XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bezva flirtík

Bezva flirtík

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Flirt je akvarel lásky *18* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

kLeNoT_mEZi_mUziModrá hvězdička Muž kLeNoT_mEZi_mUzi (email.synteticky@vnejsi.rychleschnouci) ... 13.03.2016 23:18:12 ... (Strom/Strom)
Rasizmus na Xchatu. Co na to team?
Podivné věci se dějí v posledních měsících v Bezva Flirtíku. Zdejší stálý správce fistr-1 je rasista a extremní nacionalista a se svou partou kamarádů z mokré čtvrti Ejogo a Trash zde neustále šíří nenávist a vyvolávají urputné hádky o tom, že uprchlíci patřej do plynu a podobně. Když jim pak dojdou argumenty, tak vyhazují lidi bezdůvodně. Stalo se to již nesčetněkrát, takže nejde (bohužel) o ojedinělý exces. SS pak taky vyhozené bez výjimky okamžitě dává do klíčů, a když vyhazoval Ejogo tak ho zarytě kryje.

http://rokle.unas.cz/xchat/160312-235...vyhodil-CryBaby.html
http://rokle.unas.cz/xchat/160313-002...rnaL.DepressioN.html
http://rokle.unas.cz/xchat/160313-Ete...zite-zaklicovana.png

Své jednání obhajují jednoduše tím, že (cituji): "mají špatné názory!". Ponechme teď stranou jakákoli dilemata o "správnosti" rasistických názorů a "špatnosti" humánních názorů. Faktem ale je, že ti vyhození neporušují ani pravidla základní lidské slušnosti, ani pravidla Xchatu a už vůbec ne zákony ČR, což ovšem nelze říci o nazi-gruppe fistr + Trash + Ejogo.

Zajímalo by mne, co na jednání fistra řekne tým adminů a jaké následky vyvodí z jeho arogance a rozdmýchávání rasizmu, čehož jsme svědky dnes a denně. Takovýmto labilním entitám totiž moc do rukou nepatří.
guest Muž Vyvrtej_to.Trash ... 15.03.2016 02:39:18 ... (Strom/Strom)
Re: Rasizmus na Xchatu. Co na to team?
Odpověď na příspěvek od kLeNoT_mEZi_mUzi ( mailto:email.synteticky@vnejsi.rychleschnouci ) z 13.03.2016 23:18:12:

Já ani nevím, z jakého konce bych měl začít při reakci na tu klenotkovu "stížnost". Každopádně klenotek pobavil ... to počteníčko, bych charakterizoval jako směsici, narcisticko demagogicko diletantskou. Proti tomu, už se musím skutečně ohradit a zvláště vůči některým konkrétním částem toho textu. Takže, správce first není rasista. To co se ve flirtíku řeší je islám. Islám není rasa že? Řeší se převážně islám a s tím, že jsme všichni rasisti a nacisti hlavně... jsi klenotku začal ty sám. Vlastně prakticky tyhle fráze jsou to jediné co z tebe padá... argumenty ne. To neblázni. Není tedy divu, že pak zejména ve tvé přítomnosti se spousta lidí neubrání touze provokovat tě žertovnou rétorikou na téma ras. Nicméně 80% národa nejsou rasisté a my také ne. Tohle je oficiální stanovisko. Buď v klidu. Chodím si dále nakupovat ke svému větnamci a dávám mu stále dýška a hezky pozdravím, když přijdu do obchodu. To co si myslíme a to co vyjadřujeme je pouze to, že rozhodně není dobrý nápad nechat Evropu zaplavit vlnou migrantů, ve které se už naprosto nikdo neorientuje, kteří zahazují vlastní doklady a lžou o tom kým vlastně jsou. Tuhle se v Německu ztratí několik tisíc běženců a nikdo neví kde vůbec jsou, tuhle nám tady ve Francii sem tam někdo vybouchne, tuhle nám naprosto všude někoho migranti znásilní, po Evropě se střílí, ve Švédsku se přímo úměrně s počtem migrantů zvedla vlna znásilnění a taktéž kriminalita samotná a radost z toho máš jedině ty. To jsou fakta... to si stačí dohledat, ale to ty se neobtěžuješ... ale už už se chvěješ nedočkavostí, aby už konečně ten velkej mejdan dorazil i sem. Ty nenávidíš čechy. Pohrdáš vlastním národem a taky to klidně píšeš na sklo. Konstruktivně se s tebou o tom mluvit nedá. Sám jsem ti posílal nějaké odborné materiály na téma migrace, ale po dvou větách jsi k tomu zaujal velice konstruktivní postoj a to takový, že jsi mi k tomu řek, že jsou to hovna. A to si jako teď v souladu s tímhle postojem a přístupem myslíš, že máš nějaký argumenty?? Odkud vycucaný simtě? To si asi myslíš, že jsme všichni dementi, že jo? Sám jsi několikrát přiznal, že o islámu nevíš a ani nechceš vědět naprosto nic a proto se ani nedivím tvým postojům, jelikož ty tomu prostě naprosto vůbec, ale ani maličko nerozumíš. Upřímně řečeno už mi ignoranti jako ty dost silně unavují. Mohl bych ti tady napsat celý referát na dané téma, protože já to na rozdíl od tebe čtu... nicméně nestojíš mi za tu námahu. Několikrát jsem tě nachytal na fatální neznalosti faktů nejen na téma islám, ale na téma migrace jako takové. A proto na tomto místě, bych rád citoval větu ze tvého textu "Když jim pak dojdou argumenty, tak vyhazují lidi bezdůvodně." ... tohle :DDD je od tebe do nebe volající narcisticko dementojidní blábol plně ve tvém stylu. Z tebe na dané téma nevypadlo nic co by ani vzdáleně připomínalo argumet nejmíň půl roku. Nic prostě. Ty jsi zakrněl a úspěšně se posouváš do pozice nerudného dědka, který ví všechno nejlíp. (tohle není z mé hlavy, ale je to tak výstižné, že jsem to použil) To co jsi tady naprinskrýnoval a vytrhal z kontextů je už jenom důsledek všeho. Tomu předcházela spousta snah mojí osoby (nejen mojí) o tom s tebou vést konstruktivní hovor, ale to prostě nejde, když prostě ty se neobtěžuješ o tom cokoliv číst a vědět. Ty seš ten co nemá argumety!!! Tak ty vole nezkoušej se tady pozicovat do role moudrého klenota mezi muži, protože už je to strašně moc trapný!!! Na můj popud louskají hadísy a korán nejméně dvě desítky lidí... a je zajímavé, že pak prostě mění názor. Ale ty takový nejsi... neobtěžuješ se tomu rozumět. Víš to nejlíp i bez toho. Takhle ty prezentuješ sám sebe... všichni jsme blbci a ty to chápeš aniž bys o tom cokoliv přečetl. Když o tom mluvíš... nevedeš dialog, ale monolog a ze svého vlastního narcismu slepě věříš, že to všichni hltáme téměř bez dechu. Už dávno ne. Nedivím se tomu... ty by ses na dialog nezmohl. Přestaň si vymejšlet, že ty máš argumety laskavě!!! Že nečteš víme všichni a že si pak myslíš že máš ve všem pravdu taky víme všichni a tohle je taky důvod proč s tebou prostě nikdo není schopen dlouhodobě vydržet. Ty nemáš patent na rozum a ani na charakter. Nicméně zpět k věci samé. Proč tady neprinskrýnuješ tvoje radostné výkřiky, na téma jak je to skvělé, že turecko sestřeluje ruská letadla? Turecko nás všechny jenom vydírá, ale na to ty nebereš ohledy. Celý bys to tady zaplavil migrantama a byl bys strašně rád kdyby náš národ vymřel jenom proto, že na tebe všichni vlastně serou. Přijdeš domů a sám krájíš zeleninu vole! Okey... sere tě to tady... tak se přestěhuj do emirátů nebo kam chceš, ale nikdo ti nedává právo zaplavit evropu islámem, který sem nepatří a vsadím se že bys nedal dohromady ani logickou úvahu na téma proč islám nepatří do evropy. Ty nemáš právo veřejně urážet vlastní národ, urážet prezidenta a taky to děláš tak rád. Takže si zameť napřed před vlastním prahem. Nemáš právo chtít měnit celej národ nějakým bezprecedentním pokusem jenom proto, že tobě jako jedinci něco nevyhovuje. Nemáš prostě narcisto. Nejhorší na tom je, že ty, jak už tu padlo, se neobtěžuješ o tom cokoliv vědět, tak ani nevíš co vlastně obhajuješ... jakej režim hájíš vlastně... co a jaká pravidla platí v islámu. Díky podobné přezíravosti lidí k Hitlerovi a k tomu co hlásal, mohla vzniknout druhá světová válka. Díky prostě přezíravosti blbů to bylo možné. Ty seš teď v roli blba a urputně odmítáš to změnit. Churchill varoval před Hitlerem dávno před tím, než Hitler napadl Polsko... a všem těm blbům podobnejm tobě říkal: "Tak si to toho Hitlera alespoň přečtěte!" To by jsme po tobě chtěli moc, že? Ale žvanění ti jde dobře.

A teď k těm kickům... slečna nedostala kick jenom tak za nic, ale za to že popírala teroristické útoky v Paříži. Truchlila kvůli tomu celá Evropa, umřelo hodně lidí a je to něco jako popírat holokaust. Takže to nebyl kick za nic. Je to urážka všem těm obětem... těm jejichž krev mají na rukách kreténi jako ty... Urážka všem pozůstalým. Ty jedno hovado! A rozhodně to nebylo o docházejících argumentech a už přestaň bejt, tak trapnej protože my to prostě nežereme. Už nejsme ti kluci, kteří ti hltali každé tvé slovo. A už mi to ani nebaví psát a vim že je to celý naprosto zbytečný, protože ty už se stejně nikam neposuneš. Ale gratuluju při tom co jsem to psal jsem se dokonale nasral nad tvojí nekonečnou zabedněností.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: