XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Webík   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

22boy

 Info

Naposledy: 9.9.2017 18:44:37

Založen: 21.09.2013

Nachatoval: 685.93 hodin

Pozice v TOP: neumístěn

Elite Date
22boy

Adresa profilu: https://xchat.cz/22boy

Vzkaz pro návštěvníky

Kanadulismus není jen "úchylka" ale je to dobrodružství, poznávání toho druhého a předevšém je to naprosté odevzdání se :)
Kandaulismus je "hra" do které ani jeden nemůže být nucen, je to "hra" oddělana od toho čím jsme k tomu čím občas být chceme.
Ve své nejjednodušší podstatě je to "hra", která má průběh a jejíž výsledek není předem dán. Je to nové dobrodružství pro ty, kteří důvěru v toho druhého.Ale jako každá hra má i Kandaulismus svá pravidla :)
Je to občasné žití "druhé skutečnosti" .. Je to nidky nekončící životní příběh, který neustále píše nové příběhy, ale autor těchto příběhů a čtenář mají něco společného :-)
Hra by nikdy neměla mít dopad na skutečná život aktérů. Hra spočívá na potřebě svobody a uvolnění a především na fantazii :).
Hra poskytuje rozkoš, kterou oba vnitřně hledají a kterou mnozí nenajdou po celý život. Chut si hrát vychází především z duše a duše je podstata každého člověka. Pokud není duše v harmonii s činy, těžko někdo může někdo najít svou pravou tvář.

Hledání uživatele

 
 

Život bez přetvářky je život v harmonii. Rád bych se seznámil s Princeznou, která nehce svou duši potlačovat a chce se otevřít své přirozenosti. ( tj. jednoduše, hledám Princeznu s duší "děvky" ) :-) Rád se sznámím s princeznou co má chut si hrát
protože jen taková slečna si zaslouží pravou úctu.Se slečnou, která chce být "děvkou" pro ostatní a princeznou pro mě :)..
Hra stojí proti životní vážnosti, starosti, každý si chce hrát, ale né každý má odvahu, podívat se hluboko do své duše.
Duše je povaha člověka, jeho přirozenost a péče o duši ja podstata bytí.

 

Uživatel nemá svůj Webík dosud vyplněný.