XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Buddhismus

Buddhismus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nejvyšší pravda je zároveň nejvyšší radostí. Forum na téma: Jak vnímá západ Buddhovo učení.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž slami99h (cbr9rr@centrum.cz) ... 12.08.2014 16:28:32 ... (Strom/Strom)
proti netoleranci
Když povstalo křesťanství a začalo se šířit, jako radostná zvěst, dokázal sv.Petr jedním jediným kázáním obrátit na 3000lidí,( v moci Ducha svatého). Teď tu máme "zaručeně pravé křesťanství" s nesčetnou řadou kázání, která zde ve svém počtu a podobách rdousí svobodu projevu, (aniž by se obrátil jediný člověk). V křesťanství katolické církve se učíme temnotě čelit, nenechme se okrádat o svobodu projevu, nevzdávejme se, bojujme. Ne žádnými urážkami, ale trpělivostí. Ignorujme tu temnotu a tupost, učme se jejich fráze nevidět, vracejme se zpět a zkoušejme se bavit dál o věcech, které nás zajímají.
guest Muž kristovec ... 12.08.2014 19:01:07 ... (Strom/Strom)
Re: proti netoleranci/být tolerantní ke zlu je hřích.
Odpověď na příspěvek od slami99h ( mailto:cbr9rr@centrum.cz ) z 12.08.2014 16:28:32:
Nikdo tě neokrádá o svobodu projevu:) duch svatý nemluví sám od sebe, ale jen reaguje na nepravost. To že pokaždě vzplaneš hněvem když napíšu pravdu, je důkazem že se ti pravda hnusí, a že v tobě pravda není, katolické impérium káže bludy, Petrovi následovníci se vytratili a římskokatolická církev si začala mylně nárokovat následnictví petra, a v té době se ďábel vetřel do církve(katolické sekty) rozepsáno, kdyby ti skutečně šlo o pravdu tak by ses tady nehádal, a snažil se uvěřit že církev není o svatých oblecích s drahokamy slavných papežů před mikrofonem, ve shromáždění které se podobá okultnímu sabatu, což vlastně okultním sabatem je když papež zvedá ruce a lže.
guest Muž slami99h (cbr9rr@centrum.cz) ... 12.08.2014 23:38:47 ... (Strom/Strom)
Re (2): proti netoleranci/být tolerantní ke zlu je hřích.
Odpověď na příspěvek od kristovec z 12.08.2014 19:01:07:
"..tímhle je tato debata u konce...", tvoje slova, že? A teď další a zase to samé. Tohle přece potvrzuje, co jsem řekl.
guest Muž Hosplodil.Buh.Azaele ... 14.08.2014 00:38:01 ... (Strom/Strom)
Re (3): proti netoleranci/být tolerantní ke zlu je hřích.
Odpověď na příspěvek od slami99h ( mailto:cbr9rr@centrum.cz ) z 12.08.2014 23:38:47:
Potvrzuje co?tvoji nechut k pravdě nemilý synu?*4475*
guest Muž slami99h (cbr9rr@centrum.cz) ... 14.08.2014 08:41:07 ... (Strom/Strom)
Re (4): proti netoleranci/být tolerantní ke zlu je hřích.
Odpověď na příspěvek od Hosplodil.Buh.Azaele z 14.08.2014 00:38:01: Potvrzuje to: Můj příspěvek,"Proti netoleranci" 12.08.2014, 16:28:32, tam jsem ten problém ukázal a následující odpověď od "kristovec", právě tato odpověď je takovým typickým zástupcem všech těch hromad ostatních všude na diskuzních forech, která se kvůli nim pozvolna vylidňují. Právě takovou odpověď jsem dostal i já jako potvrzení mých slov (neposlouchal jsem co říká, díval jsem se, co tím co říká, působí). Preatoriáni mají své právo, říct, co si myslí, ale oni sami pošlapávají totéž právo u druhých. Pro lepší představu, představ si, že ti na tvůj příspěvek odpovím, že jsi lhář, ty příště něco namítneš a já ti znovu odpovím, že jsi lhář. Mohu ti slíbit, že sám uvidíš diskuzní forum, kde se diskutovat prostě nedá, asi po dvacáté se budeš těžko hledat zájem o to ještě se sem vracet.
Na závěr, tohle forum je věnováno Buddhismu, ne křesťanství, projevme onu toleranci a přesuňme se na křesťanské forum, nechme ať se zde lidé bavit o tom, o čem se chtějí sami bavit.
guest Muž MacCh ... 28.08.2014 20:08:52 ... (Strom/Strom)
Re (5): proti netoleranci/být tolerantní ke zlu je hřích.
Odpověď na příspěvek od slami99h ( mailto:cbr9rr@centrum.cz ) z 14.08.2014 08:41:07:
Všechno je biblický příběh, takže diskuze o Bohu jen na fóru křestanství by byla omezenost. Ostatně Bůh nás povolal šířit Svědectví o Božím království již na zemi. :)
guest Muž Maitreya ... 19.06.2015 14:17:47 ... (Strom/Strom)
Re (6): proti netoleranci/být tolerantní ke zlu je hřích.
Odpověď na příspěvek od MacCh z 28.08.2014 20:08:52:

bůh každého kritizuje že zhřešil/a ale vůbec se nezamyslí sám nad sebou že za to může on sám že dovolil aby jsme se narodili, měl stvořit nové lidi které by nedělali chyby a ne to nechat tak že adam s evou splodí další dementy. Takže necitim vinu at si Bůh odpustí předevšim sobě je to pokrytec. Také si myslím že nikdo nebere vážně v dnešní době křestanské podlejzavé lháře co hrozí fyzickým napadením. *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: