XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Ankety - hlasování

 

Ankety - hlasování

Ankety - hlasování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Mistrovství světa ve fotbale: Sledujete, nebo trpíte?
Přidání příspěvku je možné pouze po přihlášení

Aktuální téma: Mistrovství světa ve fotbale: Sledujete, nebo trpíte?


Výsledky předchozích anket:
Novorční předsevzetí, Valentýn, Letní dovolená, Vánoční stromeček, Svatební fotografie po rozvodu

Informace - piktogram   *3871* Návrhy na další témata můžete psát na Ankety - info a diskuze k nim

Moderátoři: ANKETY

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 1 | » | Poslední

 

MAXXSKATERŽlutá hvězdička Muž MAXXSKATER (MAXXSKATER@seznam.cz) ... 17.06.2026 19:21:34 ... (5/5)
Re: Mistrovství světa ve fotbale: Sledujete, nebo trpíte?
Odpověď na příspěvek od ANKETY z 15.06.2026 20:13:41:

MS nárazově sleduji, ale už to není takové, jako to bylo dříve. Dneska je to spíše tak, že na mrknu, když je vyloženě čas, respektive není co dělat.

Jinak fandím samozřejmě našim. V neutrálních zápasech většinou evropským týmům jako třeba např. Chorvatsku.

Obecně to beru jako příjemné zpestření, protože mnohokrát v TV není vůbec na co koukat, ale rozhodně to už nijak zvlášť extra neprožívám. *1*
WyderModrá hvězdička Muž Wyder ... 17.06.2026 15:53:00 ... (4/5)
MS
Nesleduji, jak to nema ani zemi konani, tak me to miji. Uvidime az zacne play off.
Asi bych pral uspech Anglii a tradicne Risi :). Goreeeeeetzkaaa! :-)
Bodach.68Modrá hvězdička Muž Bodach.68 ... 17.06.2026 15:47:09 ... (3/5)
MS kopaná 2026
Ignoruji..hluboce ignoruji...
Nudle_s_makem Muž Nudle_s_makem ... 16.06.2026 07:02:18 ... (2/5)
Re: Mistrovství světa ve fotbale: Sledujete, nebo trpíte?
Odpověď na příspěvek od ANKETY z 15.06.2026 20:13:41:

Ani nevim, že se něco hraje.


*3521*
ANKETYČerná hvězdička Žena ANKETY ... 15.06.2026 20:13:41 ... (1/5)
Mistrovství světa ve fotbale: Sledujete, nebo trpíte?
Světový šampionát je v plném proudu a planeta se na měsíc zbláznila do kulatého nesmyslu. Zatímco jedni ruší veškerý společenský program, nakupují piva a prožívají každou penaltu, druzí skřípou zuby, kdykoliv v televizi vidí zelený trávník, a nechápou, co na tom ty lidi baví.

Jaká nálada panuje na XChatu? Patříte mezi sportovní nadšence, nebo je vám to spíš fuk*74*

Můžete přidat třeba ještě:
● Komu na letošním MS nejvíc fandíte a kdo je váš černý kůň turnaje?
● Máte vsazeno, nebo tipujete výsledky jen tak s přáteli?
● Pokud fotbal ignorujete, jaký máte „antifotbalový“ program, když zbytek rodiny nebo přátel kouká na zápas?

A už jste vyzkoušeli místnost Mistrovství světa a podělili se o emoce s ostatními fandy? *88*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 1 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: