XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

hogg Muž hogg ... 06.12.2018 11:16:05 ... (Strom/Strom)
lag jak prase
ahoj, brutálně mi už cca 2 měsíce laguje xchat, když jsem v místnosti a obnovuje se screen s příspěvky (nahodí to na několik sekund hlášku že prohlížeč "neodpovídá"), děje se to tak nějak kontinuálně ať už píšu nebo nepíšu, obnovování mám nastavené na 5ti sekundách, ale dost možná to s tím vůbec nesouvisí, nejsem ajťák, takže vim kulový a nechci spekulovat. zvláštní je, že s tou pomalou odezvou mám problémy na různých počítačích a z různého připojení, ale dělá to chat naprosto nefunkčním. nemáte s tím někdo podobné zkušenosti? dá se to nějak řešit? v čem je problém? dík.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 06.12.2018 19:39:00 ... (Strom/Strom)
Re: lag jak prase
Odpověď na příspěvek od hogg z 06.12.2018 11:16:05:

ahoj, jaky mas prohlizec, pripadne instalovane pluginy?
danlop1 Muž danlop1 ... 07.12.2018 11:06:19 ... (Strom/Strom)
Re: lag jak prase
Odpověď na příspěvek od hogg z 06.12.2018 11:16:05:
ahoj, mě to xchat dělal když sem měl prohlížeč plný nesmyslných pluginů.taky my to dělal když sem měl zahlcenou mezipamět, zaleží kolik stranek maš otevřeno, ja jedu na 100vce netu na starem hernim křápu, a nemám problem v žádnem z prohlížečů, ja používam GCh. ale mam i safary operu a mozilu, všude jsem odstranil nesmyslne plug, a přestal mi pc zlobit,, dale pokud používaš adblock, tak ten xchat zpomaluje velmi efektivně.
hogg Muž hogg ... 08.12.2018 22:37:50 ... (Strom/Strom)
Re (2): lag jak prase
Odpověď na příspěvek od danlop1 z 07.12.2018 11:06:19:

to zahlcení mezipamětí bych bral, ale žádná jiná stránka mi to nedělá, i když mám puštěný jen xchat a žádnou jinou stránku načtenou nemám a je to čerstvě po restartu. Když mám zpomalený net kvůli dalším uživatlům sítě, tak to je znát na prohlížeči obecně, opět bych to viděl při načítání čehokoliv, tady jde zas jen o stránku xchatu, je pravda, že sem často míval otevřeno víc oken, taky většinou poslouchám nějakou hudbu přes youtube, ale to sem dělával taky předtím a nic se mi nesekalo

jinak mám aktuální Firefox 63.0.3 (64 bitů)
nainstalovaná rozšíření: adblock plus, mendeley importer webextension, fireshot, tlačítko google scholar, video downloadhelper
zásuvné moduly: Modul Widevine od společnosti Google pro dešifrování obsahu, Video kodek OpenH264 od společnosti Cisco Systems, Shockwave Flash 32.0.0.101

adblok sem zkusil vypnout a nic
nerozumím tomu hlavně proto, že sem, alespoň co si uvědomuju, nic na kompu neměnil a chat začal zlobit
každopádně dík za rady, je možný že tu mám nainstalovanej nějakej bordel co to dělá... budu muset asi hledat
BogemanČerná hvězdička Muž Bogeman (xBogeman@seznam.cz) ... 10.12.2018 18:20:17 ... (Strom/Strom)
Re (3): lag jak prase
Odpověď na příspěvek od hogg z 08.12.2018 22:37:50:
Adblock nestačí jen vypnout zkus uplne odinstalovat.
danlop1 Muž danlop1 ... 14.12.2018 19:52:07 ... (Strom/Strom)
Re (3): lag jak prase
Odpověď na příspěvek od hogg z 08.12.2018 22:37:50:
Napadla mě ještě jedna věc, zda nema tvé připojení někde proxy server, je možné i toto, někdo mi říkal že mu vše jede jen tady mu to laguje, měl něco nastavené na proxy a když to vypnul prý to přestalo.
jen si nevybavuji kdo to říkal, odkazal bych tě na něj

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: