XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Diskuze o uživatelských fórech

 

Diskuze o uživatelských fórech

Diskuze o uživatelských fórech

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nápady na zlepšení úrovně fór, cokoliv vás napadne
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 32 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž Veena ... 04.11.2007 21:43:27 ... (234/314)
Re (2): Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život
Odpověď na příspěvek od mar.tan ( mailto:forum@mar-tan.eu ) z 04.11.2007 13:47:25:

Dal bych to do "Kecy o všem" ... ostatně jako vše co je nezařaditelné :D

------------------------------------
Tempora mutantur et nos mutamur in illis.
Dracō dormiēns numquam tītillandus *66*
feainne Muž feainne ... 04.11.2007 21:19:38 ... (233/314)
Re (3): Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 04.11.2007 21:17:19:

Který lze identifikovat buďto na základě technických poznatků nebo víry :))
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 04.11.2007 21:17:19 ... (232/314)
Re (2): Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 04.11.2007 15:52:55:

až na to, že UFO je "neidentifikovatelný létajcí předmět" tak nic *3*
--------------------
Awe lama *109*
Jsem Rop
Jsem mladý, krásný, inteligentní
Jsem nejšukéznější Xchat user
Llama here, llama there, I see llamas everywhere
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 04.11.2007 15:52:55 ... (231/314)
Re: Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život
Odpověď na příspěvek od Cody666 ( mailto:cody@email.cz ) z 04.11.2007 12:48:27:

Někdy to není jednoduchý se trefit do správné kategorie. V tomhle případě mi to přijde v pořádku. Přeci jen, co je technického na UFOunovi? *40* *105* *3*


*4220* Hagriďátko, Mitch Buchannonová Potterová Cíbová Šimánková *4652*
feainne Muž feainne ... 04.11.2007 15:22:19 ... (230/314)
Re (2): Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život
Odpověď na příspěvek od mar.tan ( mailto:forum@mar-tan.eu ) z 04.11.2007 13:47:25:

Já se zase přiznám, že nevím o tom, že by pro nějaké teologické otázky, posmrtný život atd. existovalo cosi jako drakeova rovnice :)

A to si nechci ani představit, jak by se zařazovalo, kdyby si někdo založil forum na téma evoluce vs. inteligentní desing vs. kreacionismus :)
mar.tanČerná hvězdička Muž mar.tan (forum@mar-tan.eu) ... 04.11.2007 13:47:25 ... (229/314)
Re: Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život
Odpověď na příspěvek od Cody666 ( mailto:cody@email.cz ) z 04.11.2007 12:48:27:

Protože ufoni mají blíž k Bohu než k vědcům *47* A teď seriózně, myslím, že to téma je spíš o diskuzi nad existencí/neexistencí mimozemských civilizací, stejně jako témata o (ne)existenci boha, posmrtného života atp, než nad technickými aspekty jak se k nim dostat / komunikovat s nimi. Ovšem nejsem admin, ti možná přijdou s jiným vysvětlením :o)

Martin
Drak na fóraNa domaDo práce
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 04.11.2007 12:48:27 ... (228/314)
Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život
Dotaz na adminy, proč je fórum s názvem UFO a extraterestriální život v sekci Filosofie a náboženství? Mě to přijde dost mimo? Co třeba sekce Věda a technika? Tam by to sedělo líp.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 02.11.2007 11:19:27 ... (227/314)
Diskuse pro všechny
"Motáme se v kruhu. Pojďme opravdu začít úplně znova. Jak říkal feainne, my jako moderátoři na tomhle foru selháváme na plné čáře - tohle má být diskuze pro všechny, ne pro 5 lidí." (YumY na fóru nevěra) - položím otázku: Jak zařídit aby diskuse byla zajímavá pro všechny? Tj. stávající sestavu i nově příchozí? Máte nápad? Mám pocti že za dobu mého téměr ročního působení (s přestávkama) se nevěra posunula od každodenních praktických věcí typu "můj kluk má jinou, co s tím?" k teoretickým, etickým až vědeckým diskusím, kterým většina nově příchozích nerozumí. Ty "vědecké" diskuse jsou samozřejmě důležité, ale když přijde někdo nový, tak se logicky nechytá... takže bych navrhl zkusit vést dvě linie diskuse (jednu teoretickou, jednu praktickou). I když je jasné, že to není jednoduché...

http://tygrsdrakem.bloguje.cz
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 02.11.2007 02:27:24 ... (226/314)
Re (2): Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / A co láska a nevěra
Odpověď na příspěvek od feainne z 01.11.2007 23:31:39:

Pleteš se.
Reakce na označené příspěvky přece mohou být automaticky označené jako OT.
Pokud však administrátor uzná, že se diskuse vrátila po čase obloukem opět k tématu, označí OT příspěvek za korektní. Tzn. vloží ho do fóra, jakožto viditelný všem. Samozřejmě tohle udělá jedině u vhodného příspěvku.

Tím naznačuji, že OT příspěvky nebudou otravovat... A navíc OT nebude nikdo číst... Takže lidi nebude bavít psát OT příspěvky, možná 2, možná 4, ale pak sami zjistěj, že je to nuda...

Výhoda:
- O cenzuře - smazaných příspěvcích - nikdo z uživatelů neví. Tedy nemáte nástroj k "výchově", jak JE správné diskutovat, a jak NENÍ správné diskutovat. Zatímco označení za OT - má výchovný charakter, bude patrné, které příspěvky administrátor považuje za OT (a následné vlákno je OT), a které příspěvky jsou korektní.
- Pro méně zvědavé uživatele (nováčky) se systém tváří stejně, jako nyní.
- Pro administrátory stejné množství práce. (Teda pokud se nezačnou bavit tím, že OT vlákno budou vracet do diskuse.)

Mně osobně přijde na první pohled zřejmá výhoda takové technologie. Ale klidně se ptej...
feainne Muž feainne ... 01.11.2007 23:31:39 ... (225/314)
Re: Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / A co láska a nevěra
Odpověď na příspěvek od SunnyRain ( mailto:sunnyrain@atlas.cz ) z 01.11.2007 22:47:03:

Rychlá reakce:

Řešení D nebude fungovat, protože na označené příspěvky mohou reagovat další a pokud nebudou jejich příspěvky také označené, ztratí diskuze návaznost. Tím by mohl jeden označený příspěvek vyvolat řadu (i geometrickou) příspěvků, které by musely být taktéž označeny, přestuže by obsahovali kvalitní informace, názory, řešení problémů ...

Reakce na zbytek snad bude někdy později.

Pro ostatní:

Předchozí příspěvek se vztahuje k aktuálnímu dění na foru:

/ Láska, vztahy a sex / A co láska a nevěra
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.php?id=1602

Pro hvězdičky a osoby s přístupem:

Koukněte se na odkaz se screenshotem, který jsem poslal na forum / Láska, vztahy a sex / ! Pro moderátory :)
Edit: pokud si myslíte, že byste měli mít do fora přístup, napište důvod proč vzkazem a já vám řeknu, že se mýlíte.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 32 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: