XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Koníčky a záliby / Mládež a akce pro mládež

 

Mládež a akce pro mládež

Mládež a akce pro mládež

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Ahoj, založila jsem fórum pro mladé lidi. Ani tak nechci diskutovat, jako bych chtěla mladé lidi poprosit o podněty, aby mi pomohli najít způsob, jak podněcovat jiné mladé... Také bych ráda mladé lidi zvala na různé akce a tento způsob se mi jeví jako dobrá možnost zpromovat "pozvánky". Jsem spoluautorkou časopisu a audiomagazínu, který se mimo jiné chce pokoušet o "tzv." aktivizaci mládeže, to znamená, aby se mladí naučili se kreativně využívat svůj volný čas. Uvítám každý podnět míněný bez sarkasmu a zlomyslnosti od mladých lidí ve věkovém rozmezí cca 12-20 let. Předem velké díky..
Ahojky, ráda bych Vás pozvala do literární soutěže pro mladé s názvem. Soutěž pro mladé rapery a hiphopery. Uvítáme každého, protože u nás každý vyhrává. Všechny příspěvky bychom rádi vydali prostřednictvím audioknihy a e-knihy a chystáme se zorganizovat pro Vás veřejné autorské čtení, abyste si za svou snahu mohli vychutnat zasloužených "pět minut slávy". A ceny? Nevíme... Záleží to na štědrosti sponzorů a Vašich přáních. Napište nám do redakce, jaké ceny byste ocenili v rozmezi od 100 - 1000 Kč. Nimcéně u nás ceny probíhají formou losování, protože u nás je vítěz každý. Bližší informace o soutěži naleznete na mém profilu ve fotkách v informačním letáku. Literární příspěvky a návrhy ceny nám prosím pošlete na redakční e-mail redakce@magazinyprovas.cz

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Lingali Muž Lingali ... 30.11.2014 17:20:34 ... (Strom/Strom)
.
To bylo zase moudro *3880*

Seberte mladým mobil,počítač a vypněte jim net..rázem si najdou zábavu.

A i kdyby nic,tak škatulka sirek vždycky zabere :-)


*924*
Ebisek Muž Ebisek ... 10.12.2014 12:02:43 ... (Strom/Strom)
Re: .
Odpověď na příspěvek od Lingali z 30.11.2014 17:20:34:

A kdo má tu moc soudit, která zábava je "výše" ? *18* Pokud tedy vynecháme extrémní případy jako je třeba užívání drog, nechráněného pohlavního styku...
Lingali Muž Lingali ... 10.12.2014 13:44:57 ... (Strom/Strom)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 10.12.2014 12:02:43:


A kdo má tu moc soudit,co je extrémní případ????

Pod čarou-též preferuji nechráněný styk *18*



*924*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: