XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kick

Kick

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Debata o trestech na XChatu.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

first-1. Muž first-1. ... 09.04.2016 21:24:54 ... (Strom/Strom)
Co to jako?
Tak já nevim, co si mám myslet, přijde do místnosti nick, s fotkou staženou z netu, čímž porušuje pravidla

"Zadavatel / zasilatel obrázku (fotografie) si je vědom skutečnosti, že obrázky jsou autorskými díly a nelze je užít bez souhlasu autora.To se týká i obrázků uveřejněných v knihách, časopisech, kalendářích, ostatních tiskovinách a internetových stránkách jsou chráněny autorským zákonem.
Zadavatel/zasilatel tedy poskytnutím fotografie/obrázku portálu Centrum.cz zároveň stvrzuje, že je autorem obrázku/fotografie nebo obrázky zadává s písemným svolením autora a event. i s osobou na fotografii vyobrazené."


Chci zjistit informace, kterýma bych si ověřil to, že ty fotky jsou vlastní, nick neodpovídá a vzhledem k jinému jménu co mi sdělil a tomu na stránkách líbím se ti, nick vykopnu a dám do klíčů, po chvíli je nick zpět v místnosti, následně kopu a dávám do klíčů znova a kontaktuju online SS, kdo z nich jí z klíčů vyndal, a během chvíle následuje vyhození mojeho nicku administrátorem ENVY006 bez nějakého předchozího kontaktu http://f.ximg.cz/img18/7931/26947931_1_fiqiw6x.png . Když jí pak kontaktuju s jiným nickem, stojí si za svým a nechce se o tom bavit (Já se tě ptát nebudu nic nedělá jen odejde od pc a ty jí vyhodíš protože si s tebou nemluví, kdybych se takhle řídil běžně kopu nějakou každou chvíli.), druhý den ráno jí kontaktuju s vlastním nickem, a reakce žádná, když jsem po ní chtěl kill nicku co vydělává na webce, taky žádná reakce i když byla online. Nějakýho "sorry vole" natož "Omlouvám, se byla to moje chyba, měla jsem si nejdřív zjistit co se děje." se nedočkám už vůbec, takhle by se klidně mohlo stát, že tam budu kopat prasata co chtěj někomu sr*t do pusy a dostanu kill znova, ale co.. aspoň že svědomí budu mít čistý, a o to jde. Ale na rovinu se ptám, pokud se upřednostňuje mít online co nejvíc lidí, nemám s tím problém, akorát neručím, že těch normálních bude rapidně ubývat...
danlop1 Muž danlop1 (mysak.david@centrum.cz) ... 31.07.2017 13:49:52 ... (Strom/Strom)
Re: Co to jako?
Odpověď na příspěvek od first-1. z 09.04.2016 21:24:54:
Co ja si z dob kdy jsem tu byl ssko pamatuji za nick a fotku se nevyhazuje, věk je nastaven pro kategorie a pokud ti někdo neodepíše a ma fake nick stale to není duvod k vkladaní do keys a vyhazovum. jinak skoro 78% uživatelu bez certifikace nema svou fotku, ale jak jim to chceš dokazat? Je fotka tvuj majetek? pokud by byla fotka stažena z facebooku jednalo by se o fotku ve vlastnictví fb a ne jedince, vzhledem k pravním ujednaním se kterýma každý uživatel souhlasil stejně tak pro google, ale to je fuk, chceš li se ohanět autorským zakonem tak si nejprve něco zjisti, fotografie veřejně vystavena by měla být podepsana ochranou znamkou což na fotu na tebou udavanem profilu není, tudíž pokud neznaš majitele fotografie nemaš šanci trestat dle autorských zakonů. nemaš tak ani pravo vyhazovat či jinak trestat, protože se nejedná o porušení všeobecných podmínek. navíc obhajovat se jiným portalem? jako vážně? navíc není nikoho pohvinost se bavit s tebou, když se nechce bavit tak ji nemužeš nutit, tohle co jsi zde ukazal je klascka ukazka ega, ,,, taky klasika zneužiti pravomoce ... bud si znova přečti napovědu xchatu, nauč se zaklady společenského jednání, nebud bonzak, a neleč si tu kmplex. pravě kuli lidem jako jsi ty jich spousta z xchatu odešlo...PEACE
first-1. Muž first-1. ... 09.08.2017 07:59:42 ... (Strom/Strom)
Re (2): Co to jako?
Odpověď na příspěvek od danlop1 ( mysak.david@centrum.cz ) z 31.07.2017 13:49:52:
Takže to shrňmě, defakto jsi napsal, že sem většina lidi nechodí, protože pokud sem dá fake fotku, tak je čeká nějaký postih... A několikrát jsem se o tom bavil s adminem, když to nahlásím, tak to admin smaže, né já... Nevím, jak ty, ale když se teda chci s někým bavit, bylo by fajn, kdyby na fotce, kterou má na profilu byl tan člověk, a né třeba herečka z pobřežní hlídky, a tak nějak mám tušení, že to chtějí i všichni ostatní, tak nějak je logiský, že nějaká Markéta z horní dolní, která má fotku ,na 10 profilech na instagramu, na jednom, víc fotek, v las vegas, s tím, že bydlí v New Yourku, tak ta fotka dotva bude její...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: