XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / České dráhy

 

České dráhy

České dráhy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zkušenosti s ČD
Čekám dlouho   *2628*
ČESKÉ DRÁHY, a.s.:
Máte dobré či špatné zkušenosti Bude to super   *88*.
Čekali jste někdy ve vlaku uprostřed polí, aniž by jste se dověděli proč.
Jezdíte vlakem denně a ještě se vám nestalo, že by jste měli problém??
Napište nám o tom Bude to super   *88*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 z 30 | 29 | 30 | » | Poslední

 

carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 04.01.2007 10:25:33 ... (29/299)
RT express
Jiz letos by mela zacit jezdit konkurence Ceskych Drah na trati Praha, Holesovice - Ostrava, Svinov. Presneji to bude jezdit RailTrans, ktery dosud provozoval hlavne motorackove spoje mezi Libereckym krajem a nemeckym pohranicim. Aktualne se ceka na schvaleni vlakovych souprav Siemens pro provoz na ceskych tratich... pak by melo jezdit osm paru spoju denne.

*44* carnero
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 22.12.2006 15:22:42 ... (28/299)
Re (10): CD nebrat ...
Odpověď na příspěvek od Pan_Prezident_Anonym ( mailto:Anonymous01@centrum.cz ) z 11.12.2006 19:13:22:

Myslim, ze na trase Ostrava - Praha problemy budes mit... linku budou zdrazovat a nasledne rusit *40* A IMHO, firma ktera dokaze cestujici jednoho plneho (porouchaneho Irizaru PB) autobusu nechat uprostred cesty na D1 at se do cilove stanice dostanou jak chteji je vazne tak trosku moc na me. Ani neposlali nahradni autobus.

Take mi to prijde pohodlenjsi, hlavne je tam vic mista *32*

*44* carnero
guest Muž Pan_Prezident_Anonym (Anonymous01@centrum.cz) ... 11.12.2006 19:13:22 ... (27/299)
Re (9): CD nebrat ...
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:xchat@carnero.info ) z 06.11.2006 10:47:02:

heh tak to ja mam kupodivu s SA docela dobre zkusenosti na trase Ostrava - Praha jsem nepocitoval sebemensi problem vse fungovalo vse bylo a stewardky mlceli a jen chodili a nabizeli kavicku apod... ale asi jsem mel stesti pac stiznosti na SA uz jsem slysel vice.

jinak k ceste s CD. ted dam prednost ceste s CD sice to vyjde draze ale kdyz jedu na delsi vzdalenosti kde neni primy spoj tak radsi jedu vlakem kde mi rekne kde jsem a tim vim kde vystoupit oproti jinym autobusum kde to nereknou a vystoupim treba spatne. ale jinak vlaky mi prijdou pohodlnejsi..a tady jsem taky mel stesti a nejake vyrazne cekani me minulo az na par prikladu ale vzhledem k tomu co jsem procestoval vlaky je to zanedbatelne a male zlo *18*
guest Muž Ivushaa (lecebna@post.cz) ... 21.11.2006 14:03:47 ... (26/299)
Re (11): CD nebrat ...
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:xchat@carnero.info ) z 21.11.2006 13:24:03:

heh po mně ještě když mě vzbudí chtějí tu žákovskou kartu :D přitom když sem jezdila a byla vzhůru, tak ji nikdy enchtěli *105*

Ivuš *66*
carneroČerná hvězdička Muž carnero (xchat@carnero.info) ... 21.11.2006 13:24:03 ... (25/299)
Re (10): CD nebrat ...
Odpověď na příspěvek od Ivushaa ( mailto:lecebna@post.cz ) z 18.11.2006 05:23:11:

Ne, jeste nikdy. Zpravidla si ji nechavam na kline nebo na stolecku u okna (kdyz u nej sedim). Vetsinou pruvodcim staci videt, ze ji mam u sebe a ani se nedivaji na to odkud kam ji mam koupenou. A pokud nestaci, vezmou si ji, cvaknou a zase daji zpet. Nikdy me kvuli tomu nebudili a diky tomu ze jsem ji mel kousek od sebe mi ji asi nikdo ani neukradl. Nevim, ale toto se mi osvedcilo, kdyz spim :) Ale uznavam, ze ukrast se takhle da... jenze ja radsi usnu :D

*44* carnero
guest Muž Lumiq (lumiq@centrum.cz) ... 20.11.2006 21:30:31 ... (24/299)
Re: jéééj....
Odpověď na příspěvek od nini_nk_a z 20.11.2006 18:32:46:

tak to vítej v klubu*1* sice sem s nima přes rok nejel,ale když už sem s nima jel,vždycky sem byl nasranej :D

*1091*
guest Muž nini_nk_a ... 20.11.2006 18:32:46 ... (23/299)
jéééj....
TAK TY JSOU JEDNI Z PRVNÍCH KDO MĚ KAŽDÝ RÁNO VYTOČÍÍÍ......:O))
guest Muž Ivushaa (lecebna@post.cz) ... 18.11.2006 05:23:11 ... (22/299)
Re (9): CD nebrat ...
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:xchat@carnero.info ) z 06.11.2006 10:47:02:

Ještě si tu tvou jízdenku nikdo "nepůjčil" ? tak to to asi taky zkusím, jelikož mě děsně štve, když mě průvodčí budí ze spaní...

Jinak teda zpoždění vlaků... je to jak kdy... jestli mají vlaky čekat na přípoje max. těch 20 minut, tak kéž by se toho někdy drželi... úplně miluju, když jedu domů vlakem v devět a ten má přes půl hodiny zpoždění... a jen proto, že čeká na nějaký couráček, co jede z druhého konce republiky... ale na druhou stranu, kdybych měla někde přestupovat a vlak mi ujel asi bych štastná nebyla... ale takhle mi zas ujede autobus domů (ještě že máme auto, jinak hodinu a půl čekat by se mi nechtělo...) Ještě, že sou vlaky aspon prostorné... i když v některé frekventované časy (specielně neděle odpoledne) je to jak v krabičce od sardinek...

Ivuš *66*
guest Muž jarkvlavese (jarkvlavese@centrum.cz) ... 15.11.2006 14:59:43 ... (21/299)
Trat do Rakovníka
Já jezdim občas vláčkem Praha-Rudná-Beroun-Rakovník je to taková fajn výletní trasa nejlépe na víkend.Na té trati jezdí motoráčky,ale jen párkrát za den.A je to škoda protože jezdí krásnou přírodou s mnoha památkami počínaje od Lodenic /na tom nádraží točili Ostře sledované vlaky/,Berounem,Křivoklátem až po Rakovník. V sobotu a neděli jezdí soupravička většinou plná. To nemají ČD víc vláčků aby mohli jezdit častěji třeba i večer?
Mates Muž Mates (mates@mattysek.com) ... 09.11.2006 10:37:55 ... (20/299)
Dnes
Tak jsem opět jednou zažil něco s Českými drahami.
Přiznávám, že tento zážitek je značně deformován tím že jsem celou noc nespal, následně jel do práce, kdy jsem chvátal a jel jsem z místa mě neznámého *85*. Podnikal jsem cestu z Řevnic do Prahy. MHD jezdí jednou za den (možná dvakrát) a navíc dosti krkolomně *72*, takže to jsem vzdal. Rozhodl jsem se tedy na doporučení využít služeb ČD. Mno první zářez pro České dráhy byla cesta na nádraží. Autem. Řevnice jsou rozděleny řekou (jak jsem si stihl všimnout) a na straně kde je nádraží je každý most ukončem logicky závorami, protože tam vedou koleje. Ovšem Není moc prozíravé ve chvíli kdy je největší provoz prostě sklopiz závory a zahájit vyčkávací taktiku. Prý se občas stanou situace, kdy jdou závory dolu v 7:35. 7:36 projede vlak na Prahu ... závory čekají na 7:40 (+ / -) na rychlík od Prahy a poté signalizují vlak až do 8:06, kdy jede další OS vlak na Prahu. Myslímže tento stav je ideální a aspoňs e nám závory neopotřebují. Však co ne .. lidi v autech si počkají. takže díky podobné simulaci mi ujel vlak v 7:36. OK ... tak jsem si počkal do 7:50 ažs e zvedly závory a dorazil na nádraží koupit si lístek.
Jelikož jsem fakt netušil co a jak a neměl jsem sílu přemýšlet a kombinovat, koupil jsem si lístěk na Hlavák *72*. pravda ono by stačilo na SMíchově vylézt a jet tramvají (stejně jsme to potom udělal *85*), ale málem se mnou švihlo když se paní za lístek chtěla 40,-. Uteklo mi cosi o lehkých prodejných dívkách a vysolil tuto sumu. Za 27 kilometrů grendiozní. Na to mi moje blbost došla víc, když mi docvaklo že vlastně stačil 20-ti korunový lístek, protože na hranici Prahy už mi platila lítačka na PID *105*. To je moje chyba. Moje chyba ovšem není cena připomínající luxus *72* který však není nijak vidět na vozech.
Proč luxus. 27 kilometrů autobusem by mne stálo 27 korum *34*. Aspoň dle pohledu do jízdního řádu, kde jsem našel nějaký spoj který je kilometrově stejný jako toto.

Ano jistě nejsem pravdielný cestující s ČD a je to hlavně moje blbost, která to způsobila, ale *2628* potom opravdu nemohou čekat to že se k nim budou lidé hrnout když Ti kteří jednou za čas potřebují jet vlakem na jízdence vykrvácej *21*.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 z 30 | 29 | 30 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: