XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Pokec a klábosení / Domov Důchodců

 

Domov Důchodců

Domov Důchodců

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pohodárna pro starší a pokročilé 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 230 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž holdProFifinku ... 21.11.2010 15:50:53 ... (2235/2295)
Neděle
dobrý den:-)
guest Muž KYBERSIKANAA ... 20.11.2010 10:37:14 ... (2234/2295)
Kyberšikana
Obě se dopouštíte kyberšikany!



Kyberšikana – co to je a jak to souvisí se stalkingem?

Dá se v podstatě říct, že kyberšikana spadá pod stalking. Jedná se o činnost, kdy prostřednictvím internetu a jiných komunikačních médií ubližuje agresor druhé osobě. Snaží se ji zesměšnit, vyděsit a ohromit.
Kyberšikana je v dnešní moderní době snad ještě více nebezpečná než stalking jako takový. Nebezpečí spočívá v tom, že zatahuje do konfliktu třetí osobu, čímž může oběti kyberšikany ublížit ještě více než stalking, který se obvykle odehrává pouze mezi dvěma lidmi.

Stalking se mne týká. Jak se mohu bránit?!

Dříve byla snad jediná možnost. Snášet utrpení a snažit se, co nejméně se stalkingem nechat ovlivnit. Od 1. 1. 2010 ale vstoupila v platnost upravená verze trestního zákoníku (upraven po 61 letech). Podle ní je stalking (pronásledování a šikana) trestným činem a hrozí za něj až 3 roky vězení. Konkrétně jsou tyto informace ukotveny v paragrafu § 354 nebezpečné pronásledování. Díky tomu tedy lze v případě, že na tebe útočí nějaký stalker, doporučit jediné. Obrátit se na policii ČR, která nyní obětem stalkingu může díky změnám v trestním zákoníku účinně pomoci a prosti stalkerovi zakročit. Stalking není žádná hra a pokud se tě týká, určitě s tím něco dělej a nenech si zbytečně ničit život.
guest Muž Spun11 ... 20.11.2010 08:53:37 ... (2233/2295)
Re (10): ;-)
Odpověď na příspěvek od jahuhu z 01.11.2010 16:07:59: Čawes JAHŮŮŮHŮŮ :-D, hele čéče ten Xchat je potfora cóóó? Voni tam krom starejch paprik lezou i mladý.. Ááách jo a do fffšeho kafraj.. Voni neví že mají tobě přikyvovat tak soráááč za ně. Jen jestli ty hňedky co sa z nich kůří neztrácí jeden senilní zaprděnej dědek?? Jág to na tebe dojde béér Pampers a nebo zavolaj mladšího by ťa voblil vodó abys nezatuchl.. Hele měj se starobo, snád sa dožiju tvojho věku. Pa pa a pšum a frnk...
:-D :-D :-D
guest Muž proboha ... 19.11.2010 15:14:16 ... (2232/2295)
Proboha!
"A to se děje tady na xchatu?...Neustále má problémy s lidma v Maminách ? "

Právěže se na xchatu "neděje" ani bes-tie,UKAŽ mi KDE se na xchatu objevuje bestie,nepočítám to,že se o ni pořád staráš, a píšeš o ní na fórech, jinak nikoho nezajímá:-)
Takže co TADY vlastně řešíš,proč řešíš na fórech xchatu někoho,kdo tady nechatuje?:-)
Jak může mít neustále problémy v Maminách,někdo,kdo tam dávno nechodí,to zní naprosto nesmyslně:-)
Můžeš to nějak vysvětlit,ale prosila bych LOGICKY,to znamená,aby to mělo hlavu a patu:-)
Musíš vědět kde chodí,vždyť ji NEUSTÁLE sleduješ,"prořekla" ses na jedné diskuzi,ta ti ale pije krev:-)

Jak souvisí její soukromý život s xchatem,hm? :-D
I kdyby byla zkrachovalá existence(a to určitě není,to je jen tvé zbožné přání), žijící v romské čtvrti anebo klidně žila ve stanu a bylo jí 80 let,spala s dvaceti chlapama,byla zadlužená až po uši, JAK TO souvisí s xchatem? :-) Máme se na ni všichni složit,ať žije líp nebo o co ti vlastně jde, je ti jí líto?:-D?
A nad čím by tedy měli admini pouvažovat,když chodí jen na profil a pak se odhlásí? Zrušit jí profil,protože TOBĚ vadí,budeš muset její profil nějak překousnout,dobrá rada - nečum na něho:-D
"JeZiSiKrIsTe" to napsal/a jasně,KOHO to zajímá, jen a jen tebe,jak je vidět...ale PROČ?:-)
guest Muž JeZiSiKrIsTe ... 19.11.2010 10:52:18 ... (2231/2295)
JeZiŠiKrIsTe
běžte už do řitě s tima hádkama. Koho to zajímá kde nějaká Bestie bydlí. Pište si to v mailech nebo vzkazech a nezasírejte fora takovýma kravinama.
Eulálie Čubíková je v každém z nás a neptej se komu zvoní hrana. Zvoní vždycky tobě!
Chcete vypadat jako dospělý lidi, tak se podle toho taky chovejte. Jestli čekáte na Godota, čekejte dál, ale nepřijde........
guest Muž eliela ... 19.11.2010 09:41:25 ... (2230/2295)
Re: Já jsem přece hodná!
Odpověď na příspěvek od jenmikrivdite z 19.11.2010 09:17:51:

A to se děje tady na xchatu ? Jak to souvisí s tím že Bestie je zkrachovalá existence , která bydlí v romské čtvrti a nemá v 55 letech vlastní bydlení ??Neustále má problémy s lidma v Maminách , forum bylo kvůli ní zrušené, admini by měli pouvažovat .
guest Muž jenmikrivdite ... 19.11.2010 09:17:51 ... (2229/2295)
Já jsem přece hodná!
Nene,Markéta už dáááávno nebojuje,je v naprostým klidu.
Ani práskačka není,to je fakt hnusný,jak jí všichni křivdí.
Stačí zadat do vyhledávače přezdívky - ambrela,nejkrasna,yossarian,halina,rozma rila,hamsun....nikdo netuší,kolik těch nicků má,ani ona ne...tak uvidíte,jak "nebojuje na všech frontách".
Na serveru Najdi se.cz - zablokována,na serveru Babinet.cz-zablokována...
Laskavá osůbka,plná empatie.*3*

http://fotoalba.cz/fotky/9344633

http://fotoalba.cz/fotky/9344632
guest Muž eulaliecubikova ... 19.11.2010 08:24:41 ... (2228/2295)
Re (7): :-)
Odpověď na příspěvek od eliela z 18.11.2010 14:45:31:

Hm, docela mne udivuje, jak dobře všechno víš, ale pořád nechápu, co ti vlastně vadí a o co ti jde.Kdo tady začal být napadán bez jakékoli zřejmé souvislosti,je zcela nepochybně bes-tie. A nejen tady.Jestliže napíšu, jak na mne působí její fotografie na profilu, jsem okamžitě napadena,že jsem bes-tie. Proč to?Mohu mít svůj názor, nebo mám přizvukovat někomu, kdo se takto vyjadřuje nejen v této cimře? Já si, s dovolením, i bez dovolení,ponechám názor svůj.:))
Mmch, nick eulaliecubikova jsem nezvolila náhodně, to neustálé pokrytecké ňafání a poukazování na něčí "prohřešky" mi silně připomnělo Zvonokosy.:)))
guest Muž holdProFifinku ... 19.11.2010 08:16:08 ... (2227/2295)
Dobry den
dobry den :)
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 18.11.2010 21:57:37 ... (2226/2295)
Re (5): :-)
Odpověď na příspěvek od eliela z 18.11.2010 13:34:48:

Ano,máš pravdu úplně ve všem:-) A co s tím uděláš?*88*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 230 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: