XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.09.2017 03:03:42 ... (Strom/Strom)
7. výročí fóra!
.
7 let bez flamewarů, poslední dobou i naprostého ticha po pěšině! A při tom se toho ve světě tolik děje! Co ve světě, i u nás jsou politické turbulence! *30**369**3*

Koukám ale, že to i ta Anketka vzdala. *40*

Upřímně, já si to užiju v práci. Politiku ani ne, to spíš křížíme jen pohledy a omezuje se to na proklamace na tričkách nebo na samolepkách na šatních skřínkách. Ale tu sociální interakci, ačkoli se vyhýbám jakýmkoli konfliktům... čímž jsem paradoxně nápadnej a rozčilující. *9**3*

Můžu sebekriticky odmítnout dělat instruktora, protože přece nezáleží, že patřím mezi nejlepší, ale zda jsem i navíc sympatickej, komunikativní a autoritativní, ale stejně si to přeložej tak, že nikomu nechci pomáhat. *369*

Zase upřímně: není to ale zas tak daleko od pravdy, hlavní problém je dle mého v tom, že nejen "bažanti", ale i "mazáci" jsou nedisciplinovaní a neberou svou práci dostatečně vážně. Jinými slovy se nechovají jako dospělí a já je opravdu nebudu vychovávat.

Podobná situace je u stížností, kdy si pomalu každej stěžuje na každýho, jen já ne. Plus skupiny si stěžují na jiné skupiny a já nechci držet basu s tou svou. Znovu - jsou dospělí, svoje konflikty si musí řešit sami. Já si možnost stěžovat nechám až na případ, kdy narazím na nějakou vážnou překážku v práci, kterou bych nemohl vyřešit sám.

Navíc bych byl i pokrytec, protože sám nedodržuju pravidla, která považuju za nedomyšlená.

Jasně, sebechvála smrdí a zase se chlubím, jak nejsem dokonalej (co na tom, že zároveň přiznávám, že jsem nesympatickej, nekomunikativní, ne zas tak disciplinovanej a lidi nad mými názory mávají rukou), ale opravdu je to tak, že být férovej je úplně jednoduchý a je to zadarmo. *14**1*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: