnost webkamera
feainne Muž feainne ... 11.12.2007 00:17:29 ... (258/314)
Re: Nesmysly
Odpověď na příspěvek od Aladril z 11.12.2007 00:08:01:

Možná je to protože v době, kdy jsem odpovídal jsem se snažil vyhýbat přímým konfliktům a urážkám. Proto je vše psáno tak nějak nepříliš povedenou oklikou.
guest Muž Aladril ... 11.12.2007 00:08:01 ... (257/314)
Nesmysly
Cetla jsem si ty vase rozhovory.ale moc jsem z toho nepochopila. Spis si myslym,ze jsou vubec onicem. Hrajete si na slovicka a nic z toho. Nic jsem se nedovedela.
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 08.11.2007 16:43:27 ... (256/314)
Re (5): Diskuse pro všechny
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.11.2007 19:06:56:

1) Myslím si, že nakolik je udržována ve fóru jistá morálka a konvence chování záleží převážně na tom, jak si to členové fóra zařídí. Jaký si to uděláš, takový to máš.
Ke čtení nástěnky se jistě hodí jakákoli motivace. :-) Například trapné příspěvky demagogů a jejich následné usměrnění.

2) A o tomhle píšeš proč?? Nerozumím...

3) "Zavedení slovníku bys pouze ukázal, že na forum píší lidé, kteří se nejsou schopní vajádřit srozumitelně."
Přesně tak. Já tvrdím, že srozumitelné fórum je čtivější, než fórum nesrozumitelné. Přesně o tohle mi šlo. O pozitivní změny. Hezky jedna po druhé... A budete mít úspěšné fórum. ;-)

4) Je otázka, jestli tohle CHCETE nebo NECHCETE usměrňovat. Na jednu stranu se z fóra stává obludárium, to asi nechcete. Na druhou stranu je těžké odlišit chabé vyjadřovací schopnosti od promyšleného záměru, a diskriminovat pisatele asi taky nechcete.
IMO je mazání takových příspěvků ubohé a nic neřešící... takové kopání kolem sebe.
Barvičky by byly řešení na místě... ovšem prý to neumožňuje technologie.

5) Ztrapnění podle mě není o počtu posmívajících se. :-))) Měl jsem na mysli případ, kdy na jediný nesmyslný příspěvek stačí jediné výrazné (barevné) faktické vyjádření. A již je jasné, že příspěvek byl OT, nebo si jenom hraje na reakci.
Podle mě nejde o počet lidí. Nesmyslná slova zůstanou navěky nesmyslná, ať je napíše 1 člověk nebo 10 lidí. A jestli na realitu poukáže 1 člověk, je to úplně to samé, jako když na nesoulad s realitou poukáže 10 lidí, velmi podobným způsobem. Prostě pravda je pravda a nesmysl je nesmysl.

Mluvím o tom, že těžko se precizně dokazuje překročení nepsaných pravidel.
Snadněji se precizně dokazuje překročení napsaných pravidel.
Rozumíš, o čem mluvím?

Věta, ve které byla zřejma omylem vynechána předložka a zájmeno:
"...pokud člověka miluješ, měl by být nejlepší na světě."
O co šlo? Nevím o tom, že bylo něco vynecháno. Co??

6) Po pravdě, jestli zmačnu tlačítko "Administrátor fyzicky maže cizí příspěvek" nebo tlačítko "Administrátor barevně označuje příspěvek za OT" nebo tlačítko "Administrátor barevně označuje příspěvek za porušující nettiketu fóra"...... V čem vidíš neskutečné zatížení. My jsme obdobná tlačítka zavedli ve firmě a po letech zkušeností... ne, nepřineslo nám to neskutečnou zátěž. :-))

Dneska se k poště či příspěvkům o smazání moderátoři vyjadřují? Odpovídají na takové dotazy? Myslím, že i nadále by mohli odpovídat stejnou měrou, jako tomu je již nyní. Nehledal bych v tom problém. Pokud se chce demagog hádat, potřebuje k hádce i druhou stranu. Pokud druhá strana na hádku nezareaguje (nebo zareaguje barvou), demagog to vzdá, nebo umře vyčerpáním.
Neuznával bych přístup - chovat se k lidem nadřazeně - nebo pohrdat jejich názory. Nicméně pokud má moderátor dojem, že se chová zodpovědně a čestně, mám za to, že není co víc k tomu dodávat. Od toho tady fóra nejsou. IMO.

Odlišný názor ve fóru zaznívá. Často. Nevím o případech, že by YumY takové příspěvky mazala. Pokud ano, promluv si s ní. Ovšem její vkus a odhad bych cenil mnohem výš, než naznačuješ. Nezdá se mi, že by kdy měla s tímhle problém.
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 08.11.2007 16:33:52 ... (255/314)
Re (7): Diskuse pro všechny
Odpověď na příspěvek od Lothar z 07.11.2007 17:13:27:

Asi máš dojem, že podstatná byla pouze první věta. *1* Nicméně se pleteš, podstatné byly právě i ty další věty. *1* Ovšem pojďme od Tvých dojmů zpět k tématu...

Píšeš "moderátor bude docela dosti přetížen atd..."
Těžko hádat, co myslíš tím atd. Ovšem moderátor fóra YumY reaguje na 90% demagogických příspěvků dlouhými rozbory. Nedovedu si představit, v čem je mnou navrhovaný způsob více přetěžující. :-)) Vždyť navrhuju demagogy víceméně ignorovat, stručně je odkázat na nástěnku, která dokazuje nesmyslnost jejich příspěvku. Dokazuje, že si jen "hrají" na smysluplný příspěvek. Takže YumY může odpovídat mnohem kratším způsobem, než to dělala nyní. Nerozumím, proč by ji méně práce přetěžovalo.

Píšeš "je zde mnohem více citlivějších témam než je obyčejná nevěra ...zvláštně v dnešním světě." Opět jsem nepochopil, jak se tenhle Tvůj příspěvek týká zkvalitnění fóra Nevěra. Opět jsi OT.

"Jinak zde navrhuješ samé věci, které momentálně nejdou ani realizovat."
Ano, o barvičkách jsem psal jen pro případ, že je to technologicky možné. To, že takové technologie mohou zapracovat jiné firmy a jiné servery ještě neznamená, že stejně schopný tým je i na Centrum.cz. V tom máš pravdu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 32 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: