XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Low.lou ... 14.09.2018 23:25:03 ... (Strom/Strom)
Na správnou míru
Abych to ujasnila, ptala jsem se tu, neměla jsem v plánu tu nikoho pronásledovat, jak anita občas nějak zvláštně naznačuje nebo to možná chápu blbě. Nerozuměla jsem ani konverzaci v mailu ani odpověděm tu. Chápu, že tu máte spory s některými uživateli, nemám v plánu se k vám na chat připojovat. Přišla jsem jen s otázkou na kterou sem mohla jednodušše dostat odpověď - nikdo to nechce řešit. Dostala jsem mail a při druhé otázce podivné chytání za to, jak sem snad úplně fanaticky vyžadovala kontakt na bloody nebo nechápu vůbec o co jde. Nevyžadovala. Kdybych věděla, kam se konverzace vyvrbí, vůbec bych se neptala. Máte problém s happynou. Ale my NEVÍME jestli je to ona. A osobně to řešit nehodlám. My už tam teď máme klid. A aby se to tam zvrhlo jak tady, že i při zmíňce se tu najednou rozvíří podivnej prach nesouvislých a těžko pochopitelných reakcí(ve smyslu na to, co se skutečně ptám já, ne co vám tu který uživatel dělal za peklo) mě fascinuje. Nechápu čeho ste se na tom tak strašně chytli, nikdy by mě nenapadlo, co za téma z takový blbosti někdo může udělat(upřesnuji po desáté - z toho, že sem se jen zeptala, jestli je tu ještě bloody jane aktivní)
Chce to asi trochu zpomalit.. A uvědomit si, že každej dotaz nemusí rozvířit váš asociační kolotoč, úplně zbytečně se z toho stala potrava starých paranoi. Nevím, kdo vám sem chodí nebo nechodí. Ani mě to nezajímá. A ani už sem chodit nebudu. :) A už vůbec ne do vaší místnosti, takže se omlouvám, že jsem dostala ten úplně praštěnej a jeblej nápad a zeptala se tu na TAKOVOU píč*vinu:)))
Mějte se krásně a užívejte si to tu;)
guest Muž jupitehans ... 15.09.2018 12:59:47 ... (Strom/Strom)
Re: Na správnou míru
Odpověď na příspěvek od Low.lou z 14.09.2018 23:25:03:

To neřeš doba je divna,klidně tu buď , piš užívejsi a nad blbostmi druhých se pouze usmívej a je zbytečne se rozčilovat

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: