XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Praha

Praha

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Matka měst *2* 
Nic tu nebude.. :D

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Any Muž Any (w4s@seznam.cz) ... 10.03.2018 07:49:12 ... (Strom/Strom)
R. I. P. prazska.botka
Ahoj, s velkou lítostí Vám musím oznámit, tedy spíše těm, kteří se pohybovali v místnosti Praha v dávných dobách CCA od r. 2006 - 2009 (možná bůh ví kdy déle), že v minulých cca 2 měsících byla ze systému a disků smazána kvůli jednak fin. náročnosti a úspoře prostoru skupina nicků, které se po delší danou dobu nepřihlásily do systému.

Nepochybně dost z Vás, komu toto sdělení vlastně adresuji, do této množiny patří také. Na Vás (alespoň které pamatuji), budeme vzpomínat a nicky si v podstatě můžete znovu založit jako zcela nový nick (úchyláci si mohou klidně změnit pohlaví), pokud Vám ho nějaký jiný úchylák nevyfoukne dřív.

Co Vám v nickách ale bude chybět jsou veškeré "materiály", které jste na ně navěšeli - přátelé, graf. modifikace profilů, ale hlavně fotky.

Spousta fotoalb se stovkami a stovkami fotek byly ukládány po mnoho let na nick prazska.botka, kterou kdysi zakládala tuším her-infernal-majesty (rovněž nyní volná) a bohužel - ten byl bez zálohy smazán také.

Nevim, jak Vy, ale já osobně jsem do těch fotek sem tam zabrousil a fotky projížděl a vzpomínal... Dneska se tohle už prakticky v žádné ze sociálních sítí neděje, že by se seznámili cizí lidé a byly z toho takovéto akcičky :) Nick botky jsem udržoval občasným přihlašováním celkem pár let, občas přihodil nějaké to foto ze srazu, když tedy ještě byly - ono se to nemazalo, ale stejně jen tak pro jistotu, ale od konce prázdin 2017 jsem byl hodně vytížen a na chat nezbýval čas a informace o plánovaném kroku mi unikla. Až tedy půjdete okolo Americké u Míráku, Skanzenu na Florenci nebo Le Mirage na Pavláku, zavzpomínejte na tyhle zlatý mladý časy xchatu v plné své síle a nostalgii.

P. S.: Kdyby se někomu jakože chtělo, napište mi do vzkazu svůj kontakt na fcb, telegram nebo kdovíjakej jinej hajzl teď používáte (:D), dám to do kupy s hardcore bandou a zkusíme zas přes různý lidi vyhrabat i ty největší mumie, co si třeba ani ten fcb už netroufli založit a vymyslet nějakej termín a místo, který by vyhovovalo všem :)) Naposled to bylo fakt bezva :)

Jo a kdo to čte, ať se tu pro zajímavost aspoň nějak projeví, ať víme, jak na tom jsme :D


Tak se mějte a třeba někdy na viděnou (:

Tom / w4s / Any
guest Muž tygrsdrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 04.04.2018 15:47:01 ... (Strom/Strom)
Re: R. I. P. prazska.botka
Odpověď na příspěvek od Any ( w4s@seznam.cz ) z 10.03.2018 07:49:12:

No jo, těch fotek je škoda. Já občas zavzpomínám spíš když zabrousím na některý ty místa. Nicméně jakože to tady čtu, jinak jsem stále k zachycení na tygrsdrakem@centrum.cz, případně na telefonu a tak. Xichtoknihu jsem zavrhl už před lety a od té doby žiju v blažené nevědomosti a sociální bublině. Ale nějakej srazík bychom zase po delší době mohli spáchat, to zase jo *47**89*
Mates Muž Mates (mates@mattysek.com) ... 28.05.2018 22:00:46 ... (Strom/Strom)
Re: R. I. P. prazska.botka
Odpověď na příspěvek od Any ( w4s@seznam.cz ) z 10.03.2018 07:49:12:
Jenom .. Skanzen je už out. Aktuálně je tam snad nějaká vegetariánská restaurace *105* ...


✄-------------------zde odstřihněte ------------✄
*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*
guest Muž Medvidek.M ... 15.06.2018 11:00:49 ... (Strom/Strom)
Re: R. I. P. prazska.botka
Odpověď na příspěvek od Any ( w4s@seznam.cz ) z 10.03.2018 07:49:12:

Jeeeee, tak to me teda stve .... fotek je skoda .. a dob minulych tez ..... nekdy bych se na cas klidne do tech casu vratila ... zasla na pivko do Americke a nad ranem bosa klopýtala domu :)))
Nicmene, poslední sraz byl super ... i když mi bylo druhy den dost spatne :)) Kazdopadne jsem pro vsema deseti pro spachani další akce .... i když ted budu asi par mesicu trochu mimo :) Nicmene, na me spousta z vas face i telefon ma ... tak dejte vedet, sem nezabloudim tak často :))

Medvídková *2717*
forum - Pokec u dvou dušetělí .....*88*
guest Muž tygrsdrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 21.07.2018 19:52:48 ... (Strom/Strom)
Re (2): R. I. P. prazska.botka
Odpověď na příspěvek od Medvidek.M z 15.06.2018 11:00:49:

Budu mimo? Ty uz ses zase tehotna? *88*
guest Muž zuluzuk (zuluzuk@seznam.cz) ... 14.10.2018 02:17:56 ... (Strom/Strom)
Re: R. I. P. prazska.botka
Odpověď na příspěvek od Any ( w4s@seznam.cz ) z 10.03.2018 07:49:12:
hustý *40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: