XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vylepšení XChatu

 

Vylepšení XChatu

Vylepšení XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozlišujme návrhy na vylepšení a chyby, aby se to nepletlo :-)
Volná parafráze jednoho okřídleného výroku:
"Sousede, když jdu k vám na každodenní návštěvu, mám potíže s vaší vstupní brankou, otevřít ji dá hroznou práci!"
"Sousede, to se nedivte, každé otevření branky vytlačí 50l vody z vaší studny do mé zahradní nádrže :-)"
To byl zlepšovatel, že? Teď ani nevím, jestli již Leonardo da Vinci, nebo později Edison :-)))

Důležitým prvkem je nemazání příspěvků, které vedly k určitému závěru pro zachování souvislostí. Stejně důležité je nemazat kritické a zdánlivě nesouvisející příspěvky, protože se po čase opět vrátí a není pak na co odkázat.

Prosíme a nebijte programátory, většinou jsou to taky jenom lidi :-)

Nezapisujte sem zjištěné chyby, na to tu máme fórum:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...arent=1&id=14366

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

first-1. Muž first-1. ... 01.07.2019 20:15:13 ... (Strom/Strom)
Reklamy
Zdravím, co takhle udělat nahoře pevný rám, kde se budou ukazovat reklamy, protože takhle, poskočí celá stránka, a aspoň na mobilu kliknu místo na nějakou záložku na reklamu, která tam ještě ani není vidět. Chápu že třeba takhle to má víc prokliků, ale je to dost otravný, dělá to jak chrom, tak i Firefox.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 01.07.2019 22:09:04 ... (Strom/Strom)
Re: Reklamy
Odpověď na příspěvek od first-1. z 01.07.2019 20:15:13:

Už to tu tuším někde padlo. Fixní velikost použít nelze, protože ty reklamy jsou načítány externím scriptem poskytovatele těchto reklam, a dopředu není tedy známa jejich velikost (výška). Technicky vzato se případně nemusí načíst žádná reklama, není-li reklamní pozice obsazena.
ARAVER Muž ARAVER ... 01.07.2019 23:20:03 ... (Strom/Strom)
Re (2): Reklamy
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@post.cz ) z 01.07.2019 22:09:04:

Ano, ten dotaz jsem položil já. I odpověď zněla méně odborně...
first-1. Muž first-1. ... 07.07.2019 17:07:21 ... (Strom/Strom)
Re (2): Reklamy
Odpověď na příspěvek od Elza ( elza@post.cz ) z 01.07.2019 22:09:04:

A co nastavit fixně největší použitý rám? Určitě by to by míň otravný, než když reklama vyskočí zrovna ve chvíli, když člověk chce kliknout někam na stránku, protože tam je reklama 970x310, což třeba já mám skoro půl stránky.
https://f.ximg.cz/img11/6145/27496145_1_5341x3x.png

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: