XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Lovit se dá v každém věku*88* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Kaetri (kaetri@centrum.Cz) ... 14.08.2011 22:54:36 ... (Strom/Strom)
Nooo
Dekuju ale uz jsem ss byla a nebyla jsem schopna hlidat si hodiny. Se slahym souhlasim vrele,s liska-e ne...obavam se ze by sla mistnost do perdele. A chci to co snad vsichni,chatovat v klidu a v pohode. Diky
guest Muž Natynatali (petule.snehule@centrum.cz) ... 15.08.2011 11:41:29 ... (Strom/Strom)
Re: Nooo
Odpověď na příspěvek od Kaetri ( mailto:kaetri@centrum.Cz ) z 14.08.2011 22:54:36:
A pročpak by mela jít mist do p,judele kdyby byla SS liska-E ? To me jako docela dost zajma?.
:-)
guest Muž 44PAJA (44PAJA@centrum.cz) ... 15.08.2011 14:17:01 ... (Strom/Strom)
Re (2): Nooo
Odpověď na příspěvek od Natynatali ( mailto:petule.snehule@centrum.cz ) z 15.08.2011 11:41:29:
Ja do mistnosti chodila jeste nebyla stala. Z tech lidi co jsme tam zacali chodit uz do stale mistnosti nechodi vetsina. Me je zcela jedno jestli me nekdo vypiska nebo ne a bude se mi mstit ale s lidna jako je liska-E a ji podobni ta mistnost pujde do kelu velice brzy. Takze se poradne po mistnosti podivejte a najdete na SS lidi kteri budou nestranni a nezaujati a budou vsem merit zcela stejne. Uz dnes se nechova elisa-E v mistosti tak aby mistnos udrzela v pohode co se bude dit az se dostane na hrad????
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 15.08.2011 14:54:10 ... (Strom/Strom)
Re (3): Nooo
Odpověď na příspěvek od 44PAJA ( mailto:44PAJA@centrum.cz ) z 15.08.2011 14:17:01:

Promiň, ale na to budu reagovat :)
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Vám jsem zřejmě, děvčata, do oka nepadla. Nevím moc čím, na skle se moc neobjevuji, obvykle chodím špitat (*85*) a když už, komunikuji s lidmi, které tam znám.
Nejsem si zcela jistá, co myslíš tím "Uz dnes se nechova elisa-E v mistosti tak aby mistnos udrzela v pohode co se bude dit az se dostane na hrad????" , ale buď si jistá, že SS místnosti rozhodně není nijak zvlášť zábavná funkce a pokud jste proti tomu, abych jím byla, stačí napsat "nesouhlasím" a ne propírat můj nick po foru. Nehledě na to, že si myslím, že kolikrát sama raději zmizím z palného pole, abych více nedráždila vaše prstíky.
Jste už dospělé ženské a mohly byste vědět, že na chat by se lidé měli chodit bavit, já už abych se pomalu bála vejít, co se o sobě zase zajímavého dozvím :) Trochu slušnosti bych prosila, jsme všichni jen lidé.
guest Muž 44PAJA (44PAJA@centrum.cz) ... 15.08.2011 16:56:42 ... (Strom/Strom)
Re (4): Nooo
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liskaElis@seznam.cz ) z 15.08.2011 14:54:10:
Ja o Tobe nic hrubeho ani sprosteho nenapsala. Jsme na foru kde svuj nazor muze napsat kazdy i Ty. Me si neudelala zcela nic jen sem vyjadrila svuj osobni nazor na to ze jako SS se jeste nehodis. Co se tyce me bych SS nikdy nedelala jak si psala nezavdecis se lidem vsem. To ze v te mistnosti z nadsazkou napisu "ze sedis porad" neznamena ze tam ses co platna.
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 15.08.2011 18:01:37 ... (Strom/Strom)
Re (5): Nooo
Odpověď na příspěvek od 44PAJA ( mailto:44PAJA@centrum.cz ) z 15.08.2011 16:56:42:

Měla jsem za to, že je tam každý návštěvník co platný - když diskutujete o návštěvnosti.
Každý se přece počítá. Chodím se tam také bavit, jako ostatní. Jen se bavím s jinými lidmi.
Takže bych řekla, že "co platný" je tam návštěvník tak i tak, s funkcí nebo bez ní. Ale jak jsi psala - jen názor každého z nás :))
guest Muž 44PAJA (44PAJA@centrum.cz) ... 15.08.2011 18:13:04 ... (Strom/Strom)
Re (6): Nooo
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liskaElis@seznam.cz ) z 15.08.2011 18:01:37:
Mne osobne jsi nepresvedcila. A nepochybuji o tom ze se najde spousty priznivcu z rad muzu a kamaradek kteri Ti hlas daji. No a pokud se tak stane a myslim ze ne jenom ja budem hledat jinou mistnost. Doufam ze zvitezi zdravy rozum.
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 15.08.2011 18:46:59 ... (Strom/Strom)
Re (7): Nooo
Odpověď na příspěvek od 44PAJA ( mailto:44PAJA@centrum.cz ) z 15.08.2011 18:13:04:

Já se ale přece nesnažím nikoho přesvědčit. Už tak si myslím, že tahle debata je celkem zbytečná. Pokud je SS důvod hledat jinou room, bez toho, že by to tobě nebo komukoliv jinému nějak narušovalo dosavadní chatování, pak to asi nebude tím, kdo SS je nebo není. Přestat chodit do místnosti jen proto, je hloupost. Je-li to místnost, do které se chodíš bavit ráda. Osobně si myslím, že lidé, co si chodí prostě povykládat ani nemusí vědět, že tam nějaký SS je. Já tam chodím také a nevšimla jsem si, že bys odcházela při mém příchodu, takže ti zřejmě nijak napřekážím.

Ale dál se k tomu vyjadřovat nebudu, spamování for mám už za sebou :))))
guest Muž vala46 ... 15.08.2011 21:08:13 ... (Strom/Strom)
Re (8): Nooo
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liskaElis@seznam.cz ) z 15.08.2011 18:46:59:
Jak to tak čtu na moci v cimře Ti záleží docela hodně a půjdeš i přes mrtvoly.
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 15.08.2011 21:18:35 ... (Strom/Strom)
Re (9): Nooo
Odpověď na příspěvek od vala46 z 15.08.2011 21:08:13:

*9*
*3**3**3*
Ty jsi dost zaujatá proti ženským, že *3**3* Ať už ti kdokoliv provedl cokoliv, nevylívej si to na mně, dík *18*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: