XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Psychické poruchy

Psychické poruchy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pište všechny vaše zkušenosti pls..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 13 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž Jarda32 (jama32@volny.cz) ... 25.03.2008 22:04:58 ... (27/127)
->the0killer
No za ten rok zkušeností to docela jde, nejlepší je, na to nemyslet, pomáhá mi k tomu Neuron 0,25mg po kterym se mi hned ulevilo.. Ten život to dost ovlivňuje, např. nemůžu do školy, nebo za kámošema atd.. Mam to takový kolísavý, jeden měsíc se to dá vydržet, a další třeba trpim.. Objednal sem se k psychiatričce a uvidim co se dá dělat..
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 25.03.2008 21:39:14 ... (26/127)
Re: Panická porucha
Odpověď na příspěvek od Jarda32 ( mailto:funstorm0@seznam.cz ) z 25.03.2008 16:01:01:
jak to zvladas?
guest Muž Jarda32 (funstorm0@seznam.cz) ... 25.03.2008 16:01:01 ... (25/127)
Panická porucha
Já mam už rok takovou poruchu, jmenuje se panická porucha, nebo-li agorafobie.. a to mi teprv táhne na 17, nikomu bych to nepřál, dost to otravuje život, ale musim uznat že jsou i horší věci.. Více info o této poruše se dozvíte na http://www.mamdepku.cz/clanky-deprese...panicka-porucha.html
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 14.03.2008 22:40:47 ... (24/127)
Re (4): Olga Hepnarová
Odpověď na příspěvek od Nyreda z 14.03.2008 16:25:24:
Docela rad bych se nekdy bavil na tohle tema s clovekem, kterej to primo dela. V jakym oboru dela znalecky posudky? Myslim, ze by me hned prokoukl, nebo bych se na sebe dozvedel neco, co ani radsi nechci vedet... Priznam se, ze jsem takovej test na vlastni oci nevidel, ale zustaneme li u schizofrenie, kterou nekteri vrazi trpi je to asi takto: Diagnostická kritéria schizofrenie vycházejí ze současného klasifikačního systému MKN-10 ("International Classification of Disease", ICD 10, dle Světové zdravotnické organizace) nebo DSM-IV ("Diagnostic and Statistical Manual", dle Americké psychiatrické asociace.
Tohle je ukazka: Přítomnost alespoň jednoho z následujících příznaků v trvání delším než 1 měsíc:
slyšení vlastních myšlenek a intrapsychické halucinace
bludy kontrolovatelnosti a ovlivňování, případně prožitky pasivity a přesvědčení o tom, že je subjekt ovládán psychotickými prožitky
halucinované hlasy, které komentují chování pacienta, případně o něm rozmlouvají
bludná přesvědčení, která se vymykají dané kultuře

Pokud není přítomen některý z předchozích příznaků, je třeba, aby byly přítomny alespoň dva z příznaků následujících:
přetrvávající halucinace
formální poruchy myšlení (inkoherence, zárazy, neologismy)
katatonní projevy
negativní příznaky v podobě apatie, alogie (ochuzení řeči, autismus, emoční oploštění až vyhaslost)
nápadné změny v chování (ztráta citových vztahů, zájmů, sociální stažení, nečinnost, bezcílnost )

Vrazi jako Olga jsou jiny, nez ty o kterych si myslim, ze to dokazou. Jde o tzv. seriove vrahy, se kterymi nase zeme nema az zas takove zkusenosti
guest Muž Nyreda ... 14.03.2008 16:25:24 ... (23/127)
Re (3): Olga Hepnarová
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 14.03.2008 10:41:47:

Já o tom vím hodně, protože jsem pracovala pro doktora Netíka , který dělá znalecký posudky na vrahy......ten test je tak dobře udělanej, že i kdybys měl IQ 140 , tak ho neošidíš .........aspon mi to tvrdlili odborníci............zjistí se uplně všechno .........můžeš si to zkusit, dojdi si tam a na něco si zahraj a budeš koukat ..........všechno se pozná ...*1*......
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 14.03.2008 10:41:47 ... (22/127)
Re (2): Olga Hepnarová
Odpověď na příspěvek od Nyreda z 13.03.2008 20:58:15:
Pletes ale dve veci, psychopat netrpi psychickou nemoci, jakou je treba psychoza (napr. schizofrenie), tou trpi psychotik, je to nemoc, za kterou te nezavrou (zavrou te do blazince) ani nepopravej, neprecetl jsem o tom jednu knizku... Na tom je videt, ze byla psychopat, tudiz byla za sve ciny zodpovedna, proto ji popravili... uz v ty dobe tohle ty psychiatri vedeli.
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 14.03.2008 10:34:11 ... (21/127)
Re (8): reakce
Odpověď na příspěvek od Nyreda z 13.03.2008 11:34:36:
Sexualni sadisti maj IQ treba okolo 120 i vic, takovej clovek je schopnej tech nejlepsich lzi. Je videt, ze s tim nemas zadnou zkusenost, takhle seriovy vrazi oblbujou svoje psychiatry, pac nemaj zkusenosti. Tyhle testy nejsou neomylny.. Vis jak se pozna, ze ses schizofrenik? Nevyctou ti to z krve, ale rozhodnou se podle toho co rikas ( na to je presna smernice, treba jako ze slysis hlasy atd... ) a jak se chovas, takze takhle se to oblbnout da... Pedofil vi, ze dela neco, co spolecnost neprijma, tudis vi ze je to spatny, tudis to delat nemusi, ale je to jedina vec, ktera mu prinasi uspokojeni, jako kdyz si zapalis cigaro
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 14.03.2008 10:25:57 ... (20/127)
Re: Olga Hepnarová
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 13.03.2008 19:26:07:
takze jak rikam psychopat, tedy sociopat to znamena clovek kterej ma antisocialni chovani, jinej system hodnot, je videt v tom co provedla, pomsta spolecnosti takovym zpusobem, po kterym cl. s normalnima hodnotama nesahne... nemela chorobu, nebyla blasen a tohle si zaslouzila
guest Muž Nyreda ... 13.03.2008 20:58:15 ... (19/127)
Re: Olga Hepnarová
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 13.03.2008 19:26:07:

Ale byla, byl to psychopat a psychicky nemocný člověk .........dej si jí do vyhledávače............psala o svém životě depresivní pojednání o týrání a nic z toho se jí nestalo , prostě to tak viděla jen ona, viděla svět okolo zkresleně a měla tenzi .......normální člověk si nesedne do náklaďáku a nenajede na lidi, to udělá úplně zoufalej a nešťastnej člověk ...........jenže tehdy byla psychiatrie na takový úrovni , že se ji asi nikdo nevěnoval pořádně........to, že není blázen prohlásili proto, aby jí mohli popravit .....
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 13.03.2008 19:26:07 ... (18/127)
Olga Hepnarová
Je vidět že o tom případu moc nevíte. Byl to poslední vykonaný trest smrti v československu. Ona nebyla psychicky labilní,ani blázen. Chtěla se jen pomstít společnosti za to jak jí ubližovali. Ale jistá deformace osobnosti u ní byla.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 13 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: