XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Létání

Létání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny nadšence létání....
Zdar všeci piloti, paragáni, modeláři, páni úředníkové z ÚCL, a všichni co se o létání zajímáte.... Tak sem tady založil toto fórum, tak doufám že se sem někdy přijdete podívat.... Zatím zdar....

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 02.08.2008 09:07:30 ... (Strom/Strom)
27ho...
Jooo... Já jsem taky taky polícal... Akorát jsem si blbě naplánoval trať, chtěl jsem ulítnout 200 km, ale uletěl jsem jen 173, protože foukal blbej větr a na Praděd to bylo vyčištěný...
guest Muž VercaMac (VercaMac@atlas.cz) ... 03.08.2008 18:43:08 ... (Strom/Strom)
Re: 27ho...
Odpověď na příspěvek od Mi24v ( mailto:TomasMichna@seznam.cz ) z 02.08.2008 09:07:30:
*6* dneska sem koukala že byli závody plachťáků *1* pár jich přistálo na Všechově *2*
Lítáš taky závody? nebo jen rekreačku?
pěkné polítání a LETU ZDAR
guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 05.08.2008 07:40:20 ... (Strom/Strom)
Re (2): 27ho...
Na závody se chystám, ale pořád ještě trénuju. Kdybych nebyl blbej, tak jsem šel letos na PMČR_D, to jsou dvousedadlovky. Půjdu příští rok na nějaký. Teďka jsem na dovolené, na letišti samozřejmě, a od dneška by mohlo být počasí, tak doufám, že toho hodně nalítám. Zatím čaute

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: