XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Lovit se dá v každém věku*88* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž mess.age ... 14.08.2011 22:58:37 ... (Strom/Strom)
RE: volba SS
ahoj všem, co to tu čtou. Lezu na xchat od dob jeho vzniku, tak mám na co vzpomínat a s čím srovnávat. Byla by škoda, kdyby se z Věkového rozdílu stala stejná místnost, jako jsou ty, kde se přestane usilovat držet se zaměření a stylu, kvůli kterému tam chodí lidi. Takže v zájmu místnosti, Vás, co sem také chodí a v mím vlastním zájmu proti tomu být SS nic nemám, pokud ti první dva budou liška a Slahouš, anebo někdo podobně normální, nad věcí a v pohodě. Dobu, kdy jsem se aktivně účastnil dění na xchatu mám sice za sebou, ale myslím, že je dobré, když je v místnosti někdo, kdo může udělat v případě potřeby pořádek. Vzhledem k tomu, že jsem ve VR často, resp. nikam jinam nechodím, tak v tomhle směru bych viděl své poslání a možní přispění. Mám práci, rodinu i vlastní život, tak se přiznávám předem, že nebudu ten, kdo bude organizovat srázky, řešit fora a neustále se někým dohadovat. Nicméně, i tady se pomoci, v rámci mých představ a možností, uplně nebráním. Konec hlášení :)
guest Muž 44PAJA (44PAJA@centrum.cz) ... 15.08.2011 14:04:27 ... (Strom/Strom)
Re (2): volba SS
Odpověď na příspěvek od mess.age z 14.08.2011 22:58:37:
Napsal si to rozume a mas zkusenosti a doufam taky dost hodin aby Standoslav a podobni nenasli na Tobe chybu ano ja s Tebou jako z kandidatem na SS souhlasim a zaroven navrhuji.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: