XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Forum ... 31.08.2007 00:12:05 ... (Strom/Strom)
Zodpovězené nápady a chyby
● Když už si nějakej trouba vymyslel, že pozadí na fórech nebude čistě bílé, tak by to chtělo k tomu doladit i grafiku, ..//.. Se obavam, ze to by se muselo udelat u vsech obrazku, co se vyskytuji v tele stranky... po tom, co se to zahrnulo do nove hlavicky. Bohuzel se take obavam, ze v tuto chvili to nikdo nebude resit.
● Admin key pro celou sekci místností, použitelné na sekci Sex a neřesti pro mladší 15 let - zamezí vstupu do jakékoliv místnosti v této sekci, ..//.. Nereálné. Použitelné použe v případě certifikovaných. JInak není problém pro toho mladšího 15 změnit si věk v profilu.
● Napadlo mě, že by bylo docela zajímavé, kdyby se ukládalo alespoň posledních pár soubojů. Myslím tím, že bych si já mohl prohlédnout, s kým jsem se naposledy utkal v souboji. ..//.. Nee
● Mám jeden návrhl. Nešlo by zařídit, aby se dal snadno zjistit věkový průměr žen / mužů v místnosti ? Třeba kdyby BOT místnosti měl takovou funkci ..//.. Reálné by to bylo pouze u CRT lidí. Pokud by tam byli necertifikovaní tak nevíš jestli věk který mají v profilu (pokud mají) odpovídá skutečnosti.
● co takhle u vzkazu z místnosti napsat z jaký místnosti byl vzkaz poslán? ..//.. Zbytenčné Pokud je ještě online, vidíš kde je online. Pokud online není tak je Ti tato informace k ničemu
● Pokud bych byl v nějaké místnosti online a někdo se mi mrkl do profilu, tak systémovka o tom kdo (nick + věk) a kdy. ..//.. Nee. Zbytečné zatížení systému.
● Mám na dvou nickách nastavenej sms email, na obou mám BS, z jednoho nicku mi choděj sms o nových vzkazech a z druhýho ne. Číslo tam mám stejně a mám nastavený zasílání sms. ..//.. Nevyhoda neplacenych bran operatoru. Funguji jak se jim zachce. Me tu pul dne chodi SMS a pritelkyni ne a druhou pulku dne je to naopak. Z XChatu ty SMS odchazi urcite
● Jen mě tak napadlo...co kdyby se dalo vybrat, jestli chci místnosti a fora uspořádat podle abecedy, nebo podle lidí, příspěvků na fóru ..//.. Zbytečné
● Co při kliknutí na vstup do místnosti v sexu, vyhazovat okno s textem "Je mi více než 15 let - ANO / NE" ..//.. K čemu by to bylo? Kdo nečetl pravidla nebude číst ani toto. Kdo ji četl ten to vi
● Je planovane jeste nejakej rozsireni na upravu vzhledu profilu? ja bych docela ocenil odstraneni oramovani infa k nicku je to takovej slabounkej ctverec ..//.. V tuto chvili ne, nicmene do budoucna zrejme dojde k rozsireni moznosti, preci jen, zatim je to relativne omezene.
● Docela by to chtělo aby tyto symboly neměli bílé pozadí ale průhledné .... ten bílý obdelníček kolem každého vypadá neprosto hrozivě ..//.. To jsem rikal jeste driv, nez se to pustilo... do budoucna se s tim pocita.
● Ahoj, je možné, že už to tu někdy nekdo psal, ale já to nezahlídnul. Dost by se mi hodilo počítadlo odchatovaných hodin. Nejsem na Xchatu chvíli a dost by mě zajímalo, kolik a kdy toho prochatuju. ..//.. http://redir.xchat.cz/?url=http%3A%2F...xhodiny.cz%3C%2Fb%3E">http://ww.xhodiny.cz
● Na co vyber z jazyku ? podle me zbytecnost ..//.. Jazyk v místnosti určuje, jakým jazykem se v místnosti komunikuje. Jsou tu třeba místnosti jako English apod.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: