XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Jard01 Muž Jard01 (jaromirzdvihal@email.cz) ... 08.06.2020 15:06:42 ... (Strom/Strom)
Čest, Hrdost, Odvaha, a Úcta.
.
Jeden otec řekl svému synovi: "tohle auto jsem pro tebe koupil před mnoha lety a chci ti ho teď dát i když je už starý".

Ale než ti auto dám tak s ním zajeď do autobazaru a řekni že to chceš prodat.

Syn zajel do autobazaru, pak se vrátil za otcem a řekl: "Nabízí mi 30 000 tisíc korun protože vypadá zastaralé"...

Otec mu řekl: "vem to auto do zastavárny".

Syn jel do zastavárny, vrátil se za otcem a řekl: "v zastavárně nabízí 3 000 tisíce korun protože je to starý vůz".

Otec řekl synovi ať zajede do automobilového klubu a ať jim ukáže auto.

Syn to udělal, vrátil se za otcem a řekl : nějací lidé z toho klubu mi nabídli přes milión korun, je to totiž BMW M3 e30, ikona motorsportu, velmi hledaný kus od sběratelů.

Otec řekl synovi: "chtěl jsem abys věděl že na správném místě tě ocení tak jak mají". ...

Když si tě neváží, nebuď nastvany, znamená to že jsi na špatném místě. Ti kteří znají tvoji hodnotu si tě budou vážit a kdo zná svoji hodnotu ne zůstane nikdy na místě kde si ho néváží.





*4992*Nic nepřináší větší smutek, než vzpomínka na štěstí v dobách neštěstí*4992*
Jard01 Muž Jard01 (jaromirzdvihal@email.cz) ... 15.06.2020 09:35:02 ... (Strom/Strom)
Re: Čest, Hrdost, Odvaha, a Úcta.
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( jaromirzdvihal@email.cz ) z 08.06.2020 15:06:42:

Přesně tohle chybí našim politikům*3880*Polsko opět napadlo svého suverenního souseda a zabralo část jeho území*3880*V minulosti tímto zavinili poláci druhou světovou válku když napadli Německo a Adolfa Hitlera*3880*a tentokrát napadli Českou Republiku a ta naše ustrašená vláda mlčí*3880*

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pols...ame=hpfeed.sznhp.box




*4992*Nic nepřináší větší smutek, než vzpomínka na štěstí v dobách neštěstí*4992*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: