XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 10.07.2008 01:39:56 ... (Strom/Strom)
Pro notorické stěžovatele...
Odmazal jsem x-tou stížnost na mou práci moderátora a všechny reakce na ní.... Notoričtí stěžovatelé dobře vědí že zde nic nevyřeší a musí se obrátit na administrátory.... Neustálé vypisování stížností sem považuji za spam a jako se spamem s ním také nakládám.... Ostatním děkuji za příspěvky plné podpory...
guest Muž benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 10.07.2008 06:44:01 ... (Strom/Strom)
Re: Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 10.07.2008 01:39:56:
To nebyla notorická stížnost , ale žádost o vysvětlení. nevím, proč ztrácíš soudnost, ale hezký pohled to není.
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 10.07.2008 09:26:27 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 10.07.2008 06:44:01:
Žádáš vysvětlení mého postupu při práci moderátora.... Ale já se ze svého postupu nezodpovídám tobě ale pouze administrátorům.... A to dobře víš.... Takže opět pouze pokus o zahlcování fóra a prudění za každou cenu...


ŽÁDOST SE ZAMÍTÁ!!!
guest Muž otde ... 10.07.2008 18:50:47 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 10.07.2008 09:26:27:
aaron2 na Hrad!!! *47*
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 10.07.2008 18:55:09 ... (Strom/Strom)
Re (4): Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od otde z 10.07.2008 18:50:47:
Tam už jsem byl.... Tři roky jako pořádková služba v Katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha.... *2*
guest Muž jas.min.ka (jas.min.ka@centrum.cz) ... 10.07.2008 19:05:11 ... (Strom/Strom)
Re (5): Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 10.07.2008 18:55:09:
Jéééééé škoda, mohla jsem být první dáma, když jsem tě vyhrála..............jenže nejsem hérečka, tak nevím. I když na nervy bych zahrála určitě. To jen tak pro zasmání, měj se hezky. PS. Hlavně si mne nevymaž, ať to nezapomeneš.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 11.07.2008 02:10:31 ... (Strom/Strom)
MILÝ AARONE,
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 10.07.2008 18:55:09:
Pokud tady v budoucnu bude kdokoli mit opet snahu resit privatni veci tykajici se lady-NECEKEJ NA NIC-A PRI JEDINE ZMINCE O MNE-MAŽ.PRAVE JSEM DOCETLA KOMENTAŘE U SVYCH FOT NA ALBU OD MADAM NYREDY,která nevahala a dnes mne navstivila a vyplacala tam vse,co si zde o mne mohla přečíst od oné pisatelky. Ne,ze by me to zaskočilo nebo snad rozplakalo-nicmene-diky detailnímu a štavnatemu propírání MÉ OSOBY ZDE-budu zas delsi dobu mazat sračkoidní komenty napadající mou existenci v IRSKU u mych fot-což me dost nebaví a znechucuje-čistit ten Augiášův chlév...
SHALOM!
LRP.
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 11.07.2008 06:02:00 ... (Strom/Strom)
Re: MILÝ AARONE,
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 11.07.2008 02:10:31:
Byla i zde... dvakrát.... Pod nickem malypivo.... Ale dlouho tu zapsaná nevydržela.... Možná právě proto se šla vyřádit tobě na fotky....
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 11.07.2008 14:57:18 ... (Strom/Strom)
Re jasně,
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 11.07.2008 06:02:00:
chápu.... .-)
v tu dobu-kdy jsem cetla ty nechutnosti u mejch vsech novejch fot z IRSKA na profilu jsem byla jeste drobet spatna z pokousání Rose-nic vaznyho-osetreno vzapeti na klinice u bajecneho chirurga,který se nechoval nikterak povýšeně(ba naopak schvalil nas prijezd a potřebnou provedenou prevenci u Rose)-že coby výsadní operatér provádí banálnější úkon-ale prece jen-znas potrestenou lady a jeji abnormalni postoj k ROUZÍ-takze me to asi sejmulo prave díky prozite neprijemnosti-kvuli ktere Rose dostala antibiotikum a serum proti infekci.Nicméně je ta hydra malá v pohodě-amy aspon mame uz jištěnýho a moc fajn veterináře. .-)
SHALOM,LEJDYNA.
guest Muž CHEORCHIA ... 11.07.2008 15:07:45 ... (Strom/Strom)
Re: Re jasně,
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 11.07.2008 14:57:18:
Ahojda,nasla jsem na webu jednu irskou odrhovacku :-)
Ehm,tedy kdyz jsem hledala text ,tak na wikipedii pisali,ze je IRSKA :-)


http://mp3ky.net/enter-the-haggis-min...oy?key=68c3&play

Tak posilam :-)

Mame se ok,chlapecek je bajecnej,porad spi :-)),doufam,ze mu to dlouho vydrzi,neni nic desnejsiho,nez pochodovat bytem s urvanym miminem,jaqk se mi "postestilo " pred 3,5 lety s dcerkou :oD.
Dneska mi prijel bracha z Finska,tak se na nej docela tesim,tedy jestli ve svem programu ma zahrnutou i navstevu sestry a obrovsky dar pro synovce :-))
Jinak madam Nyredu dost dobre nechapu,ac mi do toho nic neni a na mem profilu zatim nebleje.Nejak nechapu,proc svuj volny cas investuje do flusani po webu,kdyz by se dal vyuzit nejak efektivneji :-)),treba rozhovory v nejake stejne postizene skupine,nebo navstevou velmi draheho psychiatra .Tohle uz mi prijde na diagnozu,byt posedla urcitou skupinou lidi .

Doufam,ze je Rouzina ok:-)
pa
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 11.07.2008 16:17:39 ... (Strom/Strom)
DRAHÁ MÁ CHEORCHÍ,
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 11.07.2008 15:07:45:
Chystám se ti dnes napsat podrobnej mail...s tou diagnozou a urcitou skupinou lidi,jíž tato diagnoza posedla-taky nechapu...ale uz neresim.Vždyt víš.
TY VADOOO,TAK TO BUDOU JISTĚ DARY UKRUTNÝ. *1* DOUFAM,ZE BRATR VÍ,CO JE TŘEBA NOVOROZENĚTI. *1* Z Finska?No vyste težce kosmopolitní family! *1*
Folé,to pak musis dat vedet,co tvbuj brúdr vetkl do kolébky za prezenty. *1*
BTW-aaronovi jsem jiz o rádky nize psala-ze Rose byla osetrena-vse okay.Jsem to konzultovala nasledne s Brixí-vyjadrila radost nad pristupem irského chirurga a jeste pridala nekolik fundovanych info pro me.
Jo,Rouzína JE V POHODE,TA RANKA SE HOJÍ NA TVÁŘI DOBRE,ma ted stříbrnou cást srsti na levo za pysky-z toho spreje proti infekci-takze JI TED RIKAM STŘÍBRNAČKA. *1*
A TOHO ČOKLA-AZ U MORE POTKAM-TAK HO ROVNOU NAČUTNU.Protože jak šel do Rouzí-tak sem skokem byla u nej a uz ho chytala za slabiny ,takze mu doslo,ze by mohlo bejt hodne zle-a zdrhal jak vo život. :-)))MÍSTNÍ MI ŘÍKALI-ZE HO TAM V ZIVOTE NEVIDELI-co to jako melo bejt.Myslim ale ,ze patri do jednoho plážového domu u moře-takze az Rose zas bude moci do vody, chystam se-a rádne ty troglodity zpíčuju-co to maj za schizofrenního čokla.Ten chirurg-se me ptal-co to bylo za rasu-a dodal-ze cím mensi pes-tím vic kouse,což víme. *1*Tenhle byl evidentne nesocializovanej a ze strachu-protoze nepoznal,ze ho Rose vyzývá ke hře-se lekl a zautocil.Rose nejdriv taky jakože šok-co to ten idiot jako dela,kdyz si chce hrát-a páč je nekonfliktni a po malejch psech nejde-ani kdyz je v pravu-zato vlcaky i dobrmany klidne zažene- jen snazila bránit utoku na ni-a bezela ke mne. *1* Mame v ulici jednu 5letou labradorku Puppy a lovečáka Teddyho a dva retrívry-ti Rose rychle dostanou zase do gutu.Rose je na to,ze ma za sebou uz 4 dost drsny utoky v ČR a ted tady prvni-doufam,ze posledni-STALE PRATELSKA A ROZHODNE SE ZNI NESTAVA NEDUVERIVEJ NEBO USTRASENEJ PRIZDISRÁČ.ZLATOU POVAHU MA,ČÚZA JEDNA. *4288*
Hele,musis mi taky popsat,jak dalece mas v soucasnosti sny o kojení a kolik si pribrala. *1* ale tebe tipuju,ze si nepribrala ani kilo. *1* Jo,nejaky tehotensky modýlky v almaře přibyly nebo ne? *1*
Ten irish song si vyjedu-pak ti reknu,jak dalece na me zapusobil. .-)
zatím pacek,lejdyna a Rouzína.
guest Muž benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 11.07.2008 08:56:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 10.07.2008 09:26:27:
není to prudění za každou cenu. nemám nic proti běžné práci moderátora fóra, ale myslím si, že všichni BĚŽNÍ uživatelé by ocenili stejný přístup ke všem a kdyby jsi jako nadstandard vždy 1-3 slovy napsal důvod výmazu, tak by to ocenili. Je to jen návrh, nenutím tě k tomu.
P.S. Nireda si jede svůj vlastní boj
ka.zanka Žena ka.zanka ... 10.07.2008 18:20:28 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 10.07.2008 06:44:01:

Hezký pohled není ani na tvé ustavičné návraty sem a excesy s nimi spojené - aaron dobře dělá, že to maže...
Ostatně - sám jsi tenhle nick před časem zrušil, čili maže jen výkřiky neexistujícího nicku.
guest Muž netopejl ... 10.07.2008 22:09:34 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pro notorické stěžovatele...
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 10.07.2008 18:20:28:
nestěžuju si, čas od času je to potřeba promáznout, ať už je to záchvat můj s Lady nebo něčí jiný. smazal i moje příspěvky a je mi to šumák, natož abych si stěžovala - není proč jsou to jen příspěvky, který byly stejně už přečtený, je to jako s mazáním starých mailů. a že maže to nevhodné je normální když to ostatní obtěžuje.Takže si myslím že není na co si stěžovat

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: