XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Pokec a klábosení / Domov Důchodců

 

Domov Důchodců

Domov Důchodců

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pohodárna pro starší a pokročilé 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 230 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž jinonicak (jinonicak@centrum.cz) ... 28.12.2011 07:42:28 ... (2275/2295)
vsem pratelum
PF 2012
guest Muž imiroslav ... 11.09.2011 16:45:10 ... (2274/2295)
Re (8): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od mracenice z 11.09.2011 13:39:32:
kdyby ti bylo dobře, tak sem nebudeš psát takovéhle výlevy, opak je pravdou :-)
mracenice Žena mracenice ... 11.09.2011 13:39:32 ... (2273/2295)
Re (7): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 11.09.2011 09:59:58:
Vždyť je nám teď všem konečně dobře:-)svůj k svému,ne?*1*a je klid......:-)takže bych to nenazvala trestem *3*trestem jedině pro ty,co se chtějí hádat a teď bohužel nemají s kým*3*
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 11.09.2011 09:59:58 ... (2272/2295)
Re (6): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 16.08.2011 14:23:26:
***
S dovolením bych se odvážil trošičku nesouhlasit s větou co jsi zde napsal - "Tvrdil jsem a tvrdím i nyní, že tyto hádky nemají vítěze, jen poražené."
Jsou i vítězové, co se nemusí veřejně holedbat tím, čeho konečně dosáhli a proto to vypadá, jako že žádní nejsou. Spokojí se jen s pocitem, že konečně zavřeli papulku zlu ve stálých room a v soukromejch se může to zlo třeba i poserinkat. Obtěžuje tím jen své vyznavače a o to go přece. Jen ještě dodatek, aby nedošlo zase k mejlce ... nejedná se zde o Dronty , ale o zcela jinou osobu. Jen je ještě velikánská škoda, že admini s ohledem, snad na kamaráčovt, či co, nemají odvahu řádně a razantně zakročit a potrestali vlastně v globálu všechny.
Toliko na objasnění a přeji jen pohodu a světlou budoucnost chatovací, ikdyž v současný době je to skoro nemožný *1*
guest Muž dronty (dronty1@seznam.cz) ... 28.08.2011 16:42:18 ... (2271/2295)
Ahooooj.
Tak jsem zhruba po roce nakoukla na fora. Vyjádřím se k předešlému. Na xchat jsem začala chodit v r.2003m do Senioři. Pak jsem cca v r.2005 přešla do D-cimry. Možná o rok déle, nevím. Zakrátko jsem dostala SS. Cimra nám šlapala jako hodinky. Zažili jsme si spousty legrace i krásných pokecíků. Do doby, než začali v létě 2010 chodit do ní prudiči. Byli dva. Tak jsme se domluvili a nevšímali si jich. Ovšem to jsme nevěděli, že jedna ta prudička je kamarádka vyšších míst! Psala jsem si o tom tenkrát s Giggem a ten mě ujistil, že vše bude O.K. Dva dny na to, den před svým odchodem z funkce se sešel s prudičkou na obědě a ještě večer mě sebral funkci SS. Co mu napovídala, nevím, protože Giggo druhý den skončil s funkcí. Týden předtím byl tady DD zrušen pro malou aktivitu. No mě zbavili funkce a hned Dcimru zrušili a ihned obnovili DD. Místo ní. S tím, že byla založena nelegálně, což ta léta asi nikdo nevěděl. Přešli jsme na jiný server, ale po půlroce jsme se vrátili zpět na xchat. Máme nestálou cimřičku na Města a kraje, naší Drontárnu a jsme v úplné pohodě! Dost lidiček z bývalé Dcimry se tam objevuje. Jelikož zakazujem vstup guestovi, nemohou se šířit drby a nepravdy. Nemusíme se zodpovídat, proč jsme vyhodili prudiče. prostě funguje nám to bezva. Zakládáme poránu, pak máme polední klídek a odpoledne se zase sejdem a klábosíme do noci. Přístup má každý, kdo chce pokecat.
To jen na vysvětlenou. Jinak děkuji Tomkotovi i Čertíkovi tady za jejich příspěvky, je to vše pravda. DD přeji, aby šlapalo tak, jako nám kdysi léta Dcimra a jako nám šlape teď Drontárna.
Ahoooooj!
guest Muž tomkot (tomkot1@centrum.cz) ... 16.08.2011 18:45:57 ... (2270/2295)
Re (6): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 16.08.2011 14:23:26:
ahojky Cert Bertiku, nikdy jsem nerekl ze si D-dcimru zakladal ty v mem prispevku zaznel i doplnujici odkaz na tvou predeslou zpravu, byl to o demne odkaz spise na Jinonicakovu poznamku ohledne Domova duchodcu a byvale D-dcimry a nova mistnost pod carou Drontarna nema stimto vubec nic spolecneho, jedna se pouze o soukromou cimru, take jsem se distancoval a distancuji se od chatovych hadek uzil jsem si jich dost a take hazeni spiny na muj nick treba a hlavne od nicku IRAX ackoli se vubec nezakladali na pravde ale cas bezi a je to pouze virtualni svet aclovek musi zit ten soucasny a stim mu nikdo tady odsud nepomuze, i kdyz si sem clovek chodi popovidat a ulevit si od celodennich problemu a starosti, Domov duchodcu byla po dlouhe pauze a nenavstevnosti zrusena a po intervenci u adminu byla D-dcimra prejmenovana na novou mistnost Domov duchodcu, doufam ze jakoby nova cimra bude mit dobrou navstevnost a vsem preji pekne chatovani bez prudicu a mozna vas zase nekdy v dobrem navstivim.... dekuji tomkot :-) *6*
guest Muž Cert_Bertik (tom.kraus@centrum.cz) ... 16.08.2011 14:23:26 ... (2269/2295)
Re (5): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od tomkot ( mailto:tomkot1@centrum.cz ) z 15.08.2011 14:32:31:
Ahoj Tomkote. Nikde jsem netvrdil, že jsem zakládal D cimru. Ta byla založena v červnu a my jsme přišli někdy v srpnu nebo září po neshodách v DD (Ironií osudu v tom hrála roli mj. také irax). Ovšem do doby našeho příchodu byl plán adminů podle mého dost jasný. Původní návštěvníci cimry byli lidé mnoha zájmů (bike, hory ...) a sešli se jednou za čas. O prázdninách se nesledovalo obsazení, ale v září už měli šanci ji zavřít pro nezájem. Tedy předpokládali stejný osud, který o pár let později potkal Domov důchodců. V září jsme tam byli však i my a návštěvnost byla slušná. Bohužel o pár let později se Dronty pustila do sporů, který si vyřizovali obyvatelé jiné místnosti ( Zralouši) u nás a admini ji zbavili SS. K tomu, zda oprávněně nebo ne se nemohu vyjádřit. Nemám dostatek informací. Od hádek v DD jsem se chatových hádek distancoval. Tvrdil jsem a tvrdím i nyní, že tyto hádky nemají vítěze, jen poražené. Dronty odešla a bouchla dveřmi a admini je rychle zamkli. A konečně mohli splnit to, co už déle plánovali. Díky tomu se obnovil Domov důchodců.

Pokud máte návštěvnost, přeji vám to a přeji aby se vám dobře chatovalo. Třeba se někdy stavím na kus řeči.
guest Muž tomkot (tomkot1@centrum.cz) ... 15.08.2011 14:32:31 ... (2268/2295)
Re (4): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od jinonicak ( mailto:jinonicak@centrum.cz ) z 15.08.2011 13:25:13:
ahoky jinonicaku, i kdyz jsme se nikdy nepotkali a moc jsem nesimapatizovazoval s s certikem v tomhle mu musim dat za ,pravdu, za zakladateli mistnosti domov dfuchodcu sprvne patrily nicky lady65 a mozna keh, jinak pak po dlouhych neschodach v teto mistnosti a hlavne v neschodach na xko.cz pozadali dlouhodobi navstenici stejnojmeneho nazvu mistnosti vzhledem mnozicim narustu prudiciu tak pozadali o registraci u u nas a protoze uz tento nazev cimri existoval jinak zakladatele nebyl certik bertik ale byl to DEDEK 55 a tomkok1 se pozdeji pridal az na jeho zadost a dedek55 to zaridil u vedeni xcentrumu a tak vznikla D Dcimra a certik bertik prisel az pozdeji tak to na vysvetlenou, cimru domov duchodcu zrusily admini pro malou navstevnost a take zrusily mstnot d -dcimra protoze dronty trosku vic m narazela do adminu a protoze ta mistnost co ztalozil nejmenovany pracovnik x centra admini zrusily a zrusily i zaroven dd a potom misto nasi D-dcimra obnovily nenavstevovane D domov duchodcu, nenavstevovaneho mnou coby tomkot 1 pro velke neshody s nickem irax a pro drivejsi nic bobik1 alůe ten uz neplati od roku 1999, dekuji to je tak na vysvetlenou ze Certik je vtom nevine tento vzkaz je take pro jinonicaka jina preji pekne chatovani v teto mistnosti :-)
guest Muž jinonicak (jinonicak@centrum.cz) ... 15.08.2011 13:25:13 ... (2267/2295)
Re (3): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 02.08.2011 14:05:03:
Zdravim te , jen kratce na vysvetlenou , tak Domov duchodcu zalozily zadni amini , ale to byla Lady65 , a keh, a to jsi k nam tehda ani nechodil , pozdeji jsi si sam zalozil tvoji mistnost D dcimra , a nyni bezi castecne i nadale pod Drontarna a to v odstavci mesta , a je pod carou
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 03.08.2011 00:07:12 ... (2266/2295)
Re (3): enem tak dál....
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 02.08.2011 14:05:03:
Proboha....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 230 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: