XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Psychické poruchy

Psychické poruchy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pište všechny vaše zkušenosti pls..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž emaemickaema (emaemickaema@seznam.cz) ... 01.03.2015 10:07:11 ... (Strom/Strom)
máma
ahoj, já nevím jestli to sem patří ale potřebuju poradit jestli třeba někdo s tím taky nemá nějaké zkušenosti. moje máma mě hodně často bere k doktorům a tam jim říká, že hodně zvracím třeba a že v tom je krev. nebo že mám vysoké horečky a nemůžu spát. nebo že mě hrozně bolí hlava. pořád mi dává nějaké svoje bylinky a kapky. před těma doktorama hodně brečí, že se o mě bojí. už to tak trvá strašně dlouho a já nevím proč to dělá. třeba mě nic nebolí a nic mi není a ona těm doktorům tak lže. párkrát jsem zkusila to těm doktorům říct, že mi nic není ale oni věří jí. navíc mě za to máma pak trestá když něco řeknu těm doktorům tu pravdu. vůbec nevím, co to s mámou je. ale je to dost hrozný. když mě pořád vyšetřujou a musím být v nemocnici. když jsem měla jednou něco s prstama na ruce, tak mi mamka řekla že je to asi vykloubený a že to umí dát zpátky a nějak mi s těma prstama trhla hrozně to bolelo a ten doktor pak řekl, že to mám zlomený a posunutý tak mi museli tu ruku operovat. třeba to nebylo tím že mi mamka s tím trhala ale já nevím. je to fakt hrozný. nevím jestli existuje nějaká taková psychický nemoc která by odpovídala tomu, co máma dělá. ale ona se tak jakoby i mění. chvilku je moc hodná a chvilku je hrozná že z ní mám strach. prosím poraďte mi.
guest Muž Kultovni.MacCh ... 10.03.2015 20:22:24 ... (Strom/Strom)
Re: máma
Odpověď na příspěvek od emaemickaema ( mailto:emaemickaema@seznam.cz ) z 01.03.2015 10:07:11:
dam ti dobrou radu dej matce přes tlamu a budeš v pohodě *79*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: