XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Historie XChatu

 

Historie XChatu

Historie XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pamutuje si ještě někdo doby, kdy Xchat začínal? Přijďte nám je sdělit... Každý názor se cení...
Motto: Chat... a nebo raději ne...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 30.08.2008 15:48:04 ... (Strom/Strom)
První RSka
Dostal jsem dotaz, kdo byl vlastně prvním RS na Xchatu.

Spolu s Lukeczem a jeho webem tipujeme na někoho/některé z čtveřice: Nobelicek, DMFKviz, creweta či Gameboy.

Já osobně (i v reálu) si pamatuju na f.g.h, ale to je "až" rok 2002...

Pamatuje si někdo adminstvo v době krátce po založení Xchatu, myslím tím rok 1999.
guest Muž Guano (john1979@seznam.cz) ... 30.08.2008 16:24:20 ... (Strom/Strom)
Re: První RSka
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 30.08.2008 15:48:04:

No já si vzpomínám z těch starejch na --> f.g.h, GameBoy, P.E.P.A.T.O.R, John_Rambo, MT_MOC, Bircoff, Rubicius, wolod *71* Nikdo mě už více nenapadá:o) To byly časy *20*



*2772*Bar u Guana
*3733*HLASUJ NEBO POŠLI FOTKU Xchatová Foto Hitparáda
guest Muž Wyder ... 30.08.2008 23:35:31 ... (Strom/Strom)
Re (2): První RSka
Odpověď na příspěvek od Guano ( mailto:john1979@seznam.cz ) z 30.08.2008 16:24:20:

wolod byl YS ne ?

Feainne: Tak davat to do spojitosti s dnesnim xchatem asi smysl nema, ale jinak si myslim ze ty prvni hvezdy k tomu patrej, precinej centrum, prevzalo uzivatele i vetsinu veci okolo ze.

Ja kdyz jsem zacal chodit tak tu valcil f.g.h gameboy johny_rambo a tahle parta :-). Zlata era byla podle me do toho srpna 2003 nez je skoro vsechny sundali.

Ale ono to je fuk, dneska uz je to tady cely jinde a nema smysl resit veci z pred 6-8 let :-D.

Kazdopadne sem "hrdej", ze prapuvodni xchat vzniknul u nas na kolejich :-D.
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 01.09.2008 22:00:20 ... (Strom/Strom)
Re (3): První RSka
Odpověď na příspěvek od Wyder z 30.08.2008 23:35:31:

Byl i krátce RS, ale stejně by mohl být i Deny(deny.s), ale za RSka se považovali jen ti, kteří tuto funkci déle provozovali než jeden den, nebo s omezenými pravomocemi právě v tvé zmiňované době čistky adminů. Už v té době byl GS Prazdroj,ale ten neodešel z funkce a je v ní dodnes:))
S tou zlatou érou máš pravdu... Johny a Pepa byli fajn, dalo se s nimi pokecat a dost dobře zachlastat.

No vidíš, my řešíme věci staré...a v současnosti nikdo neřeší současnost, a obávám se, že už ne budoucnost Xchatu...
guest Muž Wyder ... 02.09.2008 16:26:37 ... (Strom/Strom)
Re (4): První RSka
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 01.09.2008 22:00:20:

Ja vim, Prazdroj byl tou dobou zelenac uz par mesicu. Nicmene pokud meli nejakou par denni cervenou, tak to uz si fakt nepamatuju.

Nemate nekdo ten clanek o Prazdrojovi, ktery nekdy v te dobe sepsala Palas-athena ? Bylo to celkem zajimave cteni, bohuzel uz ho nemam. Sranda ale je, ze od te doby se toho aspon v jeho chatovaci aktivite moc nezmenilo. Ale tezko hodnotit, clovek nezna a nevi ze (a proto by nemel soudit ;-) ) ? :-)

Tenkrat byla i sranda s trodasem a tak, dneska je to tezka nuda :-DDD.

Uz ani ODu neni ODu :-).
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 02.09.2008 21:20:02 ... (Strom/Strom)
Re (5): První RSka
Odpověď na příspěvek od Wyder z 02.09.2008 16:26:37:

No nevím, byl nějakou dobu předtím GS,ale že by pár měsíců ne. Zůstal jeden z mála, kteří na protest proti chování B. vůči tehdejším RS a YS neodešel. Však se podívej na http://xf1.xgallery.cz/?go=historie&kam=xchatteam a dívej se na to, kolik lidi odešlo kolem 12.8.2003. Jaké legendy Xchatu odešly. A už se nevrátily na administrátory. Asi některé z nich znáš osobně. Já tehdy většinu znal, nebylo jich tolik jako nyní.

Mezeru po odchodu RSek Johny_Rambo, P.E.P.A.T.O.R a Rubicius. (odešli najednou v jeden den!) vyplnili "jednodenní" RS. Přitom každý z výše uvedených měl můj přirozený respekt kvůli tomu, že si na nic nehráli, a dokázali i obyčejným uživatelům pomoci.
A na srazech neměli kolem sebe suitu, přes kterou by se nedalo s nimi osobně pokecat. Zejména s jistými dvěma z výše uvedených se dalo dobře popít.:))
Asi to byla ta generace, která zažila prvopočátky Xchatu, kdežto nyní je už třetí, nebo snad čtvrtá generace...


Ta webová stránka je stále na http://www.drbna.cz/old/prazdroj.html

Trodas, a akce Fuck T-Debile, to byly doby:)) ale nezapomenu na Algara a tohle: http://odu.wz.cz/algar.png To jsem si musel uložit:)) Přitom Jardin aspoň tehdá bydlel kdesi u Šumperku:o)
guest Muž Wyder ... 02.09.2008 23:02:37 ... (Strom/Strom)
Re (6): První RSka
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 02.09.2008 21:20:02:


Jojo presne tenhle clanek sem myslel, je trosku zdramatizovanej, ale sranda. Dokonce sem prelouskal i tu diplomku :-).

Jinak uvidime, treba se i tedka urodi na chatu nejaka podobna historka jako z te drivejsi doby, ac nevim jestli se o ni dovim, protoze moje dochazka uz je spatna :-).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: