XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Lovit se dá v každém věku*88* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

38running-wild Muž 38running-wild (running-wild@email.cz) ... 16.05.2013 23:42:21 ... (Strom/Strom)
volba SS
já jsem jen chtěl,aby se ti kdo chodí do této místnosti stále vyjádřili k tomu jakého SS vybrat a předložit ho stávajícímu SS jako kandidáta,kterého jsme si MY vybrali.Je mi naprosto jedno kdo to bude,ale ať má podporu většiny.
kulishak Muž kulishak (kulishak@gmail.com) ... 16.05.2013 23:53:43 ... (Strom/Strom)
Re: volba SS
Odpověď na příspěvek od 38running-wild ( mailto:running-wild@email.cz ) z 16.05.2013 23:42:21:
v tom společenství se většina určuje dost špatně :-)
Americana-girl Žena Americana-girl ... 17.05.2013 00:08:02 ... (Strom/Strom)
Re (2): volba SS
Odpověď na příspěvek od kulishak ( mailto:kulishak@gmail.com ) z 16.05.2013 23:53:43:
v tomto společenství je hlavně všechno jedno, pač si to stejně vedení rozhodně dle svýho... :)
guest Muž SLaHy (slahys@gmail.com) ... 17.05.2013 13:22:37 ... (Strom/Strom)
Re (3): volba SS
Odpověď na příspěvek od Americana-girl z 17.05.2013 00:08:02:
Tyhle žabomyší války o funkci SS mi tak nostalgicky připomínají staré dobré časy na Xchatu *20***3*
kulishak Muž kulishak (kulishak@gmail.com) ... 17.05.2013 13:41:45 ... (Strom/Strom)
Re (4): volba SS
Odpověď na příspěvek od SLaHy ( mailto:slahys@gmail.com ) z 17.05.2013 13:22:37:
jj, přitom o nic nejde, že ? :-D navíc si na sebe člověk s funkcí nabalí spoustu problémů co musí řešit a některý lidi ho začnou nsnášet....:-)
guest Muž ROMANTIKJAKSVINE ... 17.05.2013 14:57:40 ... (Strom/Strom)
Re (5): volba SS
tady se na vetsinu nehraje preci.liska sama potvrdila ze si je funkci jista a vybere koho chce ona .tudiz to neni fer protoze mistnost netvori Ss ale uzivatele*4*.nehlede na to ze liska o hrubem porusovani pravidel messe vedela*4*.
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 17.05.2013 15:46:20 ... (Strom/Strom)
Re (6): volba SS
Odpověď na příspěvek od ROMANTIKJAKSVINE z 17.05.2013 14:57:40:

1) Nikdy jsem nepsala, že jsem si jistá. Pokud vím, jediní, kdo o tom píšete, jste vy a velmi rádi si vymýšlíte, jak se cítím, jako byste mi viděli do hlavy. Klobouk dolů, moc lidí se schopností číst myšlenky neznám.
2) Koho chci si vyberu, protože jsem SS. S tím nehnete ať mě budete špinit sebevíc. Funguje to tak všude na Xchatu a není to můj výmysl.
3) Co považují za hrubé porušení pravidel jiní, nemusím za hrubé porušení pravidel považovat i já. Co člověk, to názor. To už dospělí lidé snad vědí (i na Xchatu).
guest Muž ROMANTIKJAKSVINE ... 17.05.2013 19:24:15 ... (Strom/Strom)
Re (7): volba SS
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liskaElis@seznam.cz ) z 17.05.2013 15:46:20:
1.psalas to ze jsi si jista ve stredu ci ctvrtek...2.nehneme s tim oka pak je to patova situace....3.vy se mate chovat podle pravidel a ne ze mas jiny nazor nez admin*4*.a priznej ze jsi to vedela*4* a smala ses jak nam muzete davat key a nechavat tam lidi viz.Dzejar tvuj kamarad*4*.proste jsi neduveryhodna pac si ho kryla*4*
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 17.05.2013 20:22:20 ... (Strom/Strom)
Re (8): volba SS
Odpověď na příspěvek od ROMANTIKJAKSVINE z 17.05.2013 19:24:15:

To není pravda, to jste tam probírali vy, já se k tomu ani nevyjadřovala a tohle už nebudu řešit.
Není to patová situace, funguje to tu roky a pokud vám takový systém nevyhovuje, budete jít muset výš, než za mnou, já s tím nic neudělám.
Nesmála jsem se, jak vám můžeme dávat key, naopak jsme byli velmi užiteční, když jsme vás z klíčů vyndavali (nebo alespoň já ano a ti, jichž se to týká, jistě dobře vědí, není třeba to potvrzovat).
A za poslední - už to přeháníte. Je to nepříjemné. Snažila jsem se být v klidu a jak mi mnozí doporučovali ani nereagovat na vaše "vtipné" rýpance.
Dělejte si co chcete, dohadujte se, pomlouvejte, bavte se na můj účet. Nikdo vám v tom nebrání. Já celkem chápu, že už tu není nic moc co řešit a takové malé skandály vyhledáváte. A ty si klidně prohlašuj, jak mě jen usměrňuješ, protože jsi mě viděl bez kalhotek, pište si, jak se mám za Boha. Je mi to jedno :) Chodím se bavit a tak to zůstane. Vy mi to nezkazíte a nevyštípete mě :)
Měli byste si vzpomenout na chvíli, kdy i vy jste začali chodit pro zábavu a ne řešit, kdo bude SS a kdo ne.

Myslím, že jsem se k tomu vyjádřila dostatečně. Další problémy, které máš s mou osobou, řeš, prosím, se mnou, docela by se to hodilo, zasírat tím forum je vcelku zbytečné *4*
guest Muž ROMANTIKJAKSVINE ... 18.05.2013 22:38:57 ... (Strom/Strom)
Re (9): volba SS
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liskaElis@seznam.cz ) z 17.05.2013 20:22:20:
lisko neni pravda ze jsi psala za jsi si jista????urazis me a to je osobni uz:(je mi u prdele jak to vse je.sama jsi me davala do klicu za nic:(jsem rebel ale ne kokot.proc jsi si tak jista hmmm?to byl i mess a smala ses.moc dobre vis ze Dzejar urazel koho mohl a ja ho vyhodil a tva reakce?vyhodit me.je mi u jedno ze mas jiny nazor nez ja ale mad se drzet pravidel pac ty to mas ve smluove ja ne*4*nikdy jsem neudelal nic spatneho natoz ze se mam omlouvat septacum co nabizi hnus lidskej
Ebisek Muž Ebisek ... 18.05.2013 22:47:09 ... (Strom/Strom)
Re (10): volba SS
Odpověď na příspěvek od ROMANTIKJAKSVINE z 18.05.2013 22:38:57:

Jen tak mimochodem, stálí správci žádnou smlouvu nemají. Dělají to všechno čestně, na vlastní zodpovědnost, na vlastní náklady, ve vlastním volném čase a pak je tady ještě za kdejakou maličkost potahujete jak podlahový hadr sem a tam *3*
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 18.05.2013 23:57:52 ... (Strom/Strom)
Re (10): volba SS
Odpověď na příspěvek od ROMANTIKJAKSVINE z 18.05.2013 22:38:57:

Ne, jediné, čím jsem si jistá a co jsem také psala, bylo to, že budu mít poslední slovo ve výběru SS. Ty mne urážíš neustále ať už za mé přítomnosti nebo nepřítomnosti. Ale je mi to jedno, každý se chováme tak, jak jsme byli vychováni a co považujeme za správné (v tom lepším případě). Nejsi rebel, jsi jen sprosťák, co si občas vůbec nevidí do pusy *4*


HOWGH

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: