XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Poslusny_pez ... 09.11.2018 21:06:55 ... (Strom/Strom)
Hmmm
Tak v místnosti s popisem "volná zábava" si člověk nesmí dělat prdel, aniž by jmenoval toho, z koho jí všichni maj… Slušně to tady admin hatikva zmrdal :D
HatikvaŽlutá hvězdička Muž Hatikva (ha-tikva@seznam.cz) ... 14.11.2018 20:50:26 ... (Strom/Strom)
Re: Hmmm
Odpověď na příspěvek od Poslusny_pez z 09.11.2018 21:06:55:

Mě je úplně jedno jestli jsi to ty nebo ona. Pokud někdo dělá problémy, tak by měl počítat i s tím, že přijdou následky. Xkrát jsi byl upozorňovaný, aby jsi to nepřeháněl a mírnil se. Když to nerespektuješ, tak se nediv, že jsi dostal trest.
guest Muž Poslusny_pez ... 15.11.2018 10:41:44 ... (Strom/Strom)
Re (2): Hmmm
Odpověď na příspěvek od Hatikva ( ha-tikva@seznam.cz ) z 14.11.2018 20:50:26:
Já nemám nic proti trestu pokud je zaslouženej. Ale pokud díky týhle ** bylo už několik lidí zabanováno, bohužel mám pocit, že jí "někdo" protežuje a není hodnocená stejně jako my všichni. Sám víš dobře, co je zač, takže já si nepřeju nic jinýho, než aby se s ní jednalo jako s náma, který vytrvale práská, ač my její vulgarity a urážky až dosud přecházeli spíš se soucitným úsměvem... Já nemám ve svým věku zapotřebí donášet adminům na nemocnou ženskou, co si vzala identitu nějaký mladice ze Znojma, ale pokud je to jediná cesta, jak se jí zase aspoň na rok zbavit, bohužel se k týhle ubohosti budu nucen snížit též.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: