XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

CERN

CERN

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Evropská organizace pro jaderný výzkum s největším urychlovačem na světě
Existuje Higsův bosson? Z čeho je vlastně hmota? Diskuse nejen o rozbíjení atomů :-)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Ebisek Muž Ebisek ... 23.04.2014 17:24:26 ... (Strom/Strom)
Job in CERN
Uvažoval někdo z Vás, že by jel na stáž do CERNu?
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 14.07.2014 16:03:39 ... (Strom/Strom)
Re: Job in CERN
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 23.04.2014 17:24:26:

Obávám se, že nikdo takový, kdo by na to měl, jak věkem, tak vzděláním, sem nechodí.
Ebisek Muž Ebisek ... 14.07.2014 23:24:06 ... (Strom/Strom)
Re (2): Job in CERN
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 14.07.2014 16:03:39:

Tak ony ty "návštěvy" jsou k dispozici i pro střední školy. Vyzkoušejí si mlžnou komoru a takové ty blbosti. Samozřejmě vysokoškoláci se s tím mají šanci seznámit trochu hlouběji, těch projektů je tam plno. Nemusí hned hledat ve 30PB dat datovou strukturu odpovídající detekci higgs bosonu *40*

Sám bych tam vyrazil, ale jednak financovat život v Ženevě není jen tak a zadruhé od října zase musím být v ČR a pokračovat další semestr kvantové fyziky *3959*
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 18.08.2014 19:23:22 ... (Strom/Strom)
Re (3): Job in CERN
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 14.07.2014 23:24:06:

Pro střední školy bych spíš čekal jednodenní exkurze. A na stáž tam můžeš vyrazit v rámci školy, kde ti náklady hradí někdo jiný.
Ebisek Muž Ebisek ... 19.08.2014 21:58:17 ... (Strom/Strom)
Re (4): Job in CERN
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 18.08.2014 19:23:22:

Už jsem se díval do studijních plánů na následující akademický rok a mám toho tolik, že klepnout si k tomu 60-90 denní stáž asi nebude úplně óká. Leda že bych si to nechal jako eso až do případného třetího ročníku (protáhnutí studia) pro případ, že bych napsal hladce diplomku.

Jinak samozřejmě s těmi stipendii to není takové, že si poručím a dostanu. Už jsem se bavil s vedoucím ústavu ohledně cesty do USA a taky krčil rameny, že by to chtělo vymyslet nějaký projekt pro EU, která by to podpořila.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: