XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Věda a technika / Cestování paralelními vesmíry

 

Cestování paralelními vesmíry

Cestování paralelními vesmíry

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Už jste to zkoušeli? :-D
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Stephen.Hawking (CERN@sweden.org.com) ... 28.04.2008 18:25:50 ... (Strom/Strom)
...
*570* melete tu o nesmyslech *4*
guest Muž Lothar ... 29.04.2008 10:29:28 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Stephen.Hawking ( mailto:CERN@sweden.org.com ) z 28.04.2008 18:25:50:

Přošel jsi se zajímavým názorem a nechceš ho trošku rozvést??? Nebo to bylo pouhé plácnutí do tmy a jenom zviditelnění???
Lukáš
Moderátor uživatelských sekcí

|► Film, televize, rádio |► Internet a Počítače |►Věda a Technika
guest Muž Stephen.Hawking ... 01.05.2008 21:46:19 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od Lothar z 29.04.2008 10:29:28:
to není tvrzeni, to je fakt. I kdyby se podařilo cestovat mezi paralelnimi vesmíry po technicke stránce, tak nejnovejší teorie vylučují naši potenciální navštěvu, jednoho z mnoha vesmíru. Protože, v dane realitě by potom existovali dva profily, ktere by jednali naprosto rozdilně. V jedne realite mužeme existovat pouze jednou. Proto soudim, ze debata na toto tema je zcela bezvyznamna...
guest Muž equite (N3M3515@seznam.cz) ... 03.05.2008 16:13:19 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
► Stephen.Hawking z 01.05.2008 21:46:19:

- Aaano, pravděpodobně jsi snědl všechnu moudrost světa, že ano? můžeš prosím uvést zdroj, ze kterého čerpáš podklady pro svá tvrzení?
Mimochodem... s takovým přistupem by zajisté docházelo k obrovským pokroků, že ano? Ještě, než se někdo o něco pokusí na praktické úrovni, tak se to na úrovni teoretické předem odsoudí s tím, že je to nemožné. Pokud tvůj mozek nemá dostatečný potenciál k tomu, aby něco kloudného vymyslel, tak to neznamená, že to nedokáže mozek jiného člověka :o) Nikdy nemůžeš vědět, že něco je nemožné. nanejvýš je to v tomto čase a v tomto prostoru neuskutečnitelné *1*

*1424* Otevři oči
guest Muž Stephen.Hawking ... 03.05.2008 21:49:19 ... (Strom/Strom)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od equite ( mailto:N3M3515@seznam.cz ) z 03.05.2008 16:13:19:
nemám v úmyslu se s někým hadat. Ale mám drobnej dotaz i kdyby bylo možno cestovat paralelními k čemu by to vlastně bylo? Přestali by snad lide umírat na hlad, HIV, rakovinu a atd.? Jakej by to mělo teda praktický význam? Paralelnost není budoucnost ani minulost... Koneckonců ani by mě nezajímalo mě paralelní já.
Ebisek Muž Ebisek ... 23.05.2012 18:46:00 ... (Strom/Strom)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od Stephen.Hawking z 03.05.2008 21:49:19:

No, rohlíky ti to sice nezlevní, ale možná by lidstvo pak dokázalo přijít na to, jaký je smysl bytí.

O cestování paralelními vesmíry je podle mě ještě dost času pouze přemýšlet na bázi sci-fi, počkal bych si na důkladnější výsledky aktuálních projektů, které se týkají například černých děr, gravitačních vln, temné hmoty a vesmíru *18*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: