XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Kabutomaru01316 ... 11.03.2021 15:43:50 ... (Strom/Strom)
Problémy se zrušením profilu
Ahoj zajímalo by mě proč se vymyslelo aby Nick nešel jen tak snadno smazat pokud se neodešle jakýsi kód k ověření a až pak za nějakých 14 dní se prej Nick smaže..
Kdo to vymyslel? Větší kravinu jsem nezažil, pěkně se to tady proměnilo v totalitní hnus! tohle už ani Xchat není, ale mám dojem že Xchat řídí ne Xchat team ale Hamáček. *3189**369* *161*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 11.03.2021 17:47:58 ... (Strom/Strom)
Re: Problémy se zrušením profilu
Odpověď na příspěvek od Kabutomaru01316 z 11.03.2021 15:43:50:

A v čem je konkrétně ta chyba? *643*
guest Muž Kabutomaru01316 ... 12.03.2021 11:15:13 ... (Strom/Strom)
Re (2): Problémy se zrušením profilu
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( Johny_travnikar@centrum.cz ) z 11.03.2021 17:47:58:
Je to otravné, v tom je ta chyba, nevidím v tom nic co by bylo užitečné nebo mělo nějaký smysl dělat takové pravidla. Snad to jen zbrzdi spamery a prudice ale ne na dlouho, takže marný pokus. Jde o princip, a to že to budí dojmem totalitniho velkého bratra. A kde je Stalker tam není svoboda.
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 12.03.2021 15:42:10 ... (Strom/Strom)
Re (3): Problémy se zrušením profilu
Odpověď na příspěvek od Kabutomaru01316 z 12.03.2021 11:15:13:


Myslím si, že pokud někdo nechce smazat cizí nick, na který se dostal, tak není problém...
Však dnes je téměř všude standardem, že zrušení služby je potřeba potvrdit na ověřeném kontaktu... *105*
Nevidím v tom nic stalkerského, naopak, větší zabezpečení proti neoprávněnému smazání cizí osobou...

A těch 14 dní? Po tu dobu je nick skrytý, ale ty máš možnost ještě smazání zrušit. Třeba kdyby ses prostě jeden večer ožral, rozhodl se smazat nick a za pár dní si to rozmyslel a chtěl ho zpátky... *105*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: