XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 30.11.2019 23:02:07 ... (Strom/Strom)
PRUMAZ
Děcka, ty blbosti si řešte spolu u piva, třeba si roztrhejte občanky :)

*44*
slami990h Muž slami990h ... 01.12.2019 14:25:10 ... (Strom/Strom)
Re: PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 30.11.2019 23:02:07:

Tak přeci někdo?
Myslíš si, že si tu na něco, jen tak, z dlouhé chvíle hraju? Všechno jsi vymazal, shrnul jsi problémy, takže tím přestaly existovat, takhle jsi to myslel?

Jistě si pamatuješ nestora xchatu Ebiska, jestli na něho máš kontakt, zeptej se jeho, on ti řekne kdo je MacCh, ani by jsi mu nevěřil. Ebisek byl moderátorem na fóru křesťanství, a byl to on, kdo ze zoufalství kvůli MacChovi založil fórum Preatorians aby toho šílence nějak odklidil z křesťanského fóra.

Když ti leží na srdci pořádek na xchatu, dobře.
Na zmíněném fóru (Křesťanství..) je jako moderátor uveden makrela4, co tam jeho nick dělá? Když jsem ho kontaktoval, tak mi napsal, že moderátorem není už celé roky. Celé roky tu chybí moderátor a nikdo si toho ani nevšimne? Tím oznamuji tuto skutečnost a žádám o dosazení aktivního moderátora.

Je tu ještě jedna věc, pokusím se o ni v samostatném příspěvku.
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 04.12.2019 09:54:41 ... (Strom/Strom)
Re (2): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od slami990h z 01.12.2019 14:25:10:

Ne shrnul sem pičoviny co ste tu plodili o nesmrtelnosti brouka pytlíka.

Pamatuju si oba, kontakty nemám, nejsou to moji přátelé, takže proč bych je měl kontaktovat?

Moderátor makrela odebrán.
Najdeš-li vhodného aktivního moderátora můžeš jej nadhodit člověku starajícímu se o fora.

*44*
slami990h Muž slami990h ... 04.12.2019 11:58:34 ... (Strom/Strom)
Re (3): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 04.12.2019 09:54:41:

Je mi to jasné, asi vás tady moc dobře neplatí.
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 04.12.2019 13:54:55 ... (Strom/Strom)
Re (4): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od slami990h z 04.12.2019 11:58:34:

Administrátoři nejsou placení vůbec. Dělají a dělali to vždy z dobré vůle.

*44*
guest Muž Ruffy ... 23.01.2020 08:50:18 ... (Strom/Strom)
Re (5): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 04.12.2019 13:54:55:

Ahoj sem volič Pirátské strany, chtěl sem napsat svuj názor na fórum pirátů zde na xchatu, ale bylo vse smazané moderátory AnathematheBest a Jard01 kteří se podle mě nehodí na moderování piratu, protoze jejich jedine výroky co tam kolují jsou jen lži a pomluvy, nic zajímavého co by !elo lidí motivovat tam není, sám usudte a uvidite že mám pravdu a ze je na čas tyhle nemozne pomlouvače odstranit z role moderátorů. Děkuji. 🏴‍☠& #65039;
Jard01 Muž Jard01 (jaromirzdvihal@email.cz) ... 23.01.2020 11:34:16 ... (Strom/Strom)
Re (6): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Ruffy z 23.01.2020 08:50:18:

Milý MaCchu forum Česká Pirátská Strana sem založil já a proto sem určil jako moderátory sebe a Anatthemu nebot ty tam děláš pouze bordel a chodíš se tam vysloveně jen hádat a kydat hnůj na ostatní*901*Nebo ti přijde normální že si zaloguješ nick, někde na forech tu něco napíšeš, do někoho si tím rýpneš a zas si ten nick smažeš*901*?? Kromě toho tobě nejde o to být moderátorem, ty tam chceš být diktátorem který všechno krom svým příspěvků smaže tě moc dobře za ta léta známe*901*






*4992*Nic nepřináší větší smutek, než vzpomínka na štěstí v dobách neštěstí*4992*
guest Muž Onedaynick ... 24.01.2020 08:56:29 ... (Strom/Strom)
Re (7): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( jaromirzdvihal@email.cz ) z 23.01.2020 11:34:16:

Me udivuje kolik slepych adminu tady je ze nevidí ze ten bordel s miliony nickama delas ty a jeste si je tu drze necháš na jiných IP adresách a smejes stu Xchat adminum do ksichtu, mam kamose profi programatora a ví že to vse delas ty, jsi ubožák. Dablova.duse Hospodin a kolik tech fejku je
Ty vis prosimte úplný hovna kdo ja jsem. Stale tu věříš naivmi představě že te tu prudi jakysi tvůj sok který tu ani nechodi, od začátku mi skaces na spek , na foru piráti bordel neni, bavi me mazat Nicky, neznamena ze jsem tvuj kamarad, ty voliči estébáka Babiše, vy Babišovci spatne skoncite to ti rikam natvrdo, 40 let a děláš tu ze sebe Xcnhat herecku jak dítě. Mimochodem ja se ptal na názor admina Giggo , Tvoje lži a urazky me nezajímaji, ty jsi zlocinec jako Babiš. 🤟
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 24.01.2020 13:46:29 ... (Strom/Strom)
Re (6): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Ruffy z 23.01.2020 08:50:18:

Je mi fuk voličem čeho si, ale souhlasím, že bys měl mít možnost psát svůj názor (pokud neodporuje dalším věcem jako zákony, pravidla...)
Asi takto:

Osobní a částečně i soukromá fora si může každý udržovat dle svého.
Trošku sem si prohlídl fora v Politice, která by měla být otevřená všem diskutujícím bez rozdílu vyznání, volebních preferencí atd.
Bohužel politika je jedna z nejhroznějších třecích ploch mezi lidmi a to i mezi přáteli natož nepřáteli.

Forum pirátů založené Jard01 mi přijde velmi účelově založené k dehonestaci té strany případně jejich sympatizantů. To není styl politické diskuze, který by měl probíhat mezi lidmi. Zvláště má-li jeden možnost odstraňovat jakékoliv názory svých oponentů.

Jard01 - jsem odebral práva na tomto foru mazat příspěvky. Příspěvky od něj a Anathema jsem ponechal, protože byď hanlivé beru je ještě jakž takž za vyjádření jejich názoru.
________________________________________ __________________________________
To, že ste oba blázni co se nesnášej víme všichni, lepší by bylo, kdybyste se potkali osobně roztrhali si občanky a dali všem okolo pokoj od žabomyších válek.

*44*
Jard01 Muž Jard01 (jaromirzdvihal@email.cz) ... 24.01.2020 13:55:01 ... (Strom/Strom)
Re (7): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 24.01.2020 13:46:29:

Já narozdíl od něj nejsem blázen, ale budiž dals mu napospas další forum které dožene do záhuby*3880*Takže počítám že tam bude jediný kdo tam již bude psáti nebot ostatní na to budou už kašlati*643*







*4992*Nic nepřináší větší smutek, než vzpomínka na štěstí v dobách neštěstí*4992*
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 24.01.2020 14:00:55 ... (Strom/Strom)
Re (8): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( jaromirzdvihal@email.cz ) z 24.01.2020 13:55:01:

To forum v záhubě je. Povídal sis tam v podstatě jen Ty a tvůj kamarád.
Navíc nešlo o povídání, ale sypání špíny ;-)

Takže, to že tam bude psát další šmudlík jako vy nic nezmění ;)

__
A to jestli jsi nebo nejsi blázen je o úhlu pohledu a definici. Dle mě v kontextu xchatu su blázen i já, ve chvílích kdy se snažím Tobě nebo jemu odpovídat na vaše dětské pře.

*44*
guest Muž Teach.jr ... 25.01.2020 15:25:58 ... (Strom/Strom)
Re (9): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 24.01.2020 14:00:55:

Diky za zbytečnou snahu, ale já chtěl jen napsat pár řádků, ze z toho nejaky pro me uplne cizi clovek dělá aféru není muj problem. Jenom jsem se jeste nesetkal s útokem na osobu od úplně neznameho cloveka který vidí můj nick teprv den nebo tyden. My ze se nesnasime? Ja nevim kdo je Jard01 vim jen že moderátor fóra které se zbytečně zalozilo pro vybyti vzteku nespokojenych,. A můžu psát cokoliv , ona osoba mě bude brat jako nekoho s kym se zná. Nemíním se tu hádat s někým kdo me vubec nezná.

Tomáš 😎☠️
Volič Pirátů.
slami990h Muž slami990h ... 25.01.2020 16:38:59 ... (Strom/Strom)
Re (10): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Teach.jr z 25.01.2020 15:25:58:

Buď bez obav, pokud nejsi MaCch, používej stejný nick, buď si jistý, že se to dříve, nebo později pozná, nikdo ti tu nebude dělat problémy, pokud budu mít čas, sám se tě zastanu.

Jestli se chceš schovávat za nicky, pak máš jistě co skrývat, proč by ti měl někdo věřit?

Těším se na tvou účast v diskuzích.
slami990h Muž slami990h ... 25.01.2020 16:57:12 ... (Strom/Strom)
Re (7): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 24.01.2020 13:46:29:

(Poznámka pod čarou.) Cituji: "Že jste oba blázni, co se nenávidí, víme všichni....." .

Víme všichni? Já tedy ne, Jard není ten, kdo by kohokoliv nenáviděl, nemá to ve zvyku, tím jsem si za ta léta, co čtu jeho příspěvky jistý, jen se brání a každý kdo je v obraze, to ví taky.

Tohle je v krátké době podruhé, kdy musím žasnout nad logikou někoho, kdo si myslí, že když dva křičí, tak jsou vinni oba.
Vážení, když dva křičí, tak jedním z nich bývá oběť volající o pomoc a druhý, zločinec, páchající trestný čin.
A tady na scénu vstupuje admin Giggo, který ve své moudrosti do "cely" zavře oba, tím, že mezi ně dá =.

Ve sporu oběti a agresora by se měl admin, postavit na stranu oběti, místo toho se zastání dostává agresorovi a nebohý diskutující si odnáší pocit nespravedlnosti.
A tak si tu admin, hájící xchat, zbavuje možná úplně posledního diskutujícího, aby tu zanechal skřeta, který se přichází na xchat mstít.
Dokud se admin nebude aktivně zapojovat do diskuzí, nikdy nebude vědět, na čí stranu se doopravdy přidává, je to ale moc práce a tak je snazší říct: "...roztrhejte si občanky a mě dejte pokoj...".

Možná se zdá být čestné, když je funkce admina vykonávána zdarma, ale pro xchat to dobré není. Kdyby byla funkce placená, byly by tu i ti, kdo by se zajímali, za co adminům platí, což by vedlo k personálním změnám a ozdravení prostředí xchatu.

Česká Pirátská Strana.
Co si myslíte o této mladé straně na politické mapě ČR?
To je název a komentář fóra, generují prostor, kde se zrovna tak mohou svobodně vyjadřovat i příznivci této strany, zakladatel fóra není zodpovědný za chybné politické kroky této strany, ani za adekvátní reakce veřejnosti, které můžeme na fóru vidět.
Pokud je fórum účelové, ptám se, kde je ten jiný účel?

Jediným problémem je "oponent", který se mstí se dost chytře na to, aby z toho jako agresor vyšel Jard a admin to spolkne i s udicí a špinavou práci udělá za něj, což se také stalo.

Jarde, už v případě předchozího průmazu jsi měl pochopit, stejně jako já, že admin je figurka a tou táhne chytřejší, musíš volit strategii, kde se obejdeš bez něj a tím chytřejším buď ty.
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 27.01.2020 09:52:05 ... (Strom/Strom)
Re (8): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od slami990h z 25.01.2020 16:57:12:

Nesmíš brát co napíšu tak dogmaticky :) .... což při své moudrosti jistě dokážeš že?
Je mi jasný že jeden je .... a druhej je ještě větší ....

Každopádně cituješ tu název toho fora a jeho popisek, kterej já sem změnil právě protože od Jard byl velmi nevhodně uveden za účelem dehonestace té strany a jejich voličů.
To považuješ za férovou diskuzi? Navíc Jard sem nic neprovedl, diskutovat si na tom foru může dále. Jen nebude mazat názory co mu nevyhovujou. Takže už to nebude účelové forum sloužící někomu kdo volí zjevně Ano. Bude sloužit všem jak voličům tak nevoličům Pirátů.

Nebylo co polykat :) ani se mu nikdo nemstil. Pouze někdo chtěl taky psát svoje výšplechty na forum a to se mu zjevně nedařilo, teď si tam může cárat svý blbiny stejně jako vy dva, tři.

Tak si to spolecne uzijte a nereste kraviny :) ... dokazete to>? :D :D

*44*
slami990h Muž slami990h ... 27.01.2020 12:02:30 ... (Strom/Strom)
Re (9): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 27.01.2020 09:52:05:

Můj příspěvek tu je, ať si každý sám posoudí čím je, nebo není, nikomu nebudu říkat, co si má myslet, chci doufat, že lidé nejsou stádo.

To je z mé strany k celé věci vše, ať se ti daří.
guest Muž Red.Hawk ... 27.01.2020 20:04:38 ... (Strom/Strom)
Re (10): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od slami990h z 27.01.2020 12:02:30:

Ve světě se dějí vážné věci ohledně USA vs Írán nebo Koronavirus z Číny
A ty tu musíš furt řešit svobodné diskutování nějakého anonyma, který má právo napsat svůj názor na náboženství, politiku nebo Xchat funkčnost.
Zastávat se tu známeho Prudícího Veterána Jard01 který ví jak na lidí jako jsi ty.
A ani nevíš jaký vulgární cvok to je v chatu v roomkach, ty tam nechodis, más nula hodin, ani nevíš tak tu netvrd že se brani kdyz on zamerne vyvolává spory a pak se jako brání. Přičemž je to vterka , a když není po jeho , tak začne na svem osobním foru pomlouvat a brečet jak jsou všichmni ti hnusní a on ublizena osoba.
A wildboy vás má jako Cvičené opice. Žádnej macch ty vole, už se vzpamatuj a vůbec se o nem nezmiňuj, je to pro tvé fyzické dobro.... !
guest Muž Nezavid_spino (Jaromirzdvihal@email.cz) ... 26.06.2020 15:55:57 ... (Strom/Strom)
Re (11): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Red.Hawk z 27.01.2020 20:04:38:

*607* A máš ho malého **873*
Ja ho mám velkého Jard RPG s armádou alteregy na xchatu
*642*
Jard01 Muž Jard01 (jaromirzdvihal@email.cz) ... 26.06.2020 17:13:18 ... (Strom/Strom)
Re (12): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Nezavid_spino ( Jaromirzdvihal@email.cz ) z 26.06.2020 15:55:57:

No ted si mi to teda nandal když si ve tvém profilu použil můj E-mail a vydáváš se za mě*901*





*4992*Nic nepřináší větší smutek, než vzpomínka na štěstí v dobách neštěstí*4992*
guest Muž Son_of_Sparda (Billyselfish@seznam.cz) ... 28.06.2020 11:58:56 ... (Strom/Strom)
Re (13): PRUMAZ
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( jaromirzdvihal@email.cz ) z 26.06.2020 17:13:18:
A proč by ne když bezdůvodne utocis vulgarne na staré
příspěvky s narazkama na homosexualitu. Ty máš dost nudný život když furt na me myslíš *3189* a doufas že mě to nasere v roce 2020 kdy tebe a Azazela nikdo neresi protože jste prohráli na cele čáře a kopete kopyty, už ani ty svoje alterega neschovas když máš i na chaloupce viditelné. Honem upaluj na
xglosy nabonzovat abyste měli o čem psát a estli si myslíš že to jen tak nechám abyste urazeli Opifku na těch vasich xglosech tak to ses na omylu chaloupko..*642*.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: