XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Máte raději ICQ, G+, FB, Twitter nebo XChat?

 

Máte raději ICQ, G+, FB, Twitter nebo XChat?

Máte raději ICQ, G+, FB, Twitter nebo XChat?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co máte raději a proč?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 06.01.2013 09:53:27 ... (Strom/Strom)
:o)
Na PC: Miranda: ICQ (hlavně kvůli práci), XChat a FB (než jsem ho zrušil).
Na mobilu: IM+: ICQ, FB, Google Talk
Teď začínám využívat taky Google Talk. Tu mi jen chybí online notifikace v základní aplikaci, kterou bych uvítal u některých lidí (jako má například právě IM+)



*4835* Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení *2204*
*938* Pišme Nekonečný příběh
Ebisek Muž Ebisek ... 06.01.2013 13:25:30 ... (Strom/Strom)
Re: :o)
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 06.01.2013 09:53:27:

Díval jsem se ti teď do nápovědy google talk na to notifikování přihlášení kamaráda a podle nápovědy by to mělo jít , zkoušel jsem to ale najít ve svém galaxy s3 , ale neměl jsem to tady tak jak to popisovali v nápovědě google.

http://support.google.com/talk/answer/36504?hl=en

Dokonce jsem to takhle nenastavil ani pro Gmail implementaci. Kazdopadne verim ze s pristi aktualizaci Talk by se takove vychytavky mohly objevit *40*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 06.01.2013 14:21:28 ... (Strom/Strom)
Re (2): :o)
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 06.01.2013 13:25:30:

Do nápovědy jsem nekoukal, protože kdyby to v Talk bylo, našel jem to... *40*
Doufám, že se objeví... Můžu sice využívat IM+, ale Talk je vzhlednější... *40*
U IM+ se mi líbí, že notifikace zůstane viset v liště a vidím pak i čas onoho přihlášení, tak doufám, že mě Talk nezklame... :D
Nebo budu holt přihlášenej na obou klientech jako dosud, kde IM+ mám právě kvůli tý notifikaci, případně pak kvůli ICQ, akorát že na tu baterku to je náročnější, případně na data... :))))
Ebisek Muž Ebisek ... 06.01.2013 15:26:40 ... (Strom/Strom)
Re (3): :o)
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 06.01.2013 14:21:28:

Myslím si, že google talk se neztratí ani v případě že by tu notifikaci v blízké budoucnosti neimplementoval, protože jako jeden z velice mála komunikačních nástrojů které jsou v telefonu kombinuje možnost klasického chatu a možností telefonních nebo video hovorů. Zatím to tak sice nevidíš, ale je v tom obrovský potenciál. Jednak roste množství komunikace hlasem a videem a za druhé lidi chcou neustále šetřit a neplatit 6 korun za minutu hovoru.
Protože výkonné chytré telefony ještě pořádně nastoupily , projevil se tento boom pouze v oblasti sms zpráv verzus IM komunikace.
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 06.01.2013 16:42:27 ... (Strom/Strom)
Re (4): :o)
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 06.01.2013 15:26:40:

Tvé potřeby se neshudují s mejma... ;)
Já preferuji IM z hlediska odbourání platby za SMS protistrany...
Co se hlasu týče, vystačím s pár jedincema, kterým volám zdarma v rámci operátora... :)

Takže tak...
Ebisek Muž Ebisek ... 06.01.2013 23:18:37 ... (Strom/Strom)
Re (5): :o)
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 06.01.2013 16:42:27:

Datan Fofrič *3*
Teď ti to tak nepřijde, ale nástupem LTE sítě se toho mnoho změní. LTE standart totiž nepodporuje klasické okruhové hovory ale všechno sviští v datových paketech po "internetu". Pak pochopitelně dostaneš na výběr volat buďto skrze VoIP software operátora za 6Kč, nebo si telefonovat přes svůj VoIP software zadarmo , respektivě za paušál za internet. Situace bude absolutně stejná jako dneska s těma sms , které tady zmiňuješ . *18*

Zatím pochopitelně díky zastaralosti mobilních sítí v naší republice tě vyjde celkem výhodně , mimochodem úplně stejně jako třeba mě , koupit si za 80 korun měsíčně neomezené volání a sms na jedno číslo a nemusíš řešit datové přenosy , které jednak žerou více baterku a za druhé například esemesky z brány jsou o něco složitější na posílání, než nečteš všechny ty stránky a opíšeš všechny bezpečnostní kódy.

Dříve nebo později stejně na to volání po internetu všichni přejdeme, jediným rozdílem bude to , že ti kteří se na volání po internetu dají dobrovolně nebudou vázání žádnými stupidními propojovacími poplatky aplikací operátorů *18*

Není ti to sice dostačuje tak jak to máš nastavené , ale pamatuj co pravil Ebís , budoucnost tě stejně semele ať už v Talk bude notifikace připojení kamaráda nebo nebude . *47*

Před několika lety stejně tak mluvili všichni lidé nad 20 let o tom že sms zprávy budou do konce života dostačovat a operátoři zase mluvili o tom že žádné UMTS není zapotřebí protože kapacita klasických GSM sítí není ani zdaleka využita *18*
Ebisek Muž Ebisek ... 07.01.2013 19:05:57 ... (Strom/Strom)
Re (5): :o)
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 06.01.2013 16:42:27:

Já to včera předpověděl a oni dneska vydali zprávu na mobilmanii o budoucnosti ve VoIPech *40*
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/fa...1322566/default.aspx

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: