XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.10.2016 14:29:05 ... (Strom/Strom)
Z filmů naposledy zhlédnuto:
.
Slabost pro brouky (Bugcrush, středometrážní, 2006)

Recenzi jsem postnul na https://www.gaytitulky.info/index.php/ob libene-filmy/bugcrush a průměrné hodnocení [1] 51% za sebe zvýšil až na 68% (3*). (Hlavně kvůli tamnímu systému - příběh nebyl sympatický, ale napsaný šikovně, dva hlavní herci výborní, zvuk a celkové zpracování skvělé.)

Ve spoilerech je i důvod, proč tímto filmem navazuju zrovna na Kleinertovy filmy. A odkaz na dříve recenzovaný ( https://www.gaytitulky.info/index.php/ob libene-filmy/jamie-marks-is-dead ) dlouhometrážní Jamie Marks je mrtvý (Jamie Marks Is Dead, 2014). Papírové poznámky jsem bohužel ještě nepřepsal, tak nevím, zda jsem průměrné hodnocení zvýšil (to spíš) nebo ne. Každopádně za mě 63% (3*).

S "trojpostem" jsem v čekal hlavně na Ruiny (2008), které stejný režisér natočil mezi dvěma výše uvedenými filmy.

Průměrné hodnocení [2] 53% bych za sebe zvýšil na solidních 63% (3*).

SPOILERY:

Možná si tímto mainstreamovým a tendenčním hetero horrorem vydělával peníze na nezávislejší a originálnější homo horror, ale bylo to trochu zklamání. Hlavně tím nápadem vraždící révy, i když se mu aspoň u mě podařilo vyvolat myšlenku, že příroda lidem připomínala, že není bezbranná a byla tu daleko dříve (takže je to správně eko horror). Jinak ale byl film zdatně zvládnuté řemeslo – téměř bez zbytečné scény film skvěle odsejpal i gradoval, všechny hlavní postavy byly výrazné a dobře zahrané. Dost velkou chybou byl ale dvakrát nastavovaný závěr (viděl jsem director’s cut, takže je chyba na straně režiséra).

*54*

[1] Z (dostupných) hodnocení na ČSFD.cz, IMDb.com, RottenTomatoes.com a Metacritic.com a vzhledem k žánru i na GayTitulcích.info.
[2] Možný SPOILER: tenhle film gay téma neměl, takže na GayTitulcích.info právem není.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: