XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Magie

Magie

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
- Solve et coagula - 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž svetluska_giovani (svetlonosb2@seznam.cz) ... 12.05.2012 18:34:09 ... (Strom/Strom)
Magie revival
23. červen 2012
Start 17:00
Místo: Praha

Tak jednou ročně vždy někoho napadne, že by nebylo od věci zjistit, kam se poděly všechny ty nicky z xchatu. Jak všichni víme, každý nick má taky svého majitele a svou identitu. Zajímá vás, co dělají lidé, s kterými jste před dlouhou dobou trávili i několik hodin plkáním o ničem i něčem? Věřím, že některé kontakty přetrvaly dodnes, ale nebylo by zajímavé vidět kam se kdo posunul, neposunul a kam kdo se ubírá? Jiště že bylo! Přijďte se i vy podívat na své xchatové (ne)přátelé a setkat se po "dlouhých letech"
PROSÍM, POKUD NĚKDO MÁTE KONTAKT NA LIDI CO JÁ NE, ZAŠLETE JIM POZVÁNKU! Pokud se s někým bavíte a nemá facebook, předejte mu Carollin email (zeraliem@gmail.com) ať se ozve ;)
Událost je na Facebooku.
guest Muž Carol-II (animatedeaths@gmail.com) ... 14.05.2012 14:40:50 ... (Strom/Strom)
Re: Magie revival
Odpověď na příspěvek od svetluska_giovani ( mailto:svetlonosb2@seznam.cz ) z 12.05.2012 18:34:09:

děkuji svému tiskovému mluvčímu světluškovi za propagaci :D
Já jen ještě přidám odkaz na facebookovou událost: http://www.facebook.com/events/371131619606407/declines/ a pokusím se vytvořit ještě i událost tady na xchatu, pokud Bůh a centrum.cz dá :D
guest Muž svetluska_giovani (svetlonosb2@seznam.cz) ... 15.05.2012 22:22:51 ... (Strom/Strom)
Re (2): Magie revival
Odpověď na příspěvek od Carol-II ( mailto:animatedeaths@gmail.com ) z 14.05.2012 14:40:50:
Není zač.
Má paní :-D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: