XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Cestování

Cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Máte rádi cestování?Přijďte se podělit o své zážitky z cest..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž T-enter (T-enter@centrum.cz) ... 05.01.2007 15:33:52 ... (Strom/Strom)
...
... sem koukal na nějaký Last Minutes a tam psali prý ubytování "Studio" může mi někdo říct co to je? *105*
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 13.01.2007 23:18:06 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od T-enter ( mailto:T-enter@centrum.cz ) z 05.01.2007 15:33:52:

Apartmány jsou větší než studia, taky obvykle dražší. Apartmán se od studia liší tak, že má oddělenou kuchyňku, kdežto studio má jenom kuchyňský kout. Nejdražší jsou čistě hotelové pokoje s televizí a jiným vybavením. Hotely se hodnotí na kategorie A až E, kde A je nejlepší. Většina jich je B nebo C. Jako domatia se často označují přidružené hotelové pokoje u krétských taveren. Domatia se označují písmeny A až C, kterážto písmena ovšem neodpovídají kvalitě hotelových pokojů. Nedávno zavedli nové hodnocení podle hvězdiček, takže teď v je v tom hodnocení totální zmatek.

Kréta: hotel v zeleni
Zvenku vypadají hotýlky malebně, třebaže jsou novéKréta: kuchyňská linka v apartmánu
kuch. linka v apartmánuKréta: typický hotel
každý hotel má vlastní smetištěKréta: vnitřek apartmánu
elektrika je normální evropskáKréta: hotelový bazén
Moje rada: vybírejte hotel podle bazénu

V řeckém apartmánu jsou lůžka, koupelna s toaletou, kuchyňský kout s vařičem a lednička, nějaké to nádobí. Samozřejmě pár stolků a židlí, skříně. Studia jsou to samé, akorát menší. Rádio je k ničemu, protože v něm hrají jenom řecké vybnkávačky a to je dobré tak akorát na zešílení.

zdroj: http://kreta.rovnou.cz/ubytovani.html

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: