XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Lovit se dá v každém věku*88* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

CorpseBride Žena CorpseBride ... 09.08.2011 20:13:33 ... (Strom/Strom)
volba SS
jako jedna ze zakladatelek místnosti Věkový rozdíl, navrhuji na SS místnosti liska-E, SLaHy, z důvodu, že jsou prostě nejlepší,nejužasnější *40* maji nás rádi, proto tu s námi jsou od rána do rána a jistě budou jako SS spravedlivě rozhodovat

tímto prosím o jejich vyjadření k případné budoucí funkci a o vyjadření stálých uživatelu, zda jim budou či nebudou vyhovovat *1*

já souhlasím s jejich volbou na SS
guest Muž SLaHy ... 09.08.2011 20:59:59 ... (Strom/Strom)
Re: volba SS
Odpověď na příspěvek od CorpseBride z 09.08.2011 20:13:33:

CorpseBride to napsala moc hezky a já jí za to děkuju :) Ona moc dobře ví, že byla z prvních (možná i první co :)) zakladatelů této místnosti a já jsem jí stále předhazoval, že by ona měla být SS VR. Místnost byla její nápad a pravidelně ji zakládala. Já se k ní jen postupně přidal (no víceméně jsem tam za ní chodil povídat *85**3*) A když nemohla zakládal jsem room s ještě dalšíma lidma, které tam už bohužel moc nevídám, místo ní. Nejdřív jsem o SS nechtěl ani slyšet, přece jen už jsem si odchatoval svoje. Ale za tu dobu, co je místnost stálá, se zrovna moc dobrých kandidátů na post SS nevyrojilo. Proto jsem svůj názor přehodnotil a rád bych pomohl tomu, aby ta místnost zůstala tak prima jako je dosud. Ať už z pozice běžného uživatele, nebo stálého správce. To nechám na návštěvnících Věkového rozdílu. Díky :)
guest Muž vala46 ... 13.08.2011 16:04:27 ... (Strom/Strom)
Re (2): volba SS
Odpověď na příspěvek od SLaHy z 09.08.2011 20:59:59:
" Ale za tu dobu, co je místnost stálá, se zrovna moc dobrých kandidátů na post SS nevyrojilo." To je nejlepší věta jakou si kdy napsal.A buď místnost bez SS nebo se spolehlivými lidmi.Ne s takovými co by dali život za to aby dělali SS a povyšovali se nad druhé a místnost zlikvidovali. Také se připojuji ke Kaetri mess.age by byl kvalitním kandidátem na SS.Čož bych nevylučovala ani u Kaetri
guest Muž Natynatali (petule.snehule@centrum.cz) ... 14.08.2011 12:02:43 ... (Strom/Strom)
Re (3): volba SS
Odpověď na příspěvek od vala46 z 13.08.2011 16:04:27:
SS- Kaetrin *47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: