XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Orální sex

Orální sex

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Napište své názory na tyto praktiky,podělte se s ostatními o zkušenosti.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rafaiella ... 05.06.2006 17:34:41 ... (Strom/Strom)
?qvíí
teda já nevim co je to teď za módu dělat včechno dokonale,dokonale vypadat, dokonale se chovat...myslim že kluci tady říkaj že skoro žádná holka neumí kouřit,to ste teda frajeři když se stim chlubíte tady..když holce neřeknete, jak se vám to líbí, tak je jasný že jí to asi nepude(myšlenky fakt nečteme) a jinak když klukovi neřeknu kde a jak intenzivně mě má lízat a pusinkovat tak se mi to taky nebude asi tolik líbit..
takže místo toho abyste si tady povídali o tom jak to některý lidi neuměj, takjim to řekněte a naučte je to!
guest Muž NERES_TO (TUCKER_MAX@centrum.cz) ... 06.06.2006 10:59:09 ... (Strom/Strom)
Re: ?qvíí
Odpověď na příspěvek od Rafaiella z 05.06.2006 17:34:41:

Nikdo nečeká dokonalost Rafaiello, celá pointa diskuze spočívá v tom, že se člověk snaží priučit něco, co mu zpestří život, ne? Pokud se díky tomu stane svět trochu lepší místem k žití jen plus.

Přečti si laskavě znovu, co jsem napsal -
"Mezi námi se tak ňák, říká, že pokud ten orál nebyl "na stehy" nemohl být opravdu špatný... kluk Vám i potom, co Váš dávicí rexlex jel na plný obrátky a vy jste jednaly s jeho nádobím jako s plesnivou klobásou v sebezapření vychválí - v dobrý víře, že tím nezraní ničí city a budete mít motivaci se zlepšovat."

Já přítelkyni vždycky řekl, co a jak si přeju, ať se to mělo splnit nebo ne. Je něco v nepořádku na tom, že povím pravdu bez příkras slečně, která podobnýho dirigenta doma nemá?
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 08.06.2006 11:01:44 ... (Strom/Strom)
Re (2): ?qvíí
Odpověď na příspěvek od NERES_TO ( mailto:TUCKER_MAX@centrum.cz ) z 06.06.2006 10:59:09:

Nic špatného na tom není. Je to naopak klad. Nevím, proč si to někteří lidé neřeknou a pak jsou zbytečně zlkamaní. Myslím, že tady není zrovna na místě takříkajíc chodit kolem horké kaše, nebo se stydět.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: