XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení
Nápověda|Hledání

Fotky

Prezentace
Prezentace pomocí fotek je tou nejjednodušší a zároveň nejatraktivnější. Můžeš nahrávat 3 druhy fotek: osobní, obrázek do fóra, fotky ve fotoalbu. Nahoru

Osobní fotka
Osobní fotka slouží pro prezentaci tvé osoby. Je to první, nejzajímavější a nejžádanější informace, kterou můžeš ostatním o sobě sdělit, dej si tedy záležet při jejím výběru.

Osobní fotku můžeš jednoduše vložit, mazat. Tato fotka by měla být pokud možno aktuální a mělo by z ní být jasné, kdo na fotce jsi ty. Dalo by se říci, čím hezčí fotka, tím více přátel a známých.

Jejím nahráním se zároveň dostáváš do Duelu.

Maximální velikost osobní fotky je omezena na 200 kB (po nahrání) a rozměry 360x480 pixelů, větší fotky budou automaticky zmenšeny. Je možné nahrát formát gif, jpeg a png.

Aby ses vyhnul případnému zamítnutí, přečti si raději Podmínky, které musí osobní fotka splňovat, aby byla schválena. Nahoru

Obrázek do fóra
Obrázek do fóra, nebo také často nazývaný jako avatar, slouží pro prezentaci na diskusních fórech .

Obrázek do fóra můžeš jednoduše vložit, mazat. Jedná se v podstatě o jakýkoliv obrázek (oblíbený hrdina z filmu či zpěvák, kreslené postavičky apod.), který se ti líbí či nějak vystihuje tvoje zájmy, záliby či osobnost.

Velikost avataru by měla být maximálně 150 kB (po nahrání) a s rozměry 120x120 pixelů, větší obrázky budou automaticky zmenšeny. Je možné použít formáty gif, jpeg a png.

Aby ses vyhnul případnému zamítnutí, přečti si raději Všeobecné podmínky, které musí avatar splňovat, aby byl schválen. Nahoru

Fotky ve Fotoalbu
Fotky ve Fotoalbu jsou další možností jak se obrazově prezentovat, již zde není podmínka, že by fotky měly být osobní, i když se domníváme, že vlastní fotky např. ze srazů jsou mnohem zajímavější a originálnější.

 • Snadná obsluha:
  ► Nahrát fotky na internet je tak snadné. Fotky do Fotoalba můžeš snadno nahrát, a rovnou pojmenovat, okomentovat, přidat tag a zvolit všeobecnou kategorii.
  ► Máš možnost vytvořit řadu alb, pojmenovat si je a do nich fotky rozdělit.
  ► Pro soukromé fotky si můžeš album zamknout s heslem, které dáš jen svým přátelům nebo album úplně skrýt a mít do něj přístup jen ty sám.
  ► Ke svým fotkám i fotkám ostatních můžeš přidávat komentáře a zhodnotit je dle svého. Nevhodné komentáře u svých fotek můžeš smazat, nebo je úplně zakázat.
  ► I později můžeš fotky i alba různě třídit, přejmenovávat a mazat.

 • Kapacita - Není omezena celkovou velikostí, ale jen objemem přenesených dat a počtem alb.
  ► Běžný návštěvník má možnost nahrát 50 MB za půl měsíce a může mít až 100 alb.
  ► Majitel modré hvězdičky má mimo řady dalších výhod možnost nahrát 1 GB za půl měsíce a může vytvořit až 100.000 alb.

 • Formáty - Formáty fotek a obrázků, které můžeš nahrát, jsou gif, jpeg, png a bmp. I animovaný gif se zobrazí staticky.

 • Podmínky - Aby ses vyhnul případnému smazání, přečti si raději Všeobecné podmínky, které musí fotky a obrázky ve Fotoalbu splňovat.
Nahoru