XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž CHEORCHIA ... 15.07.2008 09:35:21 ... (Strom/Strom)
ROZMAZANA FOTKA
http://fotoalba.cz/fotky/13942896

tady je Daniela chystajici se ulovit kastan a mala neterinka :-))

pristi rok si chci koupit digi fotak pod vodu,koukala jsem ,stoji kolem 8.000kc,kdyz si vzpomenu jak jsem pred 11lety kupovala Canon za stejny prachy, ovsem na kinofilm,kde se musela pouzivat 400 ISO a jedna dve fotky z celyho filmu byly hezky-tak se musim smat,jak jde technika dopredu.Uz se tesim,jak jednou ukazu archivni mobil detem :-)))
guest Muž benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 20.07.2008 10:59:22 ... (Strom/Strom)
Re: ROZMAZANA FOTKA
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 15.07.2008 09:35:21:
Technika není vše. Vydej se na chvíli mimo civilizaci s malým množstvím dnešní civilizační nutnosti - baterek a zjistíš, jak ten starý Canon přijde ke slovu. Film ti pak vyvolají a naskenují za přijatelných 150 Kč. Jen tím chci říci: nezatracujme věci, které lidé vymysleli dříve, často najdou uplatnění i v dnešní době.
guest Muž CHEORCHIA ... 20.07.2008 14:45:47 ... (Strom/Strom)
Re (2): ROZMAZANA FOTKA
Odpověď na příspěvek od benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 20.07.2008 10:59:22:
Ale jo,rozumim.
porad obcas fotim starym dobrym Canonem EOS 300(ten neni pod vodu ).objekt musi byt "zkamenely" a kdyz fotis prevazne deti,abys je privazal.maloktera fotka se mi " v letu" povede na kinofilm.
ten podvodni by se musel opravit,nejak mi netesni dvirka ,takze koupe digitalu se mi jevi-prinosnejsi :-)
guest Muž benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 21.07.2008 18:13:01 ... (Strom/Strom)
Re (3): ROZMAZANA FOTKA
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 20.07.2008 14:45:47:
jasně, digitál je dobrá (spíš už nutná) věc a vím, že podvodní Olympus ani nevyjde taq draho. Děti jdou fotit v pohodě čímkoli, stačí použít rychlejší čas, cca od 1/250 výše nebo pokud má expoziční režimy, tak s prioritou času. No a samozřejmě dítko sledovat v hledáčku a v pravém okamžiku zmáčknout. V tmavším prostředí se bez blesku neobejdeš. I levnější objektivy k drahým foťákům, tzv. kitové mají nepříliš slavnou světelnost a jsou věci , které stabilizátor nezachrání. Takže na jednu stranu držím palce, ale na druhou stranu si uvědom, že žádný foťák není samospasitelný, ani digitál.
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 22.07.2008 20:27:41 ... (Strom/Strom)
Re (4): ROZMAZANA FOTKA
Odpověď na příspěvek od benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 21.07.2008 18:13:01:


http://fotoalba.cz/fotky/14116576

Tady je jedna udelana vicenasobnou expozici:-) muj staricky Canon tohle umi,lze nafotit az devet objektu na jednu fotku..
Jinak se mnou a s fotkama je to asi jako s tim spatnym sedlakem,co mel nejlepsi brambory:-))
Houby tomu rozumim,ale bavi me to:-)
Priznam se,ze fotim vetsinou na automat,on si s tim nejak poradi .
co se mi libi moc jsou fotky ohnostroju a rozmazany svetla aut v noci :-)))
guest Muž benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 23.07.2008 22:36:41 ... (Strom/Strom)
Re (5): ROZMAZANA FOTKA
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 22.07.2008 20:27:41:
automat u těhle foťáků mívá několik režimů. priorita času ti udrží rychlost závěrky, je vhodná na sport a rychlý pohyb. priorita clony je vhodná ve chvíli, kdy vysokým clonovým číslem se smažíš udržet velkou hloubku ostrosti nebo naopak. tynoční fotky jsou focené na B (závšrka otevřená po celou dobu držení spouště
guest Muž CHEORCHIA ... 24.07.2008 11:23:32 ... (Strom/Strom)
Re (6): ROZMAZANA FOTKA
Odpověď na příspěvek od benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 23.07.2008 22:36:41:
aha,asi bych si mela precist manual k fotaku :-))
diky za info :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: