XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Poslusny_pez ... 10.09.2018 12:21:12 ... (Strom/Strom)
Všude jí nesnášej :D
Ahoj všicí, chci se zeptat, je tu ještě slečna/paní, co bývala zde pod přezdívkou bloody Jane? Případně ví někdo, kde by bylo možné jí zkontaktovat? Děkuji
Díky moc, jj, chodím tam míň.
Nedávno sem si založila účty takhle na dvou chatech. A na tom druhém začla dělat celkem problémy slečna, která podle postupných informací, původně byla na xchat pod přezdívkou happy613. Z diskuze vyznělo, že by bloody Jane mohla vědět trochu bližší informace. U nás dělá docela problémy a vydává se za 24 letou slečnu z Brna. Takže stálá adminka na chatu hledá způsoby, jak o ní jistěji zjistit jasnou informaci/důkaz, protože nechce neprávem osočit údajnou dívku za lhářku bez důkazů. Mohla by ses jí zeptat, jestli by byla ochotná nám něco o ní povědět?
Díky moc ať tak či onak.:)
guest Muž Low.lou ... 12.09.2018 19:05:36 ... (Strom/Strom)
Re: Všude jí nesnášej :D
Odpověď na příspěvek od Poslusny_pez z 10.09.2018 12:21:12:
No původně sem to rozepisovala, ale zkrátím to. Přijde mi velice nekorektní sdílet soukromou informaci. Anita dost klesla a lituju, že sem se jí ozvala, tohle ani happy(pokud je to vůbec ona) nikdy neudělala. To mi přijde fakt smutný. Jsem ráda, že mi konverzace s ní přišla od začátku divná a tak sem nesdílela bližší info o osobě, když ani není jistý, jestli je to ona.No xchat mě fakt nechytl
guest Muž Poslusny_pez ... 13.09.2018 07:41:11 ... (Strom/Strom)
Re (2): Všude jí nesnášej :D
Odpověď na příspěvek od Low.lou z 12.09.2018 19:05:36:
Nekorektní je chodit na chat pod několika nicky a neustále vysírat v místnosti, kde dotyčnou nikdo nenávidí. Naopak, je naprosto v pořádku ukázat, že s ní jsou problémy všude a že pod fake fotem se skrývá stará, tlustá, zapšklá ženská. Čím dříve z xchatu vyletí, tím lépe, jak měla na rok zákaz do 30tek, byla to tam doslova oáza klidu a míru, jen co se vrátila, je to zase jen samá nadávka. Je to člověk plný zla a mindráků, takové je nutné eliminovat. Nevím, čím by anita měla klesat, ona nic neudělala. A bohužel tě musím trochu opravit, dotyčná udělala takových prasáren, že kdybys jen tušila, v životě takovou blbost nenapíšeš. Např. ve spolupráci s černouškem lavrouškem zveřejňovali soukromou korespondenci, adminům zasílali účelově zkreslené a ořezané screeny, čímž uškodili několika lidem. Je to opravdu zlá a zákeřná svině a z mé strany naprostá nenávist a opovržení.
guest Muž Low.lou ... 14.09.2018 23:18:00 ... (Strom/Strom)
Re (3): Všude jí nesnášej :D
Odpověď na příspěvek od Poslusny_pez z 13.09.2018 07:41:11:
Tys to asi nepochopil - my nevíme, jestli je to happyna. Anita z toho automaticky udělala kauzu. CHápu, že máte s danou osobou problém, nevyvracím. Ale našim záměrem bylo nejprve zjistit, jestli opravdu je tak praštěná, že by se takhle hodně převlékala. Stačilo mi na to nereagovat nebo napsat, ať neotravuju, ale dělat ochotnou a pak zveřejňovat konvezraci třeba o někom úplně jiném(nevíme to ani jedna, což sem anitě už dvakrát zdůrazňovala) to mi nepřijde moc pěkný. Ale je to vaše místnost a vaše forum, jen prosím, pracujte si s tím po svém;)
guest Muž Poslusny_pez ... 16.09.2018 18:19:56 ... (Strom/Strom)
Re (4): Všude jí nesnášej :D
Odpověď na příspěvek od Low.lou z 14.09.2018 23:18:00:
Pokud VY to nevíte, tak MY to víme, nejspíše jakási naivní blbka snad ze Znojma týhle půjčila nick a fotky, takže dotyčná, co
dělá potíže napříč celým virtuálním světem, se po roce BANu zase začala zjevovat v naší místnosti, odkud jsme ji už několikrát hnali svinskym krokem. Upřímně nechápu, že jeden nejmenovaný admin jí pořád jakoby chrání, přitom jsem si naprosto jist, že celej tým adminů ví o koho jde.. A já pořád nechápu o jaký konverzaci mluvíš, zveřejnit to, co ví stejně každý, je naprosto v pořádku a jen to potvrzuje má slova výše... Je to zlá a zákeřná osoba, čím víc lidí to bude vědět, tím méně potenciálních obětí jejích svinstev a křiváren. I já jsem totiž cca před 2 lety naivně uvěřil, že se změnila, NE, to bude hajzl a šmejd do smrti.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: