XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Inforoboti

 

Inforoboti

Inforoboti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Schopnosti a možnosti inforobotů a zážitky a zkušenosti s nimi...
Toto Forum

... je určeno pro všechny, kteří se zajímají o infoboty do místností nebo se o nich chtějí dozvědět něco nového.

Pochlubte se, co váš robot umí Bude to super   *88*

Cílem tohoto fora je ...
► Přiblížit lidem, co to vlastně infobot je
► a jaké má schopnosti a možnosti co se týče funkcí k dispozici i způsobů jak ho ovládat...
► .. přilákat nové uživatele k využívání bota ..
► prodiskutovat možnosti, kterých by mohl dosáhnout v obecné úrovni .. tedy co by tak ještě mohl umět ...
► zaznamenat i nějaké zábavné historky s botem :-)

A přitom ...

► ... nezatěžovat lidi, kteří sami o botovi moc nevědí technickými a vývojovými komentáři
► .. ani zde diskutovat konkrétní bugy a návrhy s konkrétními boty
► .. nebo zde vypisovat problémy s botem

Na to slouží tzv. VývojovéForum

Co je to infobot

Infobot je interaktivní skript sledující sklo v místnosti, házející hlášky, provádějící příkazy, počíítající statistiky mluvení apod.

Infobot umožňuje rozproudit nudu v místnosti a dát místnosti novou osobitost Koukám na tebe   *18*

Co vše boti umí si můžeš přečíst na tomto foru v posledních příspěvcích Koukám na tebe   *18*

Jak infobota získat ?

Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*
Nejdříve se podívej do nápovědy - sekce Roboti, abys zjistil zda místnost a tz jako odpovědná osoba splňujete všechny předpoklady.
https://www.xchat.cz/~guest~/help/index.php?root=87
Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*

Založ pro nick bota vhodný nick a nastav na něm vše co pravidla vyžadují (vypnuté počítání hodin a správce) Pozor   *90*

Po té kontaktuj administrátora Giggo s žádostí o povolení infobota.

Bojíš se že bys nezvládl bota konfigurovat ?

Neboj se, boti obsahují administrační rozhraní a jejich konfigurace je téměř hračka. Navíc se vždy máš na koho obrátit Koukám na tebe   *18*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž FRANTACZ1 ... 09.06.2012 11:21:54 ... (Strom/Strom)
Ad Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři
Turunen ... 08.06.2012 09:40:24 ...
Re (7): Sem vzteklej a mám dotaz
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 07.06.2012 23:45:29:
Celej nápad bot nicku s hvězdičkou je blbost, sice nevím jak ty ale asi jsi jeden z těch co hltají antixchat vůbec nejlepší by bylo zařadit boty do systému jak máš třeba různé reklamy a odkazy které v místnosti jedou jako Systém nebo Xchat či Anketa. Znamenalo by to zrušení bot nicků ale to už je level do kterého Xchat nepůjde

*208*

Byl jsem pár let OO, s antixchatem mám společnýho leda to, že jsem se párkrát pro zajímavost podíval na jejich stránky.

Boti jako "nativní" věc xchatu (jako na některejch jinejch chatech) se tu taky debatovala nesčetněkrát. Zabilo by to jejich individuální možnosti a možnosti OO si s jeho funkcemi nebo administrací vyhrát, ale třeba právě to zajímá SS, OO nebo uživatele minimálně (+ naopak s tím problémy hostingu, cronu, administrace atd.).

Takže, pro mě by to případně byla nuda a šeď (pročež vývoj našeho bota probíhal prakticky denně), ale pro většinu by to třeba bylo vysvobození a znovuzrození, proč ne.

Ovšem pochybuju velmi, že se k něčemu takovýmu tady schyluje, když už se tu dlouho neschyluje vůbec k ničemu. *47*
guest Muž Turunen ... 10.06.2012 18:38:45 ... (Strom/Strom)
Re: Ad Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 09.06.2012 11:21:54:
O důležitosti BOT nicků by se dalo polemizovat dlouho a asi taky bude *40* já nejsem proti nim pro mě za mě ať jsou ale ať se vyvíjení rozumně *4* infobot už jen z názvu by mělo být zřejmé že je tu pro informace v tomto případě o místnosti. Bohužel teď to je spíš dětská hračka pro děti vyvojáře *3* zdravení uživatelů bych ještě nechal ale to je samej vtip,moudra z wikipedie nebo kdekoliv z netu,příkaz !rekni a podobné blbiny fakt. A vývoj bota? no skripty skripty skripty .......

To je jak ve hře counter strike naskriptovat aby z brokovnice létaly bublinky nebo by protivníci prděli *3*

Taky kolikrát vidím když je místnost prázdná a bot tam že sklo je plné hlášek,mouder, občas vtip. Skript na intenzitu psaní bota na počet lidí ??

Jinak bych tady hodil i další starší příspěvky o tématu BOt nicků *4*
guest Muž FRANTACZ1 ... 11.06.2012 17:00:04 ... (Strom/Strom)
Re (2): Ad Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři
Odpověď na příspěvek od Turunen z 10.06.2012 18:38:45:

Jak už tu píše Johny_travnikar, každej bot se dá samozřejmě nastavit, pozastavit atd. (šíře možností závisí i na tom, je-li to oficiální bot, nebo vlastní), a příkazy se dělí dle pravomocí (např. na onen příkaz !rekni, kterej se používá - pokud vím - resp. sám jsem ho u našeho specifickýho bota používal - především pro vývoj a ladění, má povětšinou v defaultu oprávnění jen OO nebo max. SS). Jestli bot jo nebo ne, nebo jaká osoba OO, je podobný, jako u SS. Navíc lze (i při případnym přehlasování) bota systémově nechat ignorovat (nebo hromadně všechny boty).
guest Muž Turunen ... 11.06.2012 17:16:55 ... (Strom/Strom)
Re (3): Ad Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 11.06.2012 17:00:04:
Ano to vím měl jsem možnost se seznámit s iridiem takže mám představu ale já tu mluvím spíš o tom když se z toho udělá dětská hračka a nebo tzv spam BOT kdy třeba den prázdná místnost a když se pak do ní podíváme tak celé sklo hlášky z netu vtipy apod. Mluvím o nastavení intenzity psaní bota na počtu lidí v místnosti *4* zatím je to systém jak si nastavit budík na ráno. A jen k OO a SS byla to safety co řekla že i SSka jsou idioti *47* a já říkám že pokud jde o administraci BOTů tak tím tuplem *40* proti vývoji nic nemám. Vůbec tá snaha vytvořit umělou inteligenci je dost debilní s prominutím ikdyž ten virus Flame je tak z 10 % protože se sám o sobě aktualizuje ale pořád nejde o tzv umělou inteligenci. Tohle není srovnávání protože tento BOT systém je jen nastavení počtu hlášek na skle v daný čas nic víc nic míň.
guest Muž cernajs (cernajs@centrum.cz) ... 11.06.2012 17:33:37 ... (Strom/Strom)
Re (4): Ad Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři
Odpověď na příspěvek od Turunen z 11.06.2012 17:16:55:

Až si nastuduješ co botz všechno dokáže tak začni říkat jak je na hovno ty vůbec nemáš tucha co ase tam dá všechno nastavit akorát se ti tedkom budou lidi smát co jsi napsal za nesmysl *3*

*1424* *5151* *1424*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: