XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

sfw

 Info

Naposledy: 15.1.2021 21:24:01

Založen: 11.08.2003

Nachatoval: 4560.33 hodin

Pozice v TOP: 332

Elite Date
sfw

Adresa profilu: https://xchat.cz/sfw

Fake!!!
Nestojím o povídání, fantazie, kecy a sliby.
Realita je realita. Kdo nechápe, ať jde do prdele.

Hledání uživatele

 
 

Jsem asi prašivý... přihlásím se, půlka jich zmizí... promluvím, zmizí ta druhá :-)
Aha, tak je to jinak. Přečetl jsem si, že jsem nemocný a trpím hebefilií... Tak to potom jo :-)

17 minut

které bych chtěl vydržet http://motherless.com/ED94AC

Krindapána

Nemám zájem o chlapy, kteří si nechávají bez jejich vědomí postříkat fotky svých partnerek. Serou mě úchylové, kteří posílají fotky stažené z netu, jen aby viděli naběhlé péro. Budu se obtěžovat jen a pouze tehdy, pokud se dotyčná rozhoupá k tomu, aby prokázala, že je to fakticky ona a chce spolupracovat. Copak fakticky neexistuje jedna jediná ujetá skutečná, která by dokázala adekvátně reagovat a oplatit?

Pořád dokola

Copak se nenajde žádná, která by dokázala oplatit fotku fotkou? Když občas někdo chce fotku mého ocasu nad "svým" obličejem, nebo dokonce postříkat, proč se pak s takovou fotkou nedokáže na oplátku vyfotit, aby mě přesvědčil?

Kde jsou?

Kde jsou v reálu všechny ty mladé, ochotné, usměvavé, ochotné se fotografovat, když je to tady jen samý fake?

Proč pokaždé, když už to s nějakou červenou vypadá dobře, je to jen jednou? A za chvíli se začne chovat jako magor, nebo neodpovídá, nebo zmizí?

Někde musí být alternativní vesmír, kde jsou ženské opravdu ženskými, kde se jim opravdu líbí sex a kde vznikly všechny ty fotky, co si zdejší červené(í) stahují z netu...

Hele hele

Jděte s těmi povídačkami, báchorkami a fantaziemi, které mají do reality hodně, hodně daleko, třeba do prdele. Nic z toho není skutečné a každá stejně nakonec ucukne.

Úplně stačí

google search image + tineye

Povídačky naší Kačky

Pokud tu má jakýkoli červený nick hezké fotky - hledání obrázků přes google nebo tineye. Člověk pak nemusí zbytečně ztrácet čas.

Z toho plynoucí tragedie je v tom, že mě ještě žádná nedokázala přesvědčit, že jsou nějaké fotky její... Teda, ještě hůř - žádný červený nick mne nepřesvědčil, že je rodu ženského :-D

A kdyby jen třetina toho, co se tu člověk dozví, byla pravdivá, tak 50 % národa sedí v kriminále a ta zbývající je po pasťákách :-)

Hmmm

Terezko? Radko? Kačenko? Anetko?

Proč jste mě tu nechaly samotného :-/ ?