XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.10.2016 18:23:59 ... (Strom/Strom)
Odvoleno.
.
Ještě, že bylo druhé kolo. Původně jsem chtěl volit kandidáta TOP 09, která bohužel ve volbách pohořela. Ve 2. volbě byl výběr samozřejmě omezenější, tak jsem dal přednost kandidátovi mírně bizarní koalice místního hnutí, Pirátů, Zelených… a KDU-ČSL před kandidátkou ANO 2011.

Nad výsledky voleb: z pomalého, ale jistého úspěchu lidovců jsem ale trochu nesvůj, nemám zájem o to, aby se do politiky tahalo náboženství. Všichni se bojí islamizace, ale stačí si poslechnout názory lidovců, ty nejsou tak daleko, ačkoli formálně jsou samozřejmě daleko umírněnější. Opět ale opakuju, že je to proto, že nemají skutečnou moc, stačí se podívat do Polska nebo Ruska. Pořád to není takový extrém jako v islamistických státech, ale v Polsku už se pokusili zavést zákaz potratů navzdory demonstracím žen a v Rusku už jsou kriminalizovány protináboženské projevy. Pořád se ale uklidňuju, že navzdory etnickému a geopolitickému příbuzenství jsme jiná kultura.
.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: